Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi Empty
PostajNaslov: Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi   Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi I_icon_minitime11.08.09 14:58

Ima nešto od srca do srca, neka tanka nit, koja čini naše snove, a ne da se dirati…» Crvena jabuka
U svakom odnosu, posebno ljubavnom, partneri svakodnevno izmjenjuju energiju. Ta energija stvara čvrstu nit koja se može zadržati i dugo nakon prekida. Ukoliko ne prekinete i tu nit ona će ostati kao otvoreni kanal kroz koji će emocije i dalje protjecati.
Posebno ako niste svjesni da ta nit još uvijek postoji može vam se desiti da ponekad neke osjećaje smatrate svojima, a koji su u biti osjećaji bivšeg partnera.
Možda vam se i desila situacija kada ste bili sigurni da želite prekinuti vezu s partnerom, ipak nakon nekog vremena u vama se pođe stvarati osjećaj neopisive tuge i nostalgije. Samo vam se teške misli motaju po glavi. Zaboravljate sve ružne događaje, u stvari niste sposobni uopće ni o čemu detaljno razmišljati, jer samo vam nedostaje njegova blizina i želite ga natrag. Onda u slijedećem trenutku opet se pitate otkud odjednom sva ta tuga i sigurni ste da uopće nemate nikakvih osjećaja prema bivšem partneru. Upravo u ovakvim situacijama dolazi do miješanja energije.
Ta neprekinuta veza može vas spriječiti i u stvaranju bliskog odnosa s drugim osobama, jer vaš bivši partner to ne želi, ili vam stvarati konstantni osjećaj tuge, jer vaša pozitivna energija otječe od vas.
Presiječete li tu nit odvojit ćete se od stare «prtljage» i osloboditi se povezanosti koja vam više ne služi.
Kidanje te niti je nužan proces koji morate napraviti želite li nastaviti s ugodnim životom bez konstantnog osjećaja tuge.
Pronaći i presjeći tu nit u stvari je jednostavan i lagan proces, samo to morate i sami dovoljno željeti.
Ako vam nikako ne uspijeva pokušajte s jednom meditativnom vježbom. Nju je najbolje napraviti negdje dok ste opušteni i sami. Negdje gdje vas neće nitko smetati.
Bitno je samo biti čvrst u svojoj namjeri. Vizualizirajte taj proces.
Za početak umirite se, koncentrirajte, zatvorite oči i vizualizirajte osjećaj niti koje vas povezuju s drugim osobama. Pronađite konkretnu nit koje se želite osloboditi. Ne morate se brinuti lako ćete prepoznati pravu, jednostavno ćete znati. Zatim je presijecite. Zatim zamislite kako su krajevi odletjeli svaki u svoju stranu poput sunčevih zraka.
Ipak, to uvijek mora bit nenasilan i pozitivan proces

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi Empty
PostajNaslov: Re: Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi   Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi I_icon_minitime11.08.09 15:04

Zanimljivo,al mi se čini i dosta komplicirano...Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi Empty
PostajNaslov: Re: Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi   Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi I_icon_minitime11.08.09 15:06

pa zar nije ljubav inace komplicirana..... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi Empty
PostajNaslov: Re: Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi   Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi I_icon_minitime11.08.09 15:12

pa nije ako ju prihvatiš... Smile
mislim da su kompliciraniji prekidi nego samo ljubav Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi Empty
PostajNaslov: Re: Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi   Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi I_icon_minitime11.08.09 15:33

znas Ariela nekad me iznenadis ...sa tako jednostavnim odgovorom ...koji mi sve kaze ....i sve legne na svoje mjesto...ne samo ovo gore...neg inace...

Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi Thank%2520you%2520card

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi Empty
PostajNaslov: Re: Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi   Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi I_icon_minitime11.08.09 15:37

Nema na čemu B. hug2
sve je u životu jednostavno,samo ovisi koliko si mi to zakompliciramo. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi Empty
PostajNaslov: Re: Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi   Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi I_icon_minitime11.08.09 16:07

Presiječete li tu nit odvojit ćete se od stare «prtljage» i osloboditi se povezanosti koja vam više ne služi.


Slažem se sa svime u uvodnom postu, istinito i nužno ovo gore što sam citirao. Uvijek sve ima drugu stranu medalje i logično objašnjenje, o svemu treba dalekovidno i duboko promišljati.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi Empty
PostajNaslov: Re: Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi   Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi I_icon_minitime11.08.09 16:13

JA mislim da ako i sama pomisao na prekid boli, da to znaći, da još volim jako, samo se malo sakrilo. A ako volim, ne želim prekinuti i onda zato boli jako.

A sad ako baš moramo se razići i nema više pomoći, jer ni druga strana ne želi više spasiti to što smo imali...vrijeme je jedini lijek, tuga i bol su strašni ispočetka, ali s vremenom jenjavaju....treba si samo tad dati prostora da se duša smiri...jer kada boli sve se čini bezlično...no na kraju shvatiš da si se sjetio tog nekog u nekoj lijepoj situaciji, a osjećaj nije bio bolan, nije bilo tuge, to znaći da je presijećena te energija o kojoj se priča gore.

Barem je kod mene tako...možda je nekog drugačije neznam..ja znam kako sam se lijećila...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi Empty
PostajNaslov: Re: Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi   Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Energija stvara čvrstu nit, kako je presiječi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dobro došli u burnu vladavinu Škorpiona, osjećate li kako energija raste? Otvara se sezona pomrčina i dubokih promjena!
» Čovjek kao Energija
» Energija u praksi
» Prvi dojam stvara se u prvih sedam sekundi poznanstva
» Umjetnik stvara portrete od krugova

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: