Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Trogodišnjakinja naručila bager

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Trogodišnjakinja naručila bager Empty
PostajNaslov: Trogodišnjakinja naručila bager   Trogodišnjakinja naručila bager I_icon_minitime24.05.09 19:57

Na internetu je sve moguće:

DJEVOJČICA je iskoristila priliku i, kada joj je majka zaspala, naručila je bager vrijedan 12.300 američkih dolara. Trogodišnja Pipi Quinlan s Novog Zelanda sjela je za uključeni kompjuter na kojem je bila otvorena aukcijska stranica i, igrajući se, proglašena najboljim ponuđačem te je bager zamalo dopremljen na kućnu adresu.

"Bilo je to prvo što sam vidjela kad sam sišla i pogledala računalo", ispričala je Pipina majka Sarah. "Ugledala sam e-mail od stranice TradeMe u kojem me obavještavaju da sam pobijedila na aukciji, te drugi e-mail u kojem je stajalo: Vjerujem da će vam se svidjeti ovaj bager", dodala je pospana majka.

"Nisam shvatila dok nisam ugledala cijenu"

Quilan je izjavila za australske medije da je prethodno aukcije koristila u potrazi za povoljnom cijenom dječjih igračaka, te je prvo pomislila da je osvojila bager-igračku. I taj dan je pokušavala nabaviti neke igračke, ali ju je san svladao. "Nisam shvatila dok se nisam vratila na e-mail, ponovo ga pročitala i ugledala cijenu. Tada sam doživjela najveći šok u svom životu", rekla je Sarah. Nasreću, aukcijska kuća je imala razumijevanja pa je narudžba povučena.

I.M.L.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Trogodišnjakinja naručila bager Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Trogodišnjakinja naručila bager Empty
PostajNaslov: Re: Trogodišnjakinja naručila bager   Trogodišnjakinja naručila bager I_icon_minitime24.05.09 20:01

bravo malena Pipi Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Trogodišnjakinja naručila bager Empty
PostajNaslov: Re: Trogodišnjakinja naručila bager   Trogodišnjakinja naručila bager I_icon_minitime24.05.09 20:36

Laughing Laughing pa idući put nek opet ostavi uključen komp.... Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Trogodišnjakinja naručila bager Empty
PostajNaslov: Re: Trogodišnjakinja naručila bager   Trogodišnjakinja naručila bager I_icon_minitime27.05.09 18:49

Koja fora, a mama spava dok beba kompjuteriše, sreča pa je mišica bila na kompjuteru a ne recimo u kuhinji i dohvatila se nedaj bože noževa ili pronašla negdje škare confused
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Trogodišnjakinja naručila bager Empty
PostajNaslov: Re: Trogodišnjakinja naručila bager   Trogodišnjakinja naručila bager I_icon_minitime28.05.09 11:35

legenda!!! looool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trogodišnjakinja naručila bager Empty
PostajNaslov: Re: Trogodišnjakinja naručila bager   Trogodišnjakinja naručila bager I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Trogodišnjakinja naručila bager
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mini bager Kiper kamioni
» Naručila papuče, dobila SM erotski katalog

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: