Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zašto žene prve ne napišu poruku?

Go down 
+4
Arwen
Bonnie
Kikica
Blizanka
8 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 17:50

Upoznate se, razmijenite brojeve....i onda ona čeka da on prvi napiše poruku...
mislim, nije problem, ali nekada bi bilo ljepše da se cura javi prva....

vaše mišljenje... Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 18:46

moj korny budi sretan ako ti ides prvi pisat poruke ...da znas kako su sad zene postale napadne ...uzas ...mene je nekad stid umjesto njih ...cesto se vozim u gradskom prevozu ...nekad se cak i momci crvene na njihove "sale" Smile mom sinu je 18ta...god ...meni samo sto se ne penju po balkonu da sam nize ...i to bi sigurno radile Laughing Laughing bolje da ti biras neg da se sakrivas looool looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zašto žene prve ne napišu poruku? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 19:27

Nikada se ne javljam prva Smile to je neko moje pravilo cerekalo: ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 19:50

eto... neki dan razmijenio sam mob sa jednom curom i sad razmišljam dal da se javim ja njoj, ili da čekam da se ona meni javi....
koliko je tvrdoglava, znam da se ne bi prva javila, a ne želim da ispadne da sam dao krivi broj, pa nešto ja njoj na brzinu sklepam i pošaljem....

ma...blizanko...napravim ja već neku selekciju...jer nemaju sve moj broj.... samo one odabrane i fine... :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 20:05

Pa nemam nekog pravila u vezi toga ... kako mi dođe, ali ipak mi je draže kad je muškarac onaj koji pošalje prvi Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 20:37

a zašto? Smile cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 20:37

Tvrdoglava,a korny...te su najgore... looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 20:39

uf..nikako sa takvima na zelenu granu... Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 20:51

korny nema tu razmisljanja ...il ides u akciju il ne ides...tako ti stvari stoje ...jer ako je ne nazove prvi svaka ce misliti da mu nije interesantna ...i ustrucavat ce se da ga prva nazove ...ili jednostavno zeli da on bude prvi koji ce je potraziti...da ne bi ispalo da je njoj odmah stalo do njega....e za to ja mislim da neke cure nece prve da zovu....a ona koja mu prva trazi broj ta ce ga sigurno i nazvati ...to odmah skontas po curi.. Smile ja malo izfilozofirah ali briga me Laughing Laughing volim sto sam pametna..a uz to i lijepa looool looool looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zašto žene prve ne napišu poruku? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 20:53

S jednim djelom,tj.jednom rečenicom se ne slažem cerekalo: ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 20:53

da je njoj stalo do mene.... primio bih ja poruku malo češće.... cerekalo
ali, kako je ona meni u mislima stalno...ja pošaljem prvi...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 20:56

Kate je napisao/la:
S jednim djelom,tj.jednom rečenicom se ne slažem cerekalo: ...
mislis s onim da sam pametna i lijepa looool looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zašto žene prve ne napišu poruku? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 20:57

Neeeeeeeeeee looool looool
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 22:14

Da sam mlađa i slobodna uopče se više nebi živcirala oko tog, pošalješ, javiš se i što imaš izgubiti. Ako hoče, hoče, ako ne boli te. Koliko još slobodnih ima. Koliko sam dobrih izlazaka propustila zbog toga hoću,neću zaboravio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime13.06.09 22:29

A za druge ne znam,ja pošaljem u ćemu je problem. veseli
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime14.06.09 11:32

bravo ana... e da je malo više takvih... Smile
:;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime14.06.09 11:56

korny je napisao/la:
a zašto? Smile cerekalo:

ja sam valjda još iz one generacije koja je navikla da muškarci osvajaju ... očekujem od dečka da bude poduzetan i da se potrudi malo Smile
ne znači da neću i ja poduzet neki prvi korak, ali mi je draže kad dečko to napravi Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime14.06.09 12:14

Lolo bekrijo napiši mi sms... looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime14.06.09 22:06

ja ovo tek sad vidio... Smile

nego...znači, da utvrdimo gradivo... uvijek dečki prvi... Smile
ali, bilo bi lijepo da smo mi iznenađeni koji put...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime14.06.09 22:32

Eeeee neću... looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime14.06.09 22:38

samo ne znam koliko moram čekati da ona napiše prva... cerekalo:
i to nešto lijepo da sroči... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime14.06.09 22:39

E pa sad ga pretjeruješ,kud da napiše pa i nešto ljepo...ne može i ovce i novce..... Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime15.06.09 20:36

zašto ne bi bilo moguće i ovce i novce? cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime15.06.09 20:53

Još nisi napisao tu poruku cerekalo: akcija, korn, akcija
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime15.06.09 20:53

Ma,moguće je kako ne... :;):
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto žene prve ne napišu poruku? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto žene prve ne napišu poruku?   Zašto žene prve ne napišu poruku? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zašto žene prve ne napišu poruku?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zašto žene varaju?
» Zašto volimo žene!?
» Zašto su važne žene
» 17 razloga zašto žene ne slušaju muškarce
» Zašto nam žene gledaju stražnjice?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: