Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Osjećaj praznine,nemoći...

Go down 
+2
Blizanka
Kikica
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime07.06.09 14:38

Osjećaj praznine nemoći,pa čaki i emocionalne iscrpljenosti...da li vam je poznat taj osjećaj?...
Da li se često tako osjećate,ponekad ili nikada?...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime07.06.09 14:40

Da, osjećala sam se tako. Jedan od gorih osjećaja. No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime07.06.09 14:43

da i u zadnje vrijeme češće.. to sve nastaje preopterećenjem mozga, zatim može i potištenosti i razočarenja... moj lijek za to je da odem negdje i opustim se... malo prestanem razmišljati o tome... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime07.06.09 14:45

Nisam sklona tom osjećaju,ali...prije ima već sedma godina tako sam se osjećala...
Ne ponovilo se,grozno...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime07.06.09 18:12

potpisujem sve ovo minchyno... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime07.06.09 18:18

jesam grozan osjećaj, hvala Bogu prošlo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime07.06.09 21:38

Poznat mi je taj osjećaj,ali ne dešava mi se često da se tako osjećam,zadnji puta prije 6.g.da sam bila prazna,nemoćna,i taj osjećaj je grozannnnnnnnn....ne ponovio se više...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime07.06.09 21:51

SAmo kad mi je kćer bila bolesna jednom, grozno No
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime23.09.09 19:11

ja sam se osjecala nekad nemocna ...dok sam bila bolesna ...ali sad tog osjecaja nemam ...jer neko je ovde rekao ..ali ne znam sad ko....osjecas se ...onako kako ti hoces ...i kad sam mnogo sto sta poslagala u oovoj pametnoj glavi... sad vise nema ni nemoci ni praznine ...iz svake situacije ima izlaza ...ako sami to zelimo Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Osjećaj praznine,nemoći... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime11.05.11 10:34

nema to kod mene
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime11.05.11 10:51

osjećaj praznine i osjećaj nemoći su dva različita osjećaja
trenutno se osjećam nemoćno, zbog toga što ne mogu više učiniti da pomognem dragoj osobi koja je u velikoj životnoj borbi...
međutim, unatoč tome, ne osjećam se praznom...u meni ima jako puno ljubavi...uvijek
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime11.05.11 14:31

osjećaj praznine u mene - da jako poznato
osjećaj nemoći u mene - da jako poznato

osjećaj praznine imamo kada nam fali ljubavi,ne da mi nekoga volimo nego da nas neko voli
osjećaj nemoći - kada moraš nešto napravit a ne možeš...npr borba za život kad imaš najgori rak...ili šta je yana napisala

Citat :
trenutno se osjećam nemoćno, zbog toga što ne mogu više učiniti da pomognem dragoj osobi koja je u velikoj životnoj borbi...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime18.09.11 21:39

osjecaj praznine nemam odavno.. puna sam i prepuna i nadam se da se nikad vise necu osjecati prazno
Osjecaj nemoci ni njega za sad nemam ..jer borim se za sve ono sto ne mogu uciniti i nadam se da cu i uciniti a kad budem znala da nesto hocu a ne mogu nikako onda cu pisati o osjecaju nemoci ...al nadam se da ni taj osjecaj nikad vise necu osjetiti ... mislim da ne postoje ljudi koji nikad nisu osjetili osjecaj praznine ili nemoci .....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Osjećaj praznine,nemoći... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime08.09.14 19:41

Baš mi je današnji dan obilježio osjećaj praznine, zbog jedne velike propuštene prilike materijalne prirode. zaboravio

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime15.10.14 17:56

Treba bacati udice i dalje Gorane jednom će se nešto i upecati. Držim palčeve bravo
Sama ne osječam da imam imam taj osječaj. Imam osječaj da bih još više mogla napuniti se lijepim osjećajima kada bi mi se nešto ostvarilo, ali ako i ne bude nemam razloga da se osječam prazno. Smile
[Vrh] Go down
LucianBorec
Početnik
Početnik



Male
Leo Buffalo
Broj postova : 11
Godine : 38
Datum registracije : 27.07.2020

Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime30.07.20 13:47

Osjećam prazninu kad ostanem previše vremena kod kuće ne radeći ništa. To me sigurno čini depresivnom.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Osjećaj praznine,nemoći... Empty
PostajNaslov: Re: Osjećaj praznine,nemoći...   Osjećaj praznine,nemoći... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Osjećaj praznine,nemoći...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» “Ljudska zloba uvek dolazi od nemoći”
» Otkud osećaj praznine u duši i kako ga se rešiti?
» Imam osjećaj...
» Vodi vas razum ili osjećaj
» Razvijajte kod djeteta osjećaj vrijednosti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Kompleksi, fobije i frustracije-
Forum(o)Bir: