Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Bojenje kose za muškarce

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 18:34

Sigurno ste već vidjeli nekog muškarca koji ima obojenu kosu i rekli kako to nikada nećete raditi. Izgledala je neprirodno.
Ako vam se čini da se na taj način ne dobije ništa budući da se jako vidi da je kosa obojena, možda čak i više nego kada je sijeda, moramo vas razuvjeriti da ti muškarci koje ste vi vidjeli nisu jedini koji boje kosu, ali jesu jedni od onih koji to nisu napravili uspješno.

Kad bolje razmislite sigurno ćete se sjetiti i muškaraca s pramenovima ili nekom drugom bojom za koje znate da to nije njihova prirodna boja, ali vam ne privlači pažnju. Dakle, ukoliko želite obojiti kosu, bez obzira d a li su razlog sijede ili samo želja za promjenom, morate se obratiti stručnjaku. Nemojte sami birati boju za kosu i to raditi kod kuće.

Najbolji izbor su pramenovi, oni izgledaju prirodno i ne privlače pažnju. Ukoliko ne želite pramenove neka boja za kosu budu jako slična vašoj prirodnoj. Ukoliko stavite boju za kosu koja je samo jednu nijansu tamnija ili svjetlija od vaše, vjerojatno nitko neće ni primijetiti razliku.

Bojenje kose za muškarce Muske-frizure-kratka-kosa-11

Bojenje kose za muškarce Bojanje-kose-za-muskarce-4

Bojenje kose za muškarce Bojanje-kose-za-muskarce-2

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Bojenje kose za muškarce Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 18:41

U salonu imam dosta likova koje bojam ili pramenove izvlačim...
ok mi je to...ali bez pretjerivanja... Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 18:52

najmrze mi je kad vidim muskarca koji stavi pramenove bas ono upadno i velika razlika u boji kose ...jos one debele stavi...i misli niko kao on Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Bojenje kose za muškarce Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 18:55

Daaaaaaa meni kada dođe lik da bi te debele,ja ga odgovorim na prvu odmah... Smile
bed bi mi bio da kaže da sam mu ja to radila... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 20:26

Ma nek' radi što hoće, njegova glava. Jedino što mi se ne sviđa kad muškarci dobiju sijede pa se prefarbaju da se ne vide. Ružno mi je vidjet očito starog muškarca sa friško ofarbanom kosicom, draže su mi sijede nego to. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 21:20

na svoju glavu to ni mrtav ne bi stavio....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 21:21

Haha korny,nemoj tako...pramenčić koji... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 21:22

hebeš muškarca koji se ne može nositi sa sijedom kosom ili gubitkom kose.....sve to dođe sa godinama...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 21:23

respect korny...to i ja kažem...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 21:24

Meni je o.k dokle ne pretjeruju ali i meni je bezveze obojiti sjedu kosu mislim ćemu,pa ionako se vidi da si star,to mi na muškarcu nikako ne ide,a sad premenovi onako tanki,na kratku kosu..ummm cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 21:25

zamisli kako je dušku lokinu...koliko znam za njega već nekih 20-tak godina ima jednu te istu frizuru i boju kose....je da je perika...ali mogao bi makar malo promijeniti.... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 21:33

ja si nikad ne bi bojao kosu, niti stavljo pramenove, imam prirodno riđu kosu rijetka vrsta prirodne boje kose Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 21:48

Teo naš riđi... Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 22:09

korny je napisao/la:
na svoju glavu to ni mrtav ne bi stavio....

Bravo Korny ti si muško bravo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 22:10

Kate je napisao/la:
Daaaaaaa meni kada dođe lik da bi te debele,ja ga odgovorim na prvu odmah... Smile
bed bi mi bio da kaže da sam mu ja to radila... Laughing

Kate luda si za tri
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime28.05.09 22:43

nemam ništa protiv muškaraca koji bojaju kosu , mada mi to nije lipo ako se kuži

grozno mi je vidit lika koji je čelav pa prebaci kosu sa strane na kojoj ima na stranu na kojoj nema, pa malo puhne vjetrić i............ha ha ha looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime29.05.09 15:14

korny je napisao/la:
zamisli kako je dušku lokinu...koliko znam za njega već nekih 20-tak godina ima jednu te istu frizuru i boju kose....je da je perika...ali mogao bi makar malo promijeniti.... Laughing
i meni je on pao na pamet kad sam otvorila ovu temu ... I pokojni Ivo Robić - on nije odustajao od one vrane crne kose
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime29.05.09 15:16

tana je napisao/la:
korny je napisao/la:
zamisli kako je dušku lokinu...koliko znam za njega već nekih 20-tak godina ima jednu te istu frizuru i boju kose....je da je perika...ali mogao bi makar malo promijeniti.... Laughing
i meni je on pao na pamet kad sam otvorila ovu temu ... I pokojni Ivo Robić - on nije odustajao od one vrane crne kose
isto ko Otto Barić Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bojenje kose za muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Bojenje kose za muškarce   Bojenje kose za muškarce I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bojenje kose za muškarce
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bojenje kose
» Pravilno pranje kose
» Do zanosne kose u 5 koraka
» Lepota ženske kose
» Njega kose u trudnoći

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Ljepota :: Njega lica tijela i kose-
Forum(o)Bir: