Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kuhinje kakve nas čekaju

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 16:09

Kuhinje kakve nas čekaju 0352007.17

Kuhinja je možda središte doma, ali njenu funkcionalnost pretpostavljamo dizajnu. Boja i izdržljivost jedini su zahtjevi. Budućnost je dizajn 'na djelu' i u službi (manjih) prostora.

Antoine Lebrun osmislio je kuhinju koja stane i u najmanju garsonijeru, a poželio bi je i tehnološki najnapredniji dom. Ona se od stola u obliku futurističke daske za peglanje na koju je netko postavio lončanice pretvara u radnu plohu dostatnu prosječnom korisniku.

Kuhinje kakve nas čekaju 0358007.17

No nemojte googlati za narudžbu, Lebrun je ovaj koncept napravio za Fagor u okviru ideje što možemo očekivati od kuhinja za 10 godina.

Kuhinje kakve nas čekaju 0372007.17

Kuhinja Alight studija Altera Design nagrađena je 2007. na natječaju Incheon Design. Osmišljena je s brigom za resurse kao što su čista voda, hrana itd. Cilj joj je ne samo minimizirati otpad, nego i osvijestiti korisnika o količini konzumiranog/odbačenog. U svojem hladnjaku prima samo posebno zapakirane namirnice, a hranu drži do tri dana. Pećnica zagrijava hranu po grupama kako bi se minimizirala njena upotreba, a integrirani slivnik filtrira već korištenu vodu kako bi se smanjila potrošnja. Ukratko, sve ima svoj način i mjesto.

Kuhinje kakve nas čekaju 0373007.17

Nešto između Lebrunove i Alterine je modularna kuhinja Fevzija Karamana. U jednom trenutku je stol za pijuckanje vina koje se u njemu hladi, a u drugom prostor za sjeckanje, pranje i kuhanje.

Kuhinje kakve nas čekaju 0374007.17

Prema zamislima Michaela Schmidta, kuhinja ne mora biti ustrojena kao radna površina, ona može biti i lounge! Cooklounge koncept slavi umjetnost kuhanja, užitak kušanja i druženja. Sve je integrirano od perilice do roštilja a u tren se može zakloniti pokrovnim plohama.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kuhinje kakve nas čekaju Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 17:06

Ništa se meni tu ne sviđa....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 17:10

ni meni se ne dopada, one stare su bolje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 17:39

Nije mi baš nešta... :ha?:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 18:38

Ne sviđa mi se baš...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 19:28

bljakica ... tako je sve sterilno i hladno loše
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 19:45

Ne sviđaju mi se nimalo,ja volim starije kuhinje,boja drveta..onako toplo i prirodno da djeluje ,a ne ove gore mi izgleda nego u bolnici,tako sterilno,hladno,inače nemam nikakav namještaj koji je hladan na pogled.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 20:29

to su kuhinje kakve nas cekaju ...a sad predlozite kuhinju kakvu volimo ...moj prijedlog

Kuhinje kakve nas čekaju Adaptacije-kuhinje

Kuhinje kakve nas čekaju Rustikalne-kuhinje_b

Kuhinje kakve nas čekaju 1


Kuhinje kakve nas čekaju Dnevna%20soba%20sa%20kuhinjom

evo ja volim ovakve kuhinje Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kuhinje kakve nas čekaju Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 20:57

i meni su ove lijepše od onih na vrhu Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 21:03

Odlične su mi te gore,i ovakve se meni sviđaju...Kuhinje kakve nas čekaju Kuhinja3
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 21:04

Ova mi je preljepa..Kuhinje kakve nas čekaju Dora_large
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 21:05

I ova...Kuhinje kakve nas čekaju 154423ace021dcdb1856cb0c04d7dc83
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 23:06

Meni se sviđaju drvene bijele kuhinje ... ova druga slika što je B. postala mi je odlična bravo
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime05.06.09 23:21

ma ljudi samo da dobijem na lotu ...kakvih ideja imam Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kuhinje kakve nas čekaju Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Kuhinje kakve nas čekaju Empty
PostajNaslov: Re: Kuhinje kakve nas čekaju   Kuhinje kakve nas čekaju I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kuhinje kakve nas čekaju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kuhinje po mjeri
» Seksi crne kuhinje
» Linić: Bankare čekaju teški trenuci!
» Porodice ubijenih Srba 15 godina čekaju pravdu
» TRŽIŠTE NEKRETNINA: Cijene na Jadranu padaju, a kupci i dalje čekaju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Dom :: Interijer :: Kuhinja i trpezarija-
Forum(o)Bir: