Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Gatanje vračanje...

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime06.06.09 14:39

First topic message reminder :

Dok sam bila mlada... stalno sam nekog gnjavila da mi gata iz kafe...ili sto bi se reklo...da razbaci grah...nije da sam vjerovala u to...al me to zabavljalo....nisam isla nikome...nego ono ko balavice same smo sebi gledale...kakvo vi imate misljenje o slicnim gatanjima...vjerujete li u takve stvari ...ili cisto iz razonode bi dali nekom da vam gleda...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Gatanje vračanje... - Page 2 Admin10


Zadnja promjena: blizanka; 06.06.09 16:04; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime07.06.09 17:57

na greškama se uči, da je zbilja htjela pomoći ne bi ti naplatila
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime07.06.09 18:01

rekla je samo da smo se makar čuli zbog neke ljepše teme... cerekalo:
ma, neće mene to više vidjeti.... ne valja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime07.06.09 18:02

ma pitaj ti samo Kate ona će ti gatat Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime19.06.09 22:25

blizanko... čuj, ti imaš iskustva sa tim.. Smile
jel bilo istinito to što ti je gatala iz kave? Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime19.06.09 22:36

kornich nikad nista ti to nije istina to ti je samo uzimanje para...i cista sugestija jer kad ti neko nesto kaze onda nalazis razna podudaranja sa tim .... :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Gatanje vračanje... - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime19.06.09 22:38

recimo samo da je jedna nepoznata žena došla jednoj mojoj poznanici i pitala ju što joj znači ime mog oca.... a tu ženu nismo vidjeli ni čuli nikada u životu...

e pa mene sada zanima dal tu ima neke istine.. dal bi moglo nešto biti...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime19.06.09 22:42

ja ti nisam isla samo jednom ...ali nist od toga ...normalno da mi je rekla da sam bolesna jer poslije operacije sam se teze kretala ...a ima ti slucajeva kod nas znam iz prica kolegica ...kao sjedi tena ceka na red sa tobom i ono ko u prici ponesto ti izvuce i onda kao ona ude i toj svojoj isprica i kad ti dodes kontas ,,,ma kako zn ada si udata ...ili koliko imas djece ...i tako to...cisti lopovluk...isto za iscjeljitelje...kad sam zadnji put otisla i kad sam rekla da sam operisana kaze zena ma to ti je sad ostarilo i ne mogu ti nista pomoci.... Smile zato ne vjeruj u to to je sve cista slucajnost ili oni znaju biti takvi psiholozi da skontaju sta ti hoces da cujes

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Gatanje vračanje... - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime19.06.09 22:42

Kome opet treba gatati... looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime19.06.09 22:44

slažem se s B. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime19.06.09 22:45

ne znam.. opet su mi probudili neku nadu... a to mi je najgore...
rekla je neke stvari koje su se stvarno poklopile.... i sad ako ispadne da neće biti ništa od toga (jer policija poduzima samo ako su osobe poznate njima) opet ću biti u k****...

ne znam...sutra ćemo pokušati kontaktirati gospođu...jer čuli smo samo ono što je rekla poznanici... treba im dati šansu... ne znam...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime19.06.09 22:45

ali ne znam što bi lagala žena od 80 godina?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime19.06.09 22:46

Kate je napisao/la:
Kome opet treba gatati... looool

meni kate.. Smile
:;):
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime19.06.09 22:58

pokusaj korny ajko ce tebi biti tako lakse ...da ne kontas na to...ali isto tako moze ta gospoda da sazna sta tebe muci ...pa da bi dosla do zarade...ide na taj nacin ...ne znam...jer ako hoce pomoc trbala bi ljudski da pomogne da ti kaze sta zna ...vidi ...sta ona hoce ...a sto se tice ...godina ...znas da ima i ljudi od70 koji rasturaju drogu

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Gatanje vračanje... - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime19.06.09 23:01

rekla je samo jedan određeni dio mojoj poznanici...
ostatak će kad se nađemo... Smile

zato ja pitam tu dal treba u to vjerovati... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime19.06.09 23:08

https://www.youtube.com/watch?v=shXiB4uwSWE cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime20.06.09 0:25

Ma ti si Teo opićen totalno........ looool looool
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime20.06.09 9:08

E zbilja je ovo lud forum Laughing looool looool .....pa tu ne znaš tko je opičeniji..... AKte što gata, Teo što nagovara ili Kornjačić što se da zahebavati looool
Korny ne vjeruj im ništa, to su zbilja teški prevaranti i obični lažljivci, pa onda tako navlače one koji su u teškim škripcima :;): i izvlaće im lovu.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime24.06.09 9:28

Ne vjerujem u gatanja, najviše mi na nerve idu ovi "tarot majstori" na tv-u, koji ne žele ostaviti gledatelje na liniji da čuju odgovor i ukažu na možebitnu grešku, jer blebeću gluposti i mlate pare na naivcima. A i ljudi postavljaju suluda i bizarna pitanja. Uzdaj se use i u svoje kljuse, a ne u gatare.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime24.06.09 9:30

I meni isto kao i oni s viskom i kamenčićima
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime24.06.09 9:36

Ma još će izmisliti gatanje pimpekom... looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime24.06.09 9:38

Samo kako će to prakticirati na daljinu Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime24.06.09 9:42

Ma smisliti će oni način... siguran sam da bi neki i to popušili... looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime17.05.10 21:45

blizanka je napisao/la:
Dok sam bila mlada... stalno sam nekog gnjavila da mi gata iz kafe...ili sto bi se reklo...da razbaci grah...nije da sam vjerovala u to...al me to zabavljalo....nisam isla nikome...nego ono ko balavice same smo sebi gledale...kakvo vi imate misljenje o slicnim gatanjima...vjerujete li u takve stvari ...ili cisto iz razonode bi dali nekom da vam gleda...

Ne verujem u takve stvari Gatanje vračanje... - Page 2 969280
[Vrh] Go down
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57


Scorpio Rooster
Broj postova : 2012
Godine : 66
Lokacija : sb
Datum registracije : 18.05.2010

Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime30.05.10 9:49

ana je napisao/la:
looool ma KAte...Kate gatara looool


Kate Gatanje vračanje... - Page 2 Icon_study neš mi poznato
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime30.05.10 10:12

Gatanje vračanje... - Page 2 73820 Gatanje vračanje... - Page 2 73820 Gatanje vračanje... - Page 2 73820

[Vrh] Go down
Sponsored content





Gatanje vračanje... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gatanje vračanje...   Gatanje vračanje... - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gatanje vračanje...
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gatanje iz kave
» "Ubrzati vraćanje zgrade Ekonomskog fakulteta Srpskoj pravoslavnoj crkvi"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: