Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što nikada ne biste stavili na sebe?

Go down 
+10
Dita von Teese
mihaela
Wind
D_DoLL
Bonnie
Nataly
Blizanka
Kikica
Goran
Teioo
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime21.08.09 0:18

Dakle, što nikada ne bi obukli na sebe? od odjeće i obuće ili nekih dodataka odjeći?

ja npr. ne bi nikad obukla:
- marte, killere i takve stvari...
- krzno (pravo)...makar ni umjetno ne volim
- kožne hlače
- zlatne tenisice loše

bez uvrede onima koji to nose Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime23.08.09 1:53

Odlična tema Pudla. bravo Nikad ne bi obukao kožne hlače, špic cipele ili lakirane, čak ni haljinu ne bi.... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime23.08.09 2:02

Laughing Laughing Laughing pa kako ne bi haljinu? a ja mislim da bi ti baš lijepo pristajala Laughing
ja ne bi nikad obukla cipele koje idu špic...ne znam to mi nekak odbojno No
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime23.08.09 2:11

Te špic cipele su strava... Laughing
A čuj, još sam u dilemi u vezi haljne, možda kilt obučem jednom u maškarama! lol! Što nikada ne biste stavili na sebe? Th_kilt Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime23.08.09 2:14

Laughing ma ja ti kažem...haljina bi ti pristajala ko salivena...mogo bi se prijavit za izbor miss i mister...samo ne znam u koju bi onda ti kategoriju išo...miss ili mister Laughing

(neće mi prikazat sliku confused )
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime23.08.09 2:22

Ne valja link.... budem se tako onda slikao i stavio u fotke forumaša... looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime23.08.09 2:25

Laughing da mi je to za vidjet looool ajde ozbiljno, slikaj i stavi...da se dogodi i taj povijesni trenutak...goran stavlja svoju sliku na forum lol!
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime23.08.09 21:02

Ni ja nebi špic cipele..lakirane može...

Haljinu isto nebi nikada...jok..jednom dosta i previše

Patike uviejk..ali zlatne ili srebrene..bjaaaak...brrrrrrr

Nebi ni krzno nikada obukla....tetovažu također nebi stavila na sebe..nisam za to..



Eh da i nikada nebi stavila rinčicu u nos..onu što visi...samo bi mi nosonja bio još veči od nje Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime23.08.09 21:19

ne bih nikad obukla cipele paciji kljun.. ni spic
hlace ako su vrecaste...
ravne cipele
velike kosulje.......

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što nikada ne biste stavili na sebe? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime24.08.09 3:45

Ma vidi ti to kako smo Kiki i ja slični, iste stvari ne volimo... cerekalo: big smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime24.08.09 8:24

Pa da i ja primjetila..eto ja ne volim i tange..jel i ti isto nikada nebi obukao tange.. Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime25.08.09 14:49

Naravno da nebi, samo *ederi nose tange... looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Nataly
Zagrijao tipkovnicu
Nataly


Female
Broj postova : 354
Datum registracije : 21.08.2009

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime25.08.09 15:36

kozne pantalone i zuto zlato
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 37
Datum registracije : 25.11.2008

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime04.09.09 0:24

recimo one minjake što guzica ispada, dimije koje su ove godine in, i bilo što u rozoj boji o da i životinjski uzorak affraid
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime18.09.09 19:27

Pravo krzno. Definitivno nikad. :S
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime21.09.09 19:23

E da, mada ga imam na avataru, ali šešir nikad ne bi stavio na glavu... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime19.04.10 22:26

Siroku odjecu-sve sto djeluje slampavo,ne nosim ni dzempere,pulovere il ista slicno
Lakirane cipele,cipele sa spicom ili pacijim kljunom,......hmmm definitivno opanke Što nikada ne biste stavili na sebe? 12363 ,ravne cipele ne volim,a tene samo ako sam u prirodi negdje
Minjake a i haljine bez ljute muke ne bih obukla Što nikada ne biste stavili na sebe? 12363
Definitivno ne zivotinjsko krzno a ni vjestacko mi nije nesto zanimljivo, vjestacku kozu mogu,extra mi stoji Što nikada ne biste stavili na sebe? 668150
Ne volim piercinge, kicav i glomazan nakit, male lakirane torbice,zuto zlato-a pogotovo one debele lance
Nikad ne bih nosila drecav lak za nokte,ali mi je nail art u umjerenim dozama simpa
Nikakve snale,kopcice,gumice,trakice,raif i slicno ne volim nositi u kosi...
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime19.04.10 22:31

Jaoj WIND, koliki ti je spisak Smile
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime19.04.10 22:36

Neka neka zaboravila sam i kackete Što nikada ne biste stavili na sebe? 12363 ...a mozda bude i jos sta Što nikada ne biste stavili na sebe? 12363
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime24.04.10 23:28

mihaela je napisao/la:
Jaoj WIND, koliki ti je spisak Smile
A što je na tvom spisku? Smile veseli

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime24.04.10 23:30

Periku...
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime24.04.10 23:31

Zlato.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime24.04.10 23:36

Minicu.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime24.04.10 23:42

Slazem se mazo s tvojim stavom...Koji bi to lancani sudar bio... looool
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime25.04.10 0:03

Goran je napisao/la:
mihaela je napisao/la:
Jaoj WIND, koliki ti je spisak Smile
A što je na tvom spisku? Smile veseli

Ne postoji nesto sto ja nebi stavila na sebe Smile sve stavljam :p
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što nikada ne biste stavili na sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Što nikada ne biste stavili na sebe?   Što nikada ne biste stavili na sebe? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što nikada ne biste stavili na sebe?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» /Anketa/ Biste li ugradili mikročip u sebe?
» Stavili pticu na intenzivnu dijetu jer ne može letjeti
» Čuvara stavili u hladnjaču, pa odnijeli sef sa imanja Milorada Janjetovića
» Ribu ovisnu o čokoladi stavili na dijetu, prerasla svoj akvarij
» 20 načina na koje vas nikada ne bi smio zaprositi!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Svaštara-
Forum(o)Bir: