Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Perilica posuđa

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime07.06.09 9:06

Da li je imate?

Cije i kako ste zadovoljne?

Koristite li tablete ili praskasti deterdent, kojih proizvodaca?


ja koristim tablete Claro 3u1 ... zadovoljna sam ...cijena mi odgovara...negdje 9 eura 90 kom ...kad ih ne nadem onda uzimam Apta...jako su dobre...jedino sto mi ide na zivce to su Calgonit ...proizvodi ...stvarno su cijene napucali a nista nisu bolje od ovih Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Perilica posuđa Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime07.06.09 10:44

Imam,od gorenja...koristim Calgonit...zadovoljna sam... Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime07.06.09 10:49

Nemojte tako moja zaova samo reklame pu**i , sve ostalo je smeče po njenom. Ona misli ako nešto košta više od ičega to mora da je dobro. Ja njoj dala svoju perilicu, meni stajala i nije mi se isplatilo uopče paliti ju, a i nemam toliko niti posuđa da ju napunim, a glupo mi je bilo prati po 5 tanjura i šalica.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime07.06.09 17:48

imam, najbolja stvar koja je izmišljena.... ne znam koje je marke (ne da mi se dignuti od stola i vidjeti).... i ubacujem u nju Calgonit...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime07.06.09 17:52

Imamo je, moj omiljeni stroj jer mrzim prati suđe cerekalo: Calgonit tablete koristimo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime11.06.09 18:48

Imala,bacila,nikad je nisam koristila,meni je to najgluplje što su izmislili. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime11.06.09 22:07

Imam, tabelte koristim Calgonit ili Likvi, ne koristim je često samo ako je puno prljavog suđa Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime11.06.09 23:00

Nemam, nisam ju željela stavljati, šta će mi... Imam svoje rukice, a od nas troje i ne bude prljavog posuđa... A i volim ga prati, to mi odmara mozak...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime12.06.09 11:52

sta vam je ljudi ...cuj najgluplje ...i sta ce mi...joj ja ne bi mogla bez nje ...to je najpametnija stvar koja je izmisljena poslije masine za ves...ja ne mogu naprati casa...i zdjelicaod sladoleda za djecom a i za odraslima svaki put nova casa ...ili tanjir ...i kad bi prala ne bi se odvajala od suda... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Perilica posuđa Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime12.06.09 12:10

Ja ne kažem da je to loš izum, dapače, za velike obitelji je poželjna, ali meni jednostavno nije potrebna...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime12.06.09 23:29

Za mene je najgluplja,šta će ona meni prat,ja perem sama.... Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime13.06.09 11:38

Laughing Laughing ne brinem ja za tebe ...ti si svakako svestrana ... Laughing Laughing sve ti ide od ruke... :lol:bojala bi se za perilicu u tvojim rukama.... Laughing nek nesto stane ...ko da te gledam ...letilo bi to van u sekundi Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Perilica posuđa Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime24.01.11 10:21

mi imamo preilicu...meni spas jer sam ja ta koja sređuje suđe i kuhnju,ja sam odredila raspored čaša i sveg ostalog u ormarićima jer ja praznim i punim preilicu,imam svoj sistem i ko ga poremeti pošizim jer to ja poslje i vadim pa mi je lakše kad si naštimam kak meni odgovara.. .)

koristimo neki prašak,mislim da je kalgonit oliti finiš tease
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime24.01.11 10:28

nemam je jer mi zaista nije potrebna za nas dvoje..mada kad perem čaše požealim što je nemam
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime24.01.11 10:40

nas je troje,a palim ju jednom tjedno,poslje osam naveče jer je struja jeftinija ;)

meni to odgovara,jedino lunci ne idu unutra,a to je čas posla kad )
[Vrh] Go down
Sponsored content





Perilica posuđa Empty
PostajNaslov: Re: Perilica posuđa   Perilica posuđa I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Perilica posuđa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Perilica za pse

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Dom :: Mali savjeti i svaštara-
Forum(o)Bir: