Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Majka alergična na vlastito dijete

Go down 
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Majka alergična na vlastito dijete Empty
PostajNaslov: Majka alergična na vlastito dijete   Majka alergična na vlastito dijete I_icon_minitime31.07.09 14:26

Velika Britanija

Mlada majka ostala je izvan sebe kada je saznala da je alergična na vlastito dijete. Joanne Mackie (28) je od svog djeteta dobila velike plikove, a cijelo tijelo, kratko nakon što je sina Jamesa donijela na svijet, bilo joj je prekriveno crvenim tačkicama, piše Daily Mail.
Osip po cijelom vratu, nogama, rukama i prsima joj je prouzrokovao toliki bol da u naručje nije mogla uzeti svoju tek rođenu bebu, pa je ruke morala prekrivati platnom.

Ljekari su nakon nekog vremena dijagnosticirali da Joanne boluje od rijetke bolesti kože prouzrokovane alergijskom reakcijom na njeno dijete. Ova bolest, koja pogađa jednu od 50.000 trudnica, razvija se kad antitijela počnu raditi protiv proteina u tijelu žena koje nose dijete.

Joanne Mackie je, dok je njen suprug Robert (37) brinuo o djetetu, bila podvrgnuta terapiji jakim steroidima, ne bi li se alergija povukla. Nakon mjesec dana povlačenja po bolnicama to se konačno, na njenu veliku radost, i dogodilo – uzela je dijete u ruke i nije osjetila neizdržljivu bol.

Sad, 11 mjeseci kasnije, iako se osip u potpunosti povukao, na njenoj koži su ostali tamni ožiljci.

„Kad su mi rekli da sam alergična na vlastito dijete, mislila sam da se šale, ali kad sam shvatila da je to uistinu tako, postala sam očajna. Sama pomisao da ne mogu u naručje uzeti svog Jamesa za mene je bila nepodnošljiva“, rekla je Joanne, koja sumnja da će se odlučiti na drugo dijete, ukoliko se bolest vrati.
(Sarajevo-x.com)

Majka alergična na vlastito dijete 090730042

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Majka alergična na vlastito dijete Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Majka alergična na vlastito dijete Empty
PostajNaslov: Re: Majka alergična na vlastito dijete   Majka alergična na vlastito dijete I_icon_minitime31.07.09 17:05

nisam do sad vjeovao da tako nešro može bit Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Majka alergična na vlastito dijete Empty
PostajNaslov: Re: Majka alergična na vlastito dijete   Majka alergična na vlastito dijete I_icon_minitime31.07.09 17:07

affraid svašta...dobro pa se sad povuklo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Majka alergična na vlastito dijete Empty
PostajNaslov: Re: Majka alergična na vlastito dijete   Majka alergična na vlastito dijete I_icon_minitime31.07.09 17:11

molim? Rolling Eyes zaboravio
[Vrh] Go down
Sponsored content





Majka alergična na vlastito dijete Empty
PostajNaslov: Re: Majka alergična na vlastito dijete   Majka alergična na vlastito dijete I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Majka alergična na vlastito dijete
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» U Općini Centar 51 dijete nema vlastito ime
» Zaposlena majka - bolesnije dijete
» Napravite vlastito pjenušavo vino
» Majka
» Majka Tereza

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: