Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ostavljate li manču konobarima?

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 0:30

dođete u neki kafić, ljubazna posluga i sve ok..i na kraju plaćate račun...ostavite li konobaru manču?

i koliki je iznos najveće manče koju ste ostavili nekom konobaru ili konobarici?
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 0:34

uvijek kad pijem kavu u kafiću s nekom frendicom ostavim barem jednu kunu ili više...ovisi koliki je račun,al uvijek zaokružim račun tak da ono šta je višak nikad ne tražim da mi vrati...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 0:39

uh.. pa sad to sve zavisi..
ako je konobar neko koga znam i koje dobar sa mnom onda ga počastim a ako ne onda to zavisi od raspoloženja ili od toga koliki je kusur, tj. ako nema sitno da mi vrati onda mu samo kažem da zadrži ostatak.. Smile
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 0:52

Ma ja pretežno idem u iste kafiće a me već ti konobari znaju i dobra sam sa njima,tak da uvijek ostavim nešto...
radim povremeno na placu na štandu,pa znam kak je lijepo kad ti netko ostavi neku kunu...tak da i ja uvijek ostavim konobaru bar kunu.... Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 8:58

Ja također stalno u istom i skoro nikad i ne daju da platim ako platim zaokružim kunu dvije.
Ako odem negdje slučajno s nekim gdje inače ne dolazim često, onda ovisi kakva je bila kava i osoblje Smile ne mislim na ljepotu ili simpatičnost istih, več uslugu Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 10:01

uvijek ostavim ...zaokruzim ili ako je malo do okrugle cifre ...dam jos ...i ne samo konobarima ...vec i frizerima ...i u kozmetickim salonima Smile to je tradicija...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ostavljate li manču konobarima? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 10:52

Uvijek zaokružim cijenu i ostavim ako je razlika, isto ko i vi. Nisu to neke velike cifre, najviše ostavim kod moje frizerke, oko 20 kn. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 12:54

Uvijek ostavim bakšiš konobaru,a najveći je bio 200 kn...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 13:49

Da,ostavim u tome slučaju da su kulturni i pristojni konobar ili konobarica,ne sad nešto ekstremno ali do 20 30 kn, a nekad i 5,kn ovisi... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 17:10

ostavim manču, naravno...jer znam kako je to..raditi sa ljudima...
uvijek zaokružim na neki okrugli broj... najviše što sam ostavio je 100 kn, a najviše što sam dobio 300... Smile


Zadnja promjena: korny; 06.06.09 17:14; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 17:12

Otkad ja u kafiću bila nisam... tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 17:13

Korny koliko je sada najviše... looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 17:14

ček da ispravim...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 21:36

Kate je napisao/la:
Uvijek ostavim bakšiš konobaru,a najveći je bio 200 kn...

I mi smo nakon moje djevojačke zaokružile cifru sa 1700 na 2000 kuna....bio je jako diskretan Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 21:37

koja je najviše bila zadovoljna sa njim? cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 21:38

looool kiki...bio je diskretan...šta ste radile sunce ti... looool
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 21:39

Auuuuuuu......... Kate nisam smjela film izraditi bože affraid Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 21:40

sve ovisi o konobaru/ci, ako nema računa nema ni manče
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 21:41

Kiki je napisao/la:
Auuuuuuu......... Kate nisam smjela film izraditi bože affraid Laughing

Omg... Laughing Laughing e neka ste mu onda ostavile za diskreciju... Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 21:43

JAlda Laughing Laughing pitala me kuma jesam li ikada razvila...ma jsei ti normalna...najbolje je što se ni ne sječam baš svega Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 21:43

Jeste li zlostavljale nekoga... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 21:45

Ma vidi ove Kate znatiželjne... sad nabaci još koji stihić... looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 21:46

Doviđenja ode ja s ove teme... uvrjeđenpovrijeđen
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 21:46

kate...moja je tema.. Smile
piši što hoćeš... :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime06.06.09 21:47

Oho tko nam se to naljutio... looool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ostavljate li manču konobarima? Empty
PostajNaslov: Re: Ostavljate li manču konobarima?   Ostavljate li manču konobarima? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ostavljate li manču konobarima?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kakav dojam ostavljate?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Gospodarstvo-
Forum(o)Bir: