Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koji antivirusni program koristite?

Go down 
+18
Oleg520
kala
mexx
Christine von Cahill
maca faca
bodomiere
Dita von Teese
Badomen
Bobić
mentalistica
goc
nitapita
tutnplock
Vedri4
Ary
Goran
Blizanka
Kikica
22 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime13.11.08 23:51

Koji antivirusni program koristite?


Ja McAffe cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime14.11.08 12:07

ESET Smart (Nod 32)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime14.11.08 12:11

Niti jedan. Pitate se zašto??

E pa za net koristim Linux-e za kojeg virusi ne posotje
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime09.03.09 17:24

Samo AVG.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime08.04.09 12:28

Kennydj je napisao/la:
Niti jedan. Pitate se zašto??

E pa za net koristim Linux-e za kojeg virusi ne posotje

onda dobro..ha ha

Kaiten - Linux.Backdoor.Kaiten trojan horse

Rexob - Linux.Backdoor.Rexob trojan

od ova dva te nece samo boljet glava..
vec i kraljeznica..ha ha



koristim AVG..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime08.04.09 12:32

NOD 32

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koji antivirusni program koristite? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime08.04.09 21:48

AVG
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime11.07.09 15:57

Jučer sam skinuo spyware terminator, nije loš.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime11.07.09 16:00

AVG imala NOD 32 prije njega.. Smile
imam još i Trojan remowver i neki anti spy...ma imam ja toga...preko nekoliko... Laughing

i šta je najbolje preko toga svega mi uleti trojanac i ukuki cijelu stvar.... Laughing Laughing


Zadnja promjena: Ariela; 11.07.09 16:03; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime11.07.09 16:01

Jel ti sve počistio AVG sad? Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime11.07.09 16:03

ja sam obnovio licencu McAfee antivirusknog programa Smile
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime11.07.09 16:04

Goran je napisao/la:
Jel ti sve počistio AVG sad? Smile
Nemam pojma...valjda je...imam preko nekoliko tih programa,pa sam se neki dan do pola 4 u noći zafrkavala sa čišćenjem kompa i mjenjanjem lozinki i ostalim...uh!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime11.07.09 16:16

Jebeno je stvarno kad virusi napadnu. madd

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime16.10.09 16:55

Ja znam nekada ne staviti AVGa na komp odmah baš, ali čim gazda strašni skuži da smo na netu moramo po njega, šokiram se koliko smeče bezkorisno ubije sistem...
[Vrh] Go down
Vedri4
Početnik
Početnik



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 12
Godine : 33
Lokacija : sisak
Datum registracije : 18.12.2009

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime19.12.09 22:29

ja koristim AVG 8.5
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime29.03.10 14:08

jos uvijek NOD 32 i jos uvijek sam zadovoljna

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koji antivirusni program koristite? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime30.03.10 0:01

Kaspersky
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime02.04.10 13:39

I dalje samo AVG..nema trojana..cvra..autorun-ova..ali kad ga postavim jao mene..umre računalo...a tek kada se pokrene scen..ajme..bolje se maknuti od kompa..jer riskira da ga izabcim van u dvorište... Koji antivirusni program koristite? 73820
[Vrh] Go down
tutnplock
Početnik
Početnik
tutnplock


Virgo Tiger
Broj postova : 71
Godine : 38
Datum registracije : 24.01.2010

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime02.04.10 13:47

Avira premium security suite Koji antivirusni program koristite? 477390
[Vrh] Go down
nitapita
Ljubitelj foruma
nitapita


Libra Rat
Broj postova : 4647
Godine : 40
Datum registracije : 25.10.2009

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime02.04.10 14:09

NOD 32
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime10.04.10 2:36

niti jedan
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime27.04.10 18:16

Kennydj je napisao/la:
Niti jedan. Pitate se zašto??

E pa za net koristim Linux-e za kojeg virusi ne posotje

Najsigurnije rešenje za net.. bravo bravo

Linux je sam sebi najbolja zaštita.

Live distribucija Knoppix iz Debianove kolekcije po meni je odlično rešenje za net

Sistem se podiže sa diskete i ne zahteva instalaciju nego radi na RAM memoriji, tako da virusi i ostale gamadi sa neta nemaju gde da se zalepe, jer hard disc nije tad u funkciji.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime27.04.10 18:19

Ni jedan antivirus ne koristim. Nisam znao da je taj Linux tako dobar... cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime27.04.10 18:28

Goran je napisao/la:
Ni jedan antivirus ne koristim. Nisam znao da je taj Linux tako dobar... cerekalo:

Linux je moćna stvar, samo treba malo vežbe i navikavanja na njega, ali on ima takvu sistemsku konstituciju da su virusi maltene nemoćni, tj. programiranje virusa za njega je veoma teško.

Koristio sam više distribucija Linuxa, ali mi je Knoppix ostao kao najbolje rešenje za net.
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime14.05.10 17:48

Nod32
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koji antivirusni program koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Koji antivirusni program koristite?   Koji antivirusni program koristite? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koji antivirusni program koristite?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nova era zaštite - antivirusni programi za televizore i automobile
» Koji oblik kontracepcije koristite??
» Unlocker - program za otvaranje foldera i fajlova koji se "ne daju" otvoriti i obrisati
» Antivirusni programi
» Sve ih je više: Fenomen koji je teško opisati – 20 osobina onih koji se “bude”

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Software, operativni sustavi, hardware, programiranje-
Forum(o)Bir: