Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?

Go down 
+24
ivanaa
Magnum
Yo
jaro1968
Ary
sarah
ajmeivana
Kikica
king_in_crimson
Alba
Lux
Blizanka
boomba
Stella
Bonnie
MM
Zlatko
vanja
DaRkAnGeL
Slavonac
Jas
D_DoLL
Lajka
Goran
28 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 0:08

Meni bi bilo ostvarenje snova da se probudim pokraj Tanice! cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 0:09

Da se probudim pokraj osobe iznad mene mislim da bi uskoro bila ispod te osobe lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 0:11

Ostavio si me bez teksta :shock: :shock: :shock:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 0:12

tana je napisao/la:
Da se probudim pokraj osobe iznad mene mislim da bi uskoro bila ispod te osobe lol!
Želje su nam identicne draga! cerekalo ;)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 0:12

Teofil je napisao/la:
Ostavio si me bez teksta :shock: :shock: :shock:

U isto vrijeme smo poslali post tana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 0:12

Teofil je napisao/la:
Ostavio si me bez teksta :shock: :shock: :shock:

lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 0:46

ja ne bi komentarisala.. u nezgodno vrijeme otvori ovaj post.. mada bi kavica s njom, mislim bila super...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 10:46

Rekao bih joj dobro jutro, nasmiješio se i donio joj kavu u krevet! cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 11:09

svarno neznam Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 11:11

poželjela bih mu dobro jutro, ili kokodaaaak
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 11:14

tana je napisao/la:
poželjela bih mu dobro jutro, ili kokodaaaak

ja tebi isto lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 11:15

Teofil je napisao/la:
tana je napisao/la:
poželjela bih mu dobro jutro, ili kokodaaaak

ja tebi isto lol!
lol! lol! a onda bismo zajedno pokljucali koje zrno po dvorištu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 11:16

tana je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
tana je napisao/la:
poželjela bih mu dobro jutro, ili kokodaaaak

ja tebi isto lol!
lol! lol! a onda bismo zajedno pokljucali koje zrno po dvorištu

lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 12:15

rekla bi mu prestani kukutikat.... želim spavatiiiiii..... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 13:37

Rekla bi desty al smo se napile i dobro u gradu provele... lol!
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 13:39

Pa ništa rekla bi Kati ajmo još malo odspavati skupa lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 13:40

Prošlo bi mi kroz glavu..."hebemti, i moja duga kosa, viđe di sam..."
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 13:41

O tana otkud ti :P lol!
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 13:41

šta ti kato opet radiš u mom krevetu lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 13:42

Kiks odnesi taj lavor... lol! lol!
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 13:47

Katarina je napisao/la:
Kiks odnesi taj lavor... lol! lol!


lol! lol! lol!
ja bi rekla..ajd ti ti si trijeznija lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 18:22

pitala je... kaj danas pijemo... Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 18:25

Pitao bih je: "Od kud ti na plaži kolegice?" cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 18:26

rekla bi.... gazda tako nije pisalo u ugovoru.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime17.11.08 21:19

Pitala bi,desty pa nemoš mi svako veče biti u krevetu...tj završit u krevetu... lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? Empty
PostajNaslov: Re: Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?   Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što bi ucinili da se probudite kraj osobe iznad vas?
[Vrh] 
Stranica 1 / 40.Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ocjeni aktivnost osobe iznad
» Ocijenite avatar osobe iznad vas
» Daj osobi iznad ime neke javne osobe kojoj je ponašanjem najsličnija
» Probudite u sebi seksi osjećaje
» Žene, probudite libido na nekoliko jednostavnih načina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: