Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Avion letio sam, dok se posada tukla pred putnicima

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Avion letio sam, dok se posada tukla pred putnicima Empty
PostajNaslov: Avion letio sam, dok se posada tukla pred putnicima   Avion letio sam, dok se posada tukla pred putnicima I_icon_minitime04.10.09 18:55

Stjuardesa (24) kompanije Air India na letu od Ujedinjenih Emirata do New Delhija optužila je u subotu pilota za seksualno zlostavljanje. Odjednom je izbila masovna tučnjava cijele posade, uključujući i pilota. Pred 100-tinjak putnika su letjele šake i uvrede. Po pisanju Timesa, u jednom trenutku Airbus A-320 letio je bez pilota, a jedan od njih je zaprijetio da će ga odvesti u Pakistan. Stjuardesa i kopilot su lakše ozlijeđeni, a dva pilota i dva člana posade su suspendirani. Iz uprave kompanije kažu da istražuju slučaj, a policija je prijavila pilote zbog 'povrede čednosti stjuardese'. Putnici su dobro.




Sreča pa je elektronika preuzela mjesto pilotima..inaće bi sad svi bili na putu za ....nebo.. Avion letio sam, dok se posada tukla pred putnicima 668150
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Avion letio sam, dok se posada tukla pred putnicima Empty
PostajNaslov: Re: Avion letio sam, dok se posada tukla pred putnicima   Avion letio sam, dok se posada tukla pred putnicima I_icon_minitime06.10.09 23:38

A Bože svašta,žalosno je,a opet ovo izbila masovna tučnjava... Avion letio sam, dok se posada tukla pred putnicima 12363
[Vrh] Go down
 
Avion letio sam, dok se posada tukla pred putnicima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Posada - 27 kostura!
» Britni tukla decu i davala im hranu na koju su alergični
» Srušio se avion na kuću u Bihaću
» Avion BH Airlinesa otišao po državljane BiH u Kairo
» Piton letio na krilu aviona, putnici zaprepašteni

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: