Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Poljubi me...

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Poljubi me... Empty
PostajNaslov: Poljubi me...   Poljubi me... I_icon_minitime28.05.09 15:17

OVAN
Nametljivi, snažni, energični i napadni… Bez obzira radi li se o ratničkom ili pak ljubavnom zovu, ovi su pridjevi karakteristični za ovaj znak i njegov vladajući planet Mars. Ako Mars nešto zna, onda je to zagrijati situaciju. A kad govorimo o zagrijavanju, Ovnovi ovu vruću energiju znaju jako dobro pretvoriti u ludo i seksi iskustvo. Ovaj znak ljubljenju pristupa kao i svemu drugom – impulzivno. Jedino što vam možemo reći – pripremite se.

BIK
Polagan, senzualan i stabilan poput stijene… to je Bik. I upravo zato njihove veze traju duže od onih drugih horoskopskih znakova. Drugi je razlog njihov dodir – način na koji vas dodirnu rukom prije nego dođete do auta ili ulaznih vrata odaje da se sprema poljubac. A ako će poljubac biti onakav kakvom se Bik nadao, ili još bolji, nećete biti razdvojeni više od osam sati. Osim ako koji od vas voli duže spavati.

BLIZANAC
Ako ste zanimljivi, šareni, stalno u pokretu i ako ih intrigirate, Blizanci vam neće odoljeti. Za početak trebate skrenuti pažnju na sebe. Postupak je sljedeći : prvo pogled. Zatim namignite i/ili se nasmiješite, nakon čega slijedi prvih nekoliko riječi (neka budu šarmantne). Nakon toga slijedi prvi sastanak, tijekom kojeg će pratiti jeste li u stanju održavati razgovor koji se mjeri u satima, a ne minutama. I konačno … poljubac. Ako je dodir usnama brz, seksi i zaigran, te više prepušta mašti, tražit će još, vjerojatno već sutra. Ako se odmakne prije vas, zaboravite ga – nešto ste sigurno zabrljali.

RAK
Malo pogledajte svoj stan ili zamolite nekog da vam iskreno kaže kakav dojam ostavlja vaš dom. Ako vam kaže da ostavlja dojam udobnosti i prisnosti, te da im je lijepo sjediti u vašoj kuhinji, izvrsno. Ako ne, prebacite zgodne prekrivače preko fotelja i nabavite otirač na kojem piše “Dobro došli”. Nakon toga pozovite svog Raka k sebi na večeru. Skuhajte nešto jako fino. Kad ga nahranite i udobno smjestite, pripremite se. Bit će spreman za poljubac, koji će biti isto tako topao i predivan. Zapravo, vjerojatno se nećete zaustaviti samo na jednom poljupcu...

LAV
Ako ste pikirali jedno od ovih romantičnih bića, imajte na umu da vjerojatno niste sami u potrazi za njegovim poljupcem i vezom koja time počinje. Opustite se. I sve svoje osjećaje unesite u taj poljubac jer sigurno imate konkurenciju.

DJEVICA
Oni mrze prljavštinu, neorganizaciju i kaos. Znači li to da svi uvjeti moraju biti savršeni prije nego što se opuste i uživaju u prvom poljupcu? Naravno! Vaš je zadatak to sve ostvariti. Bez obzira nalazite li se u šetnji plažom ili upravo završavate s večerom, sve što učinite i kažete treba biti savršeno. Što to znači? Ne vole kad je nešto neuredno, znojno, nečisto ili nespretno. Vodeći se time i vlastitom intuicijom, odaberite pravi trenutak i tehniku poljupca.

VAGA
Vage su glavni romantičari zodijaka. Žive kako bi zadovoljili drugu polovicu. Zamka je u tome što žele da i njihova polovica zadovolji njih. Ako vas zanima neka od ovih osoba, najbolje što možete učiniti jest dati im do znanja da ste spremni za ozbiljnu vezu. Neka vrijeme koje provodite zajedno bude savršeno, a svaki poljubac najstrastveniji i najromantičniji do sada. Pozitivno je što će oni učiniti isto za vas – a poljubac će vam i nakon 35 godina biti uzbudljiv poput onog na prvom sastanku.

ŠKORPION
Škorpiona zapravo možete opisati jednom jedinom riječju (a isto vrijedi i za njihov stil života), a to je: strast. Strastveni su u svemu što rade. Možete samo zamisliti kako će njihova strast doći do izražaja kad se približe osobi koja ih privlači. Ako ste to vi, tada možete učiniti samo jedno: zaboravite na čitav svijet i usredotočite se na poljubac. Naravno, uz način na koji se ljube, to vam neće biti teško.

STRIJELAC
Kad govorimo o dobrim stvarima, svaki će Strijelac reći isto: “Još!”. Ako mu se nešto sviđa, Strijelac će željeti puno, puno više toga. Stoga želite li poljubac od Strijelca, možda nećete teško doći do njega, no želite li ga učiniti nezaboravnim, morate biti bolji od konkurencije. Najbolje da učinite ono što se Strijelcu najviše sviđa, a to ćete lako naučiti, ako samo malo obratite pozornost.

JARAC
Ovo nije znak koji se ponaša razmaženo, niti koji želi ikoga drugog razmaziti. Općenito govoreći, Jarci i nisu previše romantični tipovi. To ne znači da ga ne možete osvojiti, ali vjerojatno će vam trebati više vremena. Zbog toga će vam prvi poljubac, i svaki nakon toga biti vrijedniji truda. Imajte to na umu. A kakav treba biti poljubac? Elegantan, usavršen i definitivno nedovršen. Neka traže još…

VODENJAK
U većini slučajeva Vodenjaci su drugačiji i ponosni su na to. No kad pričamo o romantici, trude se biti neprimjetni. To je jedna od stvari koja ih povezuje s ostatkom čovječanstva. Kako ih osvojiti? Mnogo ovisi o vašem stavu i poljupcu. Vodenjaci vole nagle, zapanjujuće i drugačije poljupce. Ako ste spremni za ovaj izazov, priđite im odlučno, u suprotnom se ne morate ni truditi.

RIBE
U mislima Riba, prvi korak prema odluci hoće li vas pustiti bliže sebi ovisi o tome osjećaju li tjelesnu bliskost, a što počinje, vjerovali ili ne, mirisom. Stoga nanesite parfem, ali ne preintenzivan miris. Prvi poljubac je kod Riba vrlo bitan jer može otvoriti ili pak zatvoriti put prema intimnosti s ovim nježnim i osjećajnim znakom.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poljubi me... Empty
PostajNaslov: Re: Poljubi me...   Poljubi me... I_icon_minitime28.05.09 18:50

JARAC
Ovo nije znak koji se ponaša razmaženo, niti koji želi ikoga drugog razmaziti. Općenito govoreći, Jarci i nisu previše romantični tipovi. To ne znači da ga ne možete osvojiti, ali vjerojatno će vam trebati više vremena. Zbog toga će vam prvi poljubac, i svaki nakon toga biti vrijedniji truda. Imajte to na umu. A kakav treba biti poljubac? Elegantan, usavršen i definitivno nedovršen. Neka traže još…


Ma to je toooooooooo bravo ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poljubi me... Empty
PostajNaslov: Re: Poljubi me...   Poljubi me... I_icon_minitime28.05.09 19:32

_I za mene donekle pogodiše... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poljubi me... Empty
PostajNaslov: Re: Poljubi me...   Poljubi me... I_icon_minitime13.04.10 17:18

VODENJAK
U većini slučajeva Vodenjaci su drugačiji i ponosni su na
to. No kad pričamo o romantici, trude se biti neprimjetni. To je jedna
od stvari koja ih povezuje s ostatkom čovječanstva. Kako ih osvojiti?
Mnogo ovisi o vašem stavu i poljupcu. Vodenjaci vole nagle, zapanjujuće
i drugačije poljupce. Ako ste spremni za ovaj izazov, priđite im
odlučno, u suprotnom se ne morate ni truditi. Poljubi me... 579523
[Vrh] Go down
nitapita
Ljubitelj foruma
nitapita


Libra Rat
Broj postova : 4647
Godine : 39
Datum registracije : 25.10.2009

Poljubi me... Empty
PostajNaslov: Re: Poljubi me...   Poljubi me... I_icon_minitime13.04.10 17:20

VAGA
Vage su glavni romantičari zodijaka. Žive kako bi zadovoljili
drugu polovicu. Zamka je u tome što žele da i njihova polovica zadovolji
njih. Ako vas zanima neka od ovih osoba, najbolje što možete učiniti
jest dati im do znanja da ste spremni za ozbiljnu vezu. Neka vrijeme
koje provodite zajedno bude savršeno, a svaki poljubac najstrastveniji i
najromantičniji do sada. Pozitivno je što će oni učiniti isto za vas – a
poljubac će vam i nakon 35 godina biti uzbudljiv poput onog na prvom
sastanku.

ISTINAAAAA Poljubi me... 167637
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poljubi me... Empty
PostajNaslov: Re: Poljubi me...   Poljubi me... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poljubi me...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ošamari, poljubi i oženi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Horoskop i numerologija :: Astrologija-
Forum(o)Bir: