Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Telefonska telepatija

Go down 
+2
Kikica
Blizanka
6 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime14.06.09 15:06

dogodi vam li se da o nekom razmisljate i upravo tada ta osoba nazove... jeli telefonska telepatija moguca ili je to cista slucajnost...

ja imam dvije osobe o kojima razmisljam ili kontam da ih moram nazvati ....a u tom momentu me oni nazovu...e da li je to cista slucajnost ili nesto drugo ne znam....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Telefonska telepatija Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime14.06.09 21:22

E to mi se puno puta dogodilo,pripišem to slučajnosti... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime14.06.09 21:32

ne....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime14.06.09 21:33

Desilo mi se par puta,ma slučajnost šta drugo... Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime15.06.09 14:59

Telepatije je telepatija samo sad svi imamao mob. pa kada pomislimo jedni na druge, većinom to i kažemo osobi na koju smo mislili..pa zato valjda i tel. telepatija Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime16.06.09 23:48

jel se odnosi to i na sms poruke? cerekalo:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime29.06.09 23:11

Može biti i telepatija, ali i slučajnost. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime29.06.09 23:14

a možda su u šumi cerekalo:
ako se i dogodi pripišem to slučajnosti Smile
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime29.06.09 23:16

A možda su u bunaru... Laughing
znam mi se desit često...neznam čemu da to pripišem...može bit svašta.... Laughing
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime29.06.09 23:16

blizanka je napisao/la:
dogodi vam li se da o nekom razmisljate i upravo tada ta osoba nazove... jeli telefonska telepatija moguca ili je to cista slucajnost...

ja imam dvije osobe o kojima razmisljam ili kontam da ih moram nazvati ....a u tom momentu me oni nazovu...e da li je to cista slucajnost ili nesto drugo ne znam....

Mislim da je to telepatija, ali ne telefonska nego ona normalna ukoliko takve ima Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime29.06.09 23:19

Ha ha, slažem se Lux, telepatija je telepatija. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime21.09.09 9:16

Kada moje unutarnje "nešto" jako glasno govori da nešto uradim..ili kada mi taj zvuk postane toliko glasan u glavi da jednosatvno pozovem ..pošaljem poruku..i znate što i isti tren šaljemo poruke i tel zazvoni..ne mora biti telefon..nemaš kuna na njemu, ali jednosatvno nešto ti govori da dođeš tamo negdje ili sačekaš tog nekog s kim se "čuješ" i ne promašiš ili da baš sad staviš ručak na stol kada ti muž dolazi kući...što je drugo nego telepatija i nemora biti telefonska...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime21.09.09 9:33

telofonska telepatija mi se cesto javlja...onaj osjecaj kad ostavim sve i saljem poruku a u isto vrijeme u sek dobijam poruku..nekad skoro sa istim sadrzajem .... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Telefonska telepatija Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime21.09.09 9:36

Telefonska telepatija 12363 ..baš je to zanimljivo..ili misliš misliš razmišljaš smiješ se onda posegnem u đep za mobitelom sad ću reć da mislim, a on zazvoni.. Telefonska telepatija 12363 i tako me uplaši da mi ispadne iz ruke
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime22.11.09 13:45

Volim telefonsku telepatiju, ali samo danju.... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime07.12.09 0:37

Ono o cemu razmisljamo to u 95% slucajeva i sanjamo, tako i ovo- jednostavno ih dozoves mislima...

Desava mi se jaaaaaaaaako jaaaaaako cesto...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime03.03.10 7:44

Dešava mi se stvarno često...
Najčešće iz čista mira, ničim izazvana idem iz torbe izvadit mobitel, ili ga tražim u džepu neke jakne, a kad ga nađem i hoću odložiti, on zazvoni u trenutku kad ga spuštam na stol... Tad moj dragi samo promrsi kroz zube "vještica" i nasmije se Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime18.06.10 19:14

desavalo se Telefonska telepatija 969280
[Vrh] Go down
Sponsored content





Telefonska telepatija Empty
PostajNaslov: Re: Telefonska telepatija   Telefonska telepatija I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Telefonska telepatija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Telepatija u snovima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: