Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Brenu će čuvati više policajaca nego Busha

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Brenu će čuvati više policajaca nego Busha Empty
PostajNaslov: Brenu će čuvati više policajaca nego Busha   Brenu će čuvati više policajaca nego Busha I_icon_minitime10.06.09 14:00

Pred zagrebački koncert

Najpoznatija balkanska pjevačica Lepa Brena koja je 30. maja održala koncert u sarajevskoj Zetri, u subotu, 13. juna, nastupiće u zagrebačkoj 'Areni' pred očekivanih 20.000 ljudi.
Kao i u Sarajevu, i zagrebački koncert Fahrete Jahić podijelio je javnost, a pojedine hrvatske organizacije pokušavaju bojkotovati Brenin nastup. Tamošnja policija čini sve da Brenin koncert prođe u najboljem redu, a u medije je procurila i priča da će Lepu Brenu u Zagrebu čuvati oko 2000 policajaca.

Ovoliki broj policajaca u Zagrebu je čuvao samo američkog predsjednika Georgea Busha kad je bio u posjeti Hrvatskoj.

Organizator koncerta, kako pišu beogradski mediji, priznao je da je vrhunsko obezbjeđenje potrebno i zbog velike gužve koja se očekuje na koncertu budući da su karte rasprodane u rekordnom roku.

Podijeljena mišljenja oko održavanja Breninog koncerta u Zagrebu izazvala su, kao i u BiH, osnivanje grupa na Facebooku koje se protive koncertu, a broje i do 30.000 članova.

Isto tako, u ponedjeljak su predstavnici Zbora braniteljskih udruga iz Domovinskog rata grada Zagreba, s Nezavisnim dragovoljcima hrvatskim (NDH) na čelu, održali protest koncertu na Trgu bana Jelačića, pod geslom 'Obrana i čast'.

Predsjednica NDH Slavica Hruškar tad je izjavila da je održavanje Breninog koncerta političko pitanje, te da se hrvatski političari i 'kulturnjaci' ne usude okrenuti 'prema zapadu kojeg se boje'.

Istakla je i da ne mogu prihvatiti Lepu Brenu u Zagrebu dok se u pulskoj Areni zabranjuje nastup jednog branitelja - Marka Perkovića Thompsona.

"Da smo se razišli bez žrtava, bilo bi drukčije", dodala je Hruškar.
(Sarajevo-x.com)

Brenu će čuvati više policajaca nego Busha BRENA_thumb

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Brenu će čuvati više policajaca nego Busha Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Brenu će čuvati više policajaca nego Busha Empty
PostajNaslov: Re: Brenu će čuvati više policajaca nego Busha   Brenu će čuvati više policajaca nego Busha I_icon_minitime11.06.09 18:11

............. ne mogu prihvatiti Lepu Brenu u Zagrebu dok se u pulskoj Areni zabranjuje nastup jednog branitelja - Marka Perkovića Thompsona.....E to niti ja ne kužim
zaboravio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Brenu će čuvati više policajaca nego Busha Empty
PostajNaslov: Re: Brenu će čuvati više policajaca nego Busha   Brenu će čuvati više policajaca nego Busha I_icon_minitime11.06.09 18:21

Mene nije briga,očito ima ljudi koji bi je slušali,ja znam da ja ne idem,a sad u usporedbi s Thompsonom nije mi u redu,njemu zabranjuju pjevati,prozivaju ga,a bio im je dobar kad je pjevao o velikim hrvatima i Hrvatskoj,a sad im više ne treba,ma grozno al ko nas pita... loše
[Vrh] Go down
adrian
Početnik
Početnik



Male
Broj postova : 28
Datum registracije : 15.06.2009

Brenu će čuvati više policajaca nego Busha Empty
PostajNaslov: Re: Brenu će čuvati više policajaca nego Busha   Brenu će čuvati više policajaca nego Busha I_icon_minitime16.06.09 11:44

Nemam ništa protiv Brene, žena je inteligentna, kuži se u posao i zabavljačica je. To što Thompsonu ne daju pjevati, nije do nje. Iako, koliko sam upućen (a ako sam u krivu, slobodno me ispravite) Thompson nerijetko potiče na nacionalizam i koristi ustaške simbole, što je ipak zabranjivo. To vam je kao da neki njemački pjevač počne koristiti i promicati nacizam. Tamo bi doduše zabrana njegova koncerta bila blaga stvar, tako da Thompson ipak može biti sretan što pravne mjere kod nas nisu još toliko drastične. S druge strane, Brena ne promiče niti jednu kulturu niti jednu ideologiju. Cilj joj je zabaviti publiku, potaknuti ljude na ples i poslije toga ide svojoj kući.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Brenu će čuvati više policajaca nego Busha Empty
PostajNaslov: Re: Brenu će čuvati više policajaca nego Busha   Brenu će čuvati više policajaca nego Busha I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Brenu će čuvati više policajaca nego Busha
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» "Komšićeve izjave su više nego opasne"
» Od BiH se traži više nego od drugih zemalja
» Čine li kreme za sunčanje više štete nego koristi?
» Više ih je nego što se misli: Kako izgledaju Probuđeni ljudi?
» U Sisku rak ubija 10 puta više djece nego u ostatku zemlje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: