Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Šta vaša torba govori o vama?

Go down 
+4
Niky
Kikica
Bonnie
Blizanka
8 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime31.07.09 14:53

Nezaobilazni modni dodatak ali i svakodnevna potreba, ženska torba, danas se može kupiti po različitim cijenama, od par eura do par hiljada eura, a veličine, uzorci, boje i namjene istih su raznovrsne. Urednici modnih magazina i lifestyle stručnjaci tvrde da se prema izboru torbe, mogu otkriti i neke ženske osobine, piše Sherrie Mathieson, autorica knjige 'Steal This Style: Moms and Daughters Swap Wardrobe Secrets'.

Velika torba, u nju možete staviti mnogo potrebnih (i nepotrebnih) stvari, ali i možete izledati neorganizirano ili besciljno. Iako su velike torbe moderne, ne pretjerujte s veličinom jer ćete inače davati dojam da ne znate šta bi sa sobom

Sportska torba odaje praktičnu osobu, a torbe koje se nose oko struka posljednjih su godina hit i u linijama poznatih svjetskih brandova kao što su Gucci ili Christian Dior. Ono na šta treba pripaziti jeste da ovakva torba savršeno pristaje oko struka i da nije natrpana nepotrebnim stvarima.

Torba živih boja i uzoraka, torba koja 'vrišti' životinjskim uzrocima, jarkim bojama i umjetnim dragim kamenjem odaje smjelost ali ponekad može zračiti i neukusom tako da mrvica opreza kod odabira ovakvih torbica nije naodmet.

Ručna torbica, elegantna i sofisticirana odaje ženu sa samopouzdanjem, onu u koju se možete pouzdati. U večernjim prilikama s ovakvom torbicom ne možete pogriješiti, no za dnevne varijante će vam ipak trebati veća torba

Platnena torba s natpisom ili slikom, najčešće izrađene od pamuka ili lana, ove trobe nisu samo jeftine i praktične nego imaju i stav. Djevojke i žene koje uvijek biraju ovakve torbe socijalno su osviještene i nerijetko se bore za ljudska prava i slobode.

Markirana torba, iako su takve torbe dizajnirali najbolji u svijetu mode, te su napravljene od najfinijih materijala, ne mora značiti da pristaju uvijek i svugdje. Markirana torba odiše glamurom i stavom 'da, ja imam novca da nosim najbolje stvari na svijetu' što ponekad djeluje odbojno.

Retro torba, ako se sjetimo lakiranih torbi iz 80-ih koje su kao po pravilu uvijek bile jarkih boja i nametljivih uzoraka, brzo ćemo odustati od svog retro 'looka'. Mada su 80-e opet u modi, neke stvari treba ostaviti prošlosti. U odabiru retro torbe morate biti oprezni.
(Sarajevo-x.com)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Šta vaša torba govori o vama? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime31.08.09 12:19

Ja sam više za sportsku torbu,iako naravno ovisi o situaciji.
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime13.09.09 23:09

pa sad, one lakirane, markirane ili kako god ne nosim jer mi ne pašu uz tenisice i marte, a uz to treba mi nešto veće da potrpam sve skripte i sve gluposti koje svakodnevno nosim na grbači
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime09.10.09 13:05

O meni moja ne govori ništa, jer je nemam i ne želim ju niti imati..samo bi mi u njoj bile kemijske..maramice..žvake..Lucijine gluposti...i ništa pametno i morala bi uvijek misliti gdje je..
Možda o meni baš to što ju nmam nešto govori, ali o tome ništa ne piše.
Imam torbu samo za trg. a i nju sam nabavila, jer su vrečice postale preskupe i ne želim još više zagađivati kupovanjem plastičnih vrečica.
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime11.11.09 9:03

ja nažalost nosim torbi i trenutačno govori da joj treba hitno pospremanjeŠta vaša torba govori o vama? 12363 .jel viče ona što če mi tri vrste žvaka...bomboni...tri blokiča...kao da češ niky knjigu pisat...punjač od mobitela...aparati...joj svašta u njoj ima....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime11.11.09 23:45

ja sam više za stil sportske torbe al one na jedno rame.. takve torbe nosim od srednje škole Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime14.11.09 18:17

Moja kaže "hebe se meni" ...
Sportska torica za oko struka ili na rame, u nju stane mob, novčanik, papirnate maramice i to je to...

Ako ne nosim nju, onda je tu ruksak Šta vaša torba govori o vama? 31382
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime14.11.09 18:24

Oooogromne torbe... hm... a zato ja nikad ne znam di mi kaj stoji... Šta vaša torba govori o vama? 668150 Šta vaša torba govori o vama? 668150 Šta vaša torba govori o vama? 668150
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime14.11.09 18:27

D_DoLL je napisao/la:
Oooogromne torbe... hm... a zato ja nikad ne znam di mi kaj stoji... Šta vaša torba govori o vama? 668150 Šta vaša torba govori o vama? 668150 Šta vaša torba govori o vama? 668150
za to ima dobar lijek... kupiš sasvim malu torbu kao ja, pa ti u nju stane samo osnovno i to uvijek odmah nađeš Šta vaša torba govori o vama? 12363
[Vrh] Go down
mexx
Zagrijao tipkovnicu
mexx


Female
Taurus Buffalo
Broj postova : 396
Godine : 39
Lokacija : tu i tamo
Datum registracije : 21.02.2011

Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime22.02.11 17:53

Sportske torbe, ali je nosim u stilu,kais na levom ramenu a torba na desnom boku.Tu su mob,kljucevi od auta,novcanik i vlazne maramice.Ne trpam svasta u torbu jer volim da je uredno.
[Vrh] Go down
slavena
Totalno relaxiran
slavena


Female
Libra Broj postova : 1510
Godine : 123
Lokacija : sever
Datum registracije : 26.02.2011

Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime02.03.11 14:41

Torbe obozavam.
Pogotovo one XXXXXL - raznih oblika i boja...

Moje torbe o meni govore da " nisam normalna " , a ja bas to i zelim...
veseli
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime02.03.11 15:07

Upravo tako Slavena bez xxxxl torbi nema nista ...bez obzira sto u uvodnom tekstu kazu da dajemo dojam da ne znamo šta bi sa sobom da ne pretjerujemo sa velicinom ..ja i te kako znam sta bih sa sobom bez obzira kolika mi je torba danse volim velike torbe

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Šta vaša torba govori o vama? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime02.03.11 16:39

ne nosim torbicu jer sam pokušala pa bih ju uvijek negdje ostavila Laughing Nije to za ženupoput mene
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime02.03.11 16:55

Ma Ketice ...kako nije tza zenu poput tebe ..uci se mlada si ... Laughing ne znam meni je nekako bez veze vidjeti zenu bez torbe ...kad mlatara rukama u prazno ili ih drzi u depovima ..ja volim torbe svih vrsta osim onih malih kao pismo ..ja ih zovem "damskim torbicama"i kad sam u farmerkama i majici volim sportsku torbu prebaciti preko ramena a jednu ruku u dep ...ma bez torbi ne idem nigdje ... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Šta vaša torba govori o vama? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime02.03.11 17:59

meni zoki zna reći da sam kauboj u štiklama...frizura,šminka,štikle i ruke u zadnjim đepovima Laughing
eventualno nekad nosim onu torbu za dječje stvari...joj izgleda da ću morat promijeniti tu naviku
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime03.03.11 12:28

slavena je napisao/la:

Moje torbe o meni govore da " nisam normalna " , a ja bas to i zelim...
veseli

Joj ne vjerujem. Ali ima zbilja ružnih tih ogromnih grdosija koje žene znaju nositi sa sobom. Samo kad se sjetim one crvene Kosoričine i kosa mi se digne na glavi Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šta vaša torba govori o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Šta vaša torba govori o vama?   Šta vaša torba govori o vama? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Šta vaša torba govori o vama?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Što vam govori vaša mačka?
» Što podznak govori o vama?
» Što vaš potpis govori o vama?
» Šta dan rođenja govori o vama?
» Što vaš sat rođenja govori o vama?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: