Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Preporučite restoran

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Preporučite restoran Empty
PostajNaslov: Preporučite restoran   Preporučite restoran I_icon_minitime30.06.09 15:04

Naslov sve govori. Možda i jesmo iz različitih dijelova RH ili iz drugih zemalja, ali tko zna kada ćemo u posjete i izlete, a poznavane dobrog restorana svakako dobro dođe.

Evo, ja kao obožavatelj pizza svima koji dođu u predio Kvarnera preporučam pizzeriju Paris u Kostreni i Petrus u Kraljevici. Po meni definiivno najboje pizze, cjene povoljne, a ambijent i više nego ugodan. A i konobari se daju poškicat :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporučite restoran Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite restoran   Preporučite restoran I_icon_minitime30.06.09 15:10

neidem po restoranima no riblje restorane volim pogotovo s morskom ribom Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporučite restoran Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite restoran   Preporučite restoran I_icon_minitime30.06.09 15:11

super Teo, ima neki negdje da ti se posebno svidio? Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Preporučite restoran Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite restoran   Preporučite restoran I_icon_minitime30.06.09 15:13

Tana, ja sam u Rijeci jedva našla pizzeriju i još nisam bila baš zadovoljna izborom i čistoćom lokala, negdje malo uzbrdo s Korza. Ako ove godine opet budem u tranzitu, ima li na Korzu i oko njega nešto upotrebljivo osim McDonalda i Pizza-cut lokala?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporučite restoran Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite restoran   Preporučite restoran I_icon_minitime30.06.09 15:17

Mislim da znam na koju pizzeriju misliš, pizze su im ok, ali ambijent i nije neki.
Na Korzu ima jedna posebna pizzerija, mislim da se zove Braccera. Uređena je sva u morskom štihu, a i pizze su dobre. A od restorana stvarno ne znam nijedan dobar na Korzu Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Preporučite restoran Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite restoran   Preporučite restoran I_icon_minitime30.06.09 15:19

A gdje je ta Braccera? Prošla sam dvaput gore dolje po Korzu prošloga ljeta s malim koji je bio gladan i želio pizzu (prelazili smo s vlaka na katamaran i dugo čekali), i nikako da nešto nađem tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporučite restoran Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite restoran   Preporučite restoran I_icon_minitime30.06.09 15:20

tana je napisao/la:
super Teo, ima neki negdje da ti se posebno svidio? Smile
S obzirom da ne živim na moru ovaj u Čakovcu mi je super, a na moru ne pamtim imena no znam one koji nisu baš kao jedan na Pagu koji iznad lonaca za kuhanje ima lijepljivu traku za muhe. Taj mi je loše
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporučite restoran Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite restoran   Preporučite restoran I_icon_minitime30.06.09 15:22

Na dijelu Korza između riječke banke i Kraša ...skrene se u jednu malu uličicu s desne strane (kad ideš iz smjera Kraša prema RB). Preko puta nje nalazi se restoran Zlatna školjka (on ima bolju reklamu).
Da, u samom centru grada baš i nemamo nekih restorana, više je toga na pariferiji.
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Preporučite restoran Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite restoran   Preporučite restoran I_icon_minitime30.06.09 15:24

Aha, znači nije na samom Korzu. Budem pogledala ako ove godine opet odaberem tu opciju, premda ne vjerujem, ne ide se ni malom ni meni (mogli bismo uhvatiti nekoliko dana mora više ako krenemo ranije)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Preporučite restoran Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite restoran   Preporučite restoran I_icon_minitime30.06.09 15:25

Ma samo Korzo je, jedino što se ulazi sa strane a ne sa Korza Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Preporučite restoran Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite restoran   Preporučite restoran I_icon_minitime30.06.09 15:26

Dobro, Kraš ću sigurno zapamtiti i pretražiti okolicu cerekalo:
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Preporučite restoran Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite restoran   Preporučite restoran I_icon_minitime30.06.09 15:46

U Zagrebu preporučujem Leonardo u Skalinskoj blizu Opatovine. Ugodan je i unutra i na terasi, osoblje je ljubazno, imaju velik i dobar izbor jela u svako doba dana, cijene su pristojne u odnosu na kvalitetu i veličinu porcija. Osobito sam uživala jednom u pohanoj mozzarelli s vrlo ukusnim varivom od blitve, kombinacija koje se ne bih sjetila.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preporučite restoran Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite restoran   Preporučite restoran I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Preporučite restoran
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kolima uleteo u restoran
» Opljačkao restoran, pa zvao da se žali
» Michelinova zvjezdica za najpristupačniji restoran na svijetu
» Grom zapalio restoran pun gostiju
» "Penzionisani" avion pretvorili u sjajan restoran

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Gastronomija :: Svaštara-
Forum(o)Bir: