Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Staša
Totalno relaxiran



Female
Broj postova : 1033
Datum registracije : 12.07.2009

Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? Empty
PostajNaslov: Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu?   Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? I_icon_minitime28.07.09 3:55

Ima mnogo prodavnica i marketa za kozmetiku,da li mozete na jednom
mjestu naci sve sto vam treba,ili morate posjetiti vise takvih mjesta,a i
gde kupujete kozmetiku??
[Vrh] Go down
sanjich
Zagrijao tipkovnicu
sanjich


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 495
Godine : 35
Lokacija : nigdjezemska
Datum registracije : 11.07.2009

Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu?   Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? I_icon_minitime28.07.09 8:52

DM i Kozmo...sve što mi treba tu nađem
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu?   Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? I_icon_minitime28.07.09 10:06

Ne mogu nači baš sve na jednom mjestu, jer koristim samo određene marke i tipove raznih proizvoda koji nisu svi na jednom mjestu, neću sad reklamirati gdje i što. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu?   Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? I_icon_minitime28.07.09 10:18

Ne,ne uspijem kupiti sve na jednom mjestu...na tri prodajna mjesta uglavnom nađem sve...
[Vrh] Go down
Staša
Totalno relaxiran



Female
Broj postova : 1033
Datum registracije : 12.07.2009

Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu?   Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? I_icon_minitime28.07.09 22:03

Na jednom mjestu ne..Uglavnom se svodi na tri mjesta..
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu?   Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? I_icon_minitime02.10.10 15:58

Dok sam bila mlađa sve sam kupovala kod kineza i u radnjama "sve za 100 dinara". A šta sam i koristila, samo dezodorans i sjaj za usne. Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? 765814 Sad sve naručujem u Avon-u. Retko kad kupujem ovako. A i kad kupim uglavnom je to Oriflame ili Golden Rose. Sestra mi donosi iz Francuske Yves Rocher i ta marka mi se isto sviđa. A od parfema volim D&G i Chanel...I to je to... Smile Volim da koristim proverene stvari...i retko menjam kozmetiku kad mi se svidi.
[Vrh] Go down
LaTiTeA
Zagrijao tipkovnicu
LaTiTeA


Female
Scorpio Rat
Broj postova : 286
Godine : 39
Lokacija : Sl.Brod
Datum registracije : 11.08.2010

Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu?   Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? I_icon_minitime03.10.10 20:31

u DM-u više ne kupujem tako često, stvarno su preskupi. Prešaltala sam se na Kozmo i Müller.. tu apsolutno sve nađem cerekalo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu?   Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li je dobro kupovati svu kozmatiku na jednom mjestu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vatre ivanjske (sve epizode na jednom mjestu)
» Usporedba cijena tehničke robe na jednom mjestu
» Najviše plavuša ikada na samo jednom mjestu!
» Dobro jutro, dobar dan, dobro vece
» Naučiti dijete kako pravilno kupovati!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Ljepota :: Kozmetika, parfemi i frizure-
Forum(o)Bir: