Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?

Go down 
+6
Firefly
Dragance
ajmeivana
Kikica
Blizanka
Ary
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 0:28

volite li vidjeti muškarca u rozoj boji i smatrate li da on na neki način time pokazuje svoju muškost?

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? 2h7gglt
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 0:31

Pa neznam...lijepo mi je vidjet muškog u roza košulji i sivom odjelu...ili da je kravata roza...a baš da obuće roza trenirku...hm...neznam...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 0:34

pa ja ne bi rekla da muškarac pokazuje svoju muškost rozom bojom, meni se to iskreno ne sviđa jer mi je to pravo ženska boja.. al opet ima slučajeva koji su mi ok.... Smile
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 0:45

evo našla sam zgodan članak o ružičastoj boji....


"Zvuči čudno, ali prije 90 godina ružičasta se smatrala muškom bojom. Iako se danas smatra da je plava boja za dečke, a ružičasta za cure, nekad su vrijedila drukčija pravila. Američki magazin za žene Home Journal iz 1918. objavio je da je ružičasta boja puno snažnija, da djeluje odlučno i zbog toga više pristaje dečkima, dok je plava nježna, profinjena i otmjena pa je primjerenija curicama.

Ružičasta se smatrala muškom bojom i zato što je derivat crvene, koja simbolizira moć i snagu. Današnja percepcija ružičaste kao ženske i plave kao muške boje proizašla je iz marketinškog konzumerizma.

Neki akademici pak vjeruju u to da žene vole ružičastu i ljubičastu boju i zbog nekih evolucijskih činjenica još iz vremena kada su muškarci bili lovci, a žene ostajale i ubirale plodove. Upravo je u plodovima kvaka, jer su dozreli plodovi voćaka uglavnom ljubičasti i crveni."

Citat sa t-portala...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 11:19

Ja se obično sprdam oko toga jer dečki s kojima sam bila ne bi ni mrtvi nosili tu boju. Pa onda ih moraš malo ...jel ... podje*** cerekalo:
Ne smatram da time muškarac dokazuje išta. To su samo glupi klišeji "roza za cure, plavo za dečke". No sad ... ovisi i kakav je kroj tog ružičastog što je stavio na sebe ... da obuče roza haljinicu bi se već zabrinula cerekalo:
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 11:30

zasto da ne ...meni je lijepo vidjeti na musku sve boje ...ali ako mu stoje ...to je sto se tice majica i kosulja ...ali ne trenerke i ves ...hlace i tako te stvari...po tome ako nije za musko roza ...znaci ne bi trebale ni zene nositi ...plavu ...smedu ...crnu ... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 12:44

maturani (dečki) u Čakovcu bili su svi obučeni u rozu boju (hlače i majca) a na majcama im je pisalo samo pravi muškarac nosi rozo cerekalo:
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 12:46

dobra fora .... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 12:46

Ja osobno volim vidjeti na liku roza majcu...odlično mi je to štoviše... bravo
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 13:18

recimo ...ovo definitivno nije moj stil Laughing Laughing Laughing

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Pyzamthongman

evo nisu nista manje muskarci ako su obukli roza Smile

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Matt200

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Rafael_nadal_french_open1 Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 13:39

Meni je to sasvim o.k..zašto ne... Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 21:25

PA nekto je napisao ovisno kakav je kroj te maje ili hlaćica koje je obukao, ali baš da obuće roza trenerku , joj loše Ako nekom dobro stoji ta boja, što ne. bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 21:29

eh..nije loša ova nadalova majica... Smile

ali, imao sam prilike čuti iz ženskih usta kad bi vidjele roza majicu na muškom: jel on gay?
zašto?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 21:30

Ma te ženske što to pričaju su primitivke...ufffffffff...
Meni je roza boja na liku preje*ena... Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 21:32

zato sto se ne razumiju vjerovatno u muskarce... Laughing Laughing ma klad nekom nesto dobro stoji nebitno je jel crveno ...zuto...zasto bi te boje bile samo za zene .... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 21:33

Ali nisu samo žene i velika večina muškaraca kad vidi na drugom muškarcu roza boju kažu ...šta se obukao kao pi*kica Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 21:47

Ništa... bravo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime06.06.09 21:50

Baš mu dobro stoji Smile
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime09.06.09 11:12

nije mi neugodno Smile , naprotiv, na nekim muškarcima rozo baš izgleda muški Smile
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime10.06.10 9:12

meni je roza na muskarcu sasvim ok cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime10.06.10 9:23

Nepisano je pravilo da se neke boje ne nose muskarci(roze, crvene..), pa tako kad ih vidimo izgledaju nam cudno i privlace paznju Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? 969280 meni je sasvim ok Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? 477390 ovom gore bas lepo stoji..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime10.06.10 9:34

nije za svakoga, ali uglavnom mi ne smeta
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime10.06.10 9:36

kako da ne, pogotovo roza gače, to me tako pali looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime10.06.10 9:42

evo ti kad te pali Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? 12363

Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Tanga1
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime10.06.10 9:45

looool looool

ma sladak je ko šećer looool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? Empty
PostajNaslov: Re: Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?   Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Je li vam ugodno vidjeti na muškom roza boju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ugodno radno okruženje
» Bijela kuća postala roza
» Stereotip "plavo - roza": Smiju li se dječaci igrati s lutkicama?
» 5 ideja za spoj po muškom ukusu
» Muskom frizerskom salonu potreban frizer-ka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: