Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dnevnik jedne vozačice

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dnevnik jedne vozačice Empty
PostajNaslov: Dnevnik jedne vozačice   Dnevnik jedne vozačice I_icon_minitime20.09.09 13:56

DNEVNIK JEDNE VOZACICE

Hurraaaa, dobila sam vozacku dozvolu! Napokon mogu voziti svoj auto, bez da mi instruktor stalno ponavlja:
"Pazi! Krivi smjer. Pazi pjesak!"... i slicno. Uopce ne razumijem kako sam ga podnosila dvije godine.

8. ozujka
Auto-skola je priredila zabavu jer sam zavrsila. Instruktori su bili ganuti. Jedan je rekao da ce platiti misu zame. Cini mi se da je jedan od njih imao suze u ocima te je rekao da ce mi nazdraviti. Jako ljubazno, ali mislim da moja vozacka nije toliko bitna za takvo pretjerivanje.

12. ozujka
Kupila sam auto! Nalalost sam ga morala ostaviti u salonu da mi zamijene zadnji blatobran jer sam ubacila u rikverc umjesto u prvu. Nemam prakse. Vozim tek tjedan dana.

14. ozujka
I konacno moj auto. Bila sam tako zadovoljna da sam odlucila ici malo voziti. Vjerojatno su i drugi imali istu ideju jer je iza mene bilo puno automobila. Trubili su ko ludi. Vjerojatno je bila svadba pa sam im se pridruzila i smanjila brzinu sa 15 na 10 km/h. Vjerojatno im je odgovaralo jer su poceli jos vise trubiti.

22. ozujka
Moji susjedi su super. Napravili su natpis "PAZI MANEVAR". Dali su mi najvece parkirno mjesto te su zabranili djeci da se igraju dok ja manevriram. Mislim da zato da mi ne bi smetali. Kako su dobri ljudi.

30. ozujka
Drugi vozaci stalno trube i pokazuju nekakve znakove. Mislim da je ljubazno, ali je opasno. Neki tip mi je nesto govorio ali ga nisam razumjela, jer nisam nasla gumb za otvaranje prozora. Umalo sam pogodila pjesaka. Dobro je da sam vozila svojom putujucom brzinom 15 km/h.

10. travnja
Malo su cudni ti vozaci. Ne samo da stalno masu, nego stalno i vicu. Ne znam sto hoce jer jos uvijek nisam nasla gumb za otvaranje prozora. Mozda mi zele dati kakve informacije. Mislim da je tako jer sam cula jednog kad je reko: "Idi kuci, idi!". Nevjerojatno je kako je znao da idem kuci. Kad nadjem gumb za otvaranje prozora, bit ce mi malo jasnije sto mi pokusavaju reci.

19. travnja
Grad je slabo osvijetljen. Danas sam prvi put isla van nocu te sam stalno morala imati upaljena duga svjetla da bi nesto vidjela. Izgleda da su se i ostali vozaci, koji su vozili nasuprot slagali sa mnom jer su i oni palili duga svjetla. Jedino sto ne razumijem je zasto su trubili. Molda za ustrsaiti psa ili macku... Ma, cudaci.

26. travnja
Danas sam imala prometnu nesrecu. Usla sam na rolotor (kruzni tok) (na Slo se kaze RONDO sto je ona pisala kao roTUndo opp. ) te kako je bilo puno automobila (ne da pretjerujem, bilo ih je najmanje 4), nisam mogla izaci. Kruzila sam i trazila mogucnost za izlaz. Od kruzenja mi se zavrtilo u glavi te sam udarila u spomenik na sredini rolotora. Morali bi ograniciti voznju u rolotoru na 1 auto.

3. svibnja
Nesreca me drzi i drzi. Isla sam po auto u garazu, i kad sam izlazila na cestu fulala sam pedalu te pritisnula gas umjesto kocnice. Udarila sam auto koji je prolazio te mu razbila cijelu desnu stranu. Cista slucajnost je bila da je to bio moj instruktor volnje. Dobar covjek, nema sta. Ja sam ustrajala na tom da sam ja kriva, ali on je konstantno ponavljao: "Oprosti mi Boze, molim te! Oprosti mi Boze, molim te!"

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Dnevnik jedne vozačice Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jedne vozačice   Dnevnik jedne vozačice I_icon_minitime20.09.09 15:30

Dnevnik jedne vozačice 73820 Dnevnik jedne vozačice Lol 14.ožujak je legendaran....... Dnevnik jedne vozačice 73820
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dnevnik jedne vozačice Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jedne vozačice   Dnevnik jedne vozačice I_icon_minitime20.09.09 16:12

Uživala žena u svadbi.... looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Dnevnik jedne vozačice Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jedne vozačice   Dnevnik jedne vozačice I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dnevnik jedne vozačice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pišete li dnevnik?
» Tajni dnevnik Adriana Molea - Sue Towsend
» Počinje snimanje nastavka "Dnevnik Bridget Jones"
» Iskustvo jedne žene :)
» Pismo jedne duše iz pakla

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Humor-
Forum(o)Bir: