Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ne volim ...

Go down 
+45
MiKi
goc
mihaela
dear_green_gem
bodo
kika&dejan
Tea
Wind
Zenga
nitapita
Antonio
barbie_girl
sime
Seth
_plavusa_
Nataly
mea
Staša
Niky
Nadija
provinceza
Magnum
Arwen
jaro1968
Kizo
mala mazica
Teioo
Ary
Nina
ajmeivana
mayeer
Kikica
Alba
Lux
Blizanka
boomba
Slavonac
mala_djevojka
MM
DaRkAnGeL
Zlatko
vanja
Stella
Lajka
Goran
49 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime19.11.08 16:21

First topic message reminder :

Upiši sve što ne voliš!

Ne volim biti u društvu svadljivih, prgavih i umišljenih osoba! No

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime20.11.08 19:26

Ne volim biti sjetna No
[Vrh] Go down
Stella
Početnik
Početnik
Stella


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 31
Godine : 34
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 19.11.2008

Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime20.11.08 21:32

ne volim umisljenost
[Vrh] Go down
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime21.11.08 10:37

ne volim zimu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime21.11.08 10:40

Ne volim nasilje.
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime21.11.08 11:02

ne volim kad mi se uši smrznu i nos od hladnoće,ne volim kad mi mraz sledi kosu,ne volim kad se moram ustati ujutro,ne volim kad mi netko prigovara za bezvezarije,ne volim kad nemam s kim ići van,ne volim kad u birtiji nema mog najdražeg piva,ne volim kad nemam love,ne volim kad imam previše posla,ne volim kad ne mogu ići na neke koncerte jer nemam love,ne volim kad su ljudi bahati,ne volim trebe koje imaju kilu pudera na sebi(to nikako ne mogu probaviti),ne volim kada se vrijeđa,ne volim to što je sada zima,ne volim kada se dosađujem, ne volim kada pada kiša,ne volim kada izgubim na jednom paru na kladionici,ne volim ćelave tipove,ne volim paprikaš :x ,ne volim kada ne znam neku glupost,ne volim kada me netko ubjeđuje u nešto što nema veze s vezom(na to popizdim),ne volim dan 18.11.(jer mi je pretužan 😢 ),ne volim to što u mom gradu još uvijek ima onih koji su krivi za rat,ne volim biti sama,ne volim kad nekad nije kako sam isplanirala,ne volim kad mi netko pobrka planove,ne volim kad je netko od mojih najdražih nesretan,ne volim zirodent pastu za zube,ne volim kad na nekome vidim 6 metara duge nokte,i tako ne volim ja još dosta toga.
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime21.11.08 12:58

Cigare
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime21.11.08 15:25

ne volim horore..
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime21.11.08 15:26

ne volim placipizdice
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime21.11.08 15:44

Ne volim prešutljive likove Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime21.11.08 17:30

... glupe izgovore
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime23.11.08 0:51

Ne volim egoiste koji u svima traže neke mane, a svojih nisu ni svjesni. No

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime23.11.08 19:51

Ne volim kada neko gura nos tamo gdje mu nije mjesto..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime23.11.08 19:56

...kada su ljudi zlobni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime23.11.08 21:13

...kad je dosadno...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime23.11.08 21:46

kad nema nikog na forumu 🕷
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime23.11.08 22:09

Ne volim vino... No
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 0:05

Ne volim Big Brother! No

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 11:20

...kad me počme zub bubati tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 11:22

tana je napisao/la:
...kad me počme zub bubati tužni

ni ja :pale:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 11:23

oooo novi pjetlić ;) cheers

... kada pada glupa kiša a nemam kišobrana (a imam ispeglanu kosu tužni)
[Vrh] Go down
MM
Početnik
Početnik
MM


Male
Broj postova : 93
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 01.10.2008

Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 12:01

Kad su Gunsi u Top 10 bilo kakvog rocka na VH1. I to još pri vrhu ljestive Neutral
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 12:50

ne volim dvolične osobe!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 15:46

Ne volim kad je dugo tmurno vrijeme.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 15:47

Kad me želudac boli bolestan
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime26.11.08 12:29

Ne volim hladni vjetar.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Ne volim ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ne volim ...   Ne volim ... - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ne volim ...
[Vrh] 
Stranica 2 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Volim .....
» P.S. volim te
» Volim ga kad
» Baš volim....
» Volim plavo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: