Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Tetovaža - Piercing

Go down 
+14
nitapita
Rokerka
Tea
Kikica
D_DoLL
Bonnie
Goran
NeoSky
Teioo
bittersweet
DjBjelovarcanin
Ary
mea
ajmeivana
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime20.05.09 21:48

First topic message reminder :

imate li tetovažu ili piercing negdje na tijelu?

da li vam je to lijepo i biste li se tetovirali u budučnosti?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime22.07.09 3:24

Ariela..odlična je..... bravo svaka čast na hrabrosti,ja još nisam se upustila... affraid
[Vrh] Go down
bittersweet
Početnik
Početnik
bittersweet


Female
Cancer Cat
Broj postova : 64
Godine : 37
Datum registracije : 21.07.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime22.07.09 14:48

Ariela je napisao/la:
Hvala Bittersweet...ja si to dugo želim i napravila sam...a to što ću jednog dana ostarit ...baš me brigas...ostarit ću sa tetovažom ili bez nje... Smile

hmm. rađe ti uživaj sada u njoj dok dobro izgleda, kasnije ćeš je lako prekriti.
prošli tjedan sam na kupanju vidjela takvog babca sa nekakvom ružicom na cici. a siroto mi je izgledalo to sve skupa, nekak ofucano. samo zato sam ''protiv'' tetovaža.

nemoj ovo shvatiti kao kritiku, lijepa mi je tvoja tetovaža, samo kad si ja odmah zamislim babca i to mi sve pokvari. zaboravio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime22.07.09 21:07

Danas se nije nitko tetoviro... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime23.07.09 0:44

meni je najjači moj susjed... Laughing
ima tetovirano na desnoj ruci golu ženu... napravio je to kao mlađi, jednu večer se napio...
i tako ju nosi već 40-tak godina... Laughing
pitam se samo što mu je žena pri upoznavanju rekla? cerekalo:
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime23.07.09 0:51

Laughing Laughing kako si munjen Korn.... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime23.07.09 0:52

a što ćeš... Laughing
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime21.08.09 2:43

meni je lijep piers na obrvi ili na pupku...samo što ja to ne bi nikad napravila jer nemam ravan trbuh pa ne bi izgledalo baš liepo Laughing

a što se tiče tetovaža...mislim si napravit za kojih desetak godina...lijepe su mi na lopatici, listu ili onako iznad guzice (donji dio leđa)...baš bi htjela imati tetovažu...ali zasada još ne (kao prvo starci mi ne bi dali, a kao drugo ne bih se sad još usudila cerekalo: )

i ary jako ti je liepa tetovaža Smile
[Vrh] Go down
NeoSky
Totalno relaxiran
NeoSky


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 1071
Godine : 48
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 07.08.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime24.08.09 12:34

Ariela je napisao/la:
Tetovaža - Piercing - Page 2 Picture019cnt
evo moje tetovaže ...danas npravljena... Smile
još se malo crveni...
baš ti je dobra tetovaža bravo
[Vrh] Go down
http://mightysky.bloger.hr/
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime25.08.09 14:51

Stvarno je divna Arielina tetovaža! bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime04.09.09 0:31

pirs mi nije ništa posebno, ali tetovaža....e to je druga priča, moja velika želja skoro od malih nogu i zasad su 3 tu pcela i moguće da bude još koja
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime16.09.09 19:46

Tetovaža - Piercing - Page 2 Tattoo
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime16.09.09 19:48

Tetovaža - Piercing - Page 2 Flower-butterfly-tattoo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime16.09.09 19:52

Bome lijepo iscrtana leđa! bravo Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime18.09.09 19:29

Odavno želim pirs na pupku, al.. bojim se infekcija i svega toga.. :P Možda se jednom ohrabrim.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime21.09.09 19:21

Ma ohrabri se ako ti se sviđa i uradi to.... bravo .... popiješ nešto za unutarnju dezinfekciju i hrabrost, vanjsku oni riješe i taj čas gotovo i ti zadovoljna! utoci :;): veseli

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime08.01.10 20:22

Nemam ni piercing ni tetovažu nigdje..da sam odrasla u nekom velikom gradu, a ne u selendri gdje ni nema takvo nešto za odraditi..vjerovatno bi blesa imala neku malu tetovažicu..onakva kao Katina na prstu mi je fora ili dolje oko noge iznad stopala..kažem to je bilo onda i sigurno bi si napravila..ali piericng nebi nikada..niti neku veliku tetovažu..

Danas nebi ni jedno ni drugo..eto kako se čovjek promijeni Tetovaža - Piercing - Page 2 267525
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime08.01.10 21:32

Krasne su mi za ženske te male tetovaže,kao kod Ariele.Leptir ili dupin...to mi je slatko.Samo nisam za neke velike slike preko leđa.
U svakom slučaju,ja ne bih,ali volim vidjeti sve što je lijepo.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime09.01.10 12:44

Meni je to super...
Pirsing bi uradila na jeziku i obrvi...a tetovazu na stopalu ili na saci...kod palca Smile
ne volim velike tetovaze...meni su male simpa...i naravno uradila bi onu sto se skida posle nekog vremena Tetovaža - Piercing - Page 2 776231
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime11.01.10 12:53

eh da sad razmišlam o tome da ju malo nadogradim Laughing

ovako nešto...bi to bilo...tak da izgleda kao da ta vila sjedi na cvijetu... Smile

Tetovaža - Piercing - Page 2 7732_1051902435063_1750855494_103004_1750279_n
[Vrh] Go down
nitapita
Ljubitelj foruma
nitapita


Libra Rat
Broj postova : 4647
Godine : 39
Datum registracije : 25.10.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime11.01.10 19:48

imam tetovazicu na lopatici i pirsing u nosu Tetovaža - Piercing - Page 2 776231
mozda dodje tetovaza i na nogu
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime11.03.10 15:17

Razmišljate o piercu?




Razmišljate o piercingu? Ako se još niste odlučili, evo što bi trebali razmotriti prije konačne odluke. Koji su higijenski uvjeti, imate li 18 godina, jer negdje vam neće dopustiti piercing bez pristanka roditelja, i tome slično...

Piercanje je već neko vrijeme u modi među mladima. Najprije je počelo sa onim "klasičnim" dijelovima tijela, poput uha, nosa i pupka, a zatim se počelo piercati doslovce sve. Što mislite o piercu negdje na ruci ili negdje na prsima, nije bitno gdje jer pierca se sve – do "najintimnijih" dijelova tijela.

Koji bi higijenski uvjeti trebali biti? Pa za početak sam studio u kojem obavljate piercing bi trebao biti uredan i čist. Osoba koja će vas piercati i dio tijela koji želite piercati (osim jezika) trebali bi se najprije očistiti antibakterijskim sapunom. Osoba koja će vas piercati bi osim toga trebala imati čiste rukavice (najbolje su one za jednokratnu upotrebu). Samo piercanje trebalo bi biti izvedeno jako oštrom i čistom iglom, kao i sve drugo što se koristi trebalo bi biti čisto i očišćeno prije i poslije piercanja. Pierce koji će vam se staviti trebao bi biti steriliziran, a zatim se mjesto piercanja ponovno čisti. Osoba koja vas pierca trebala bi provjeriti je li sve u redu te vam dati savjete kako čistiti i održavati piercing.

Kad smo već kod higijene, bilo bi dobro da se raspitate koji su rizici i moguće komplikacije kod piercanja. Infekcije i komplikacije su češće kod nekih dijelova tijela kao što su usta i nos, jer tu žive milijuni bakterija. Pierce jezika katkad zna i oštetiti zube, a uz pierceve na obrazima i usnicama jedan je od onih koji mogu uzrokovati karijes.

Istraživanja su pokazala i da ljudi s određenim vrstama srčanih bolesti imaju veći rizik od infekcije srca ako se piercaju. Ako imate ste alergični na nešto, imate dijabetes, probleme s kožom ili imunitetom, ako imate neku infekciju ili ste trudni, prije nego što se odlučite na pierce razgovarajte sa svojim liječnikom trebate li paziti na nešto posebno. Možda se nije pametno piercati ni ako ste skloni keloidima (poseban oblik ožiljka koji nastaje kao posljedica nenormalnog cijeljenja rane).

Prije nego se idete piercati također provjerite jeste li se cijepili prvenstveno protiv hepatitisa B i tetanusa, a dobro je i odmah znati gdje ili kome ćete otići ako vam se pierce upali ili inficira. Provjerite i jesu li vam svi zubi zdravi, ako namjeravate piercati jezik ili usta. Osim toga, negdje vas ni neće htjeti piercati bez pristanka roditelja ako imate manje od 18 godina.

Same naušnice, odnosno, pierce koji će vam se staviti također nije bezazlen. Neke osobe su alergične na neke vrste metala, pa se raspitajte i o tome i provjerite na što ste vi možda alergični. Za pierce bi se trebali koristiti samo netoksični metali poput kirurškog čelika, 14 ili 18-karatnog zlata, niobija, titana i platine.

Tetovaža - Piercing - Page 2 Lip_Piercing_by_rivjern Tetovaža - Piercing - Page 2 Piercing-zix%2520tattoo%2520(4) Tetovaža - Piercing - Page 2 Lip-piercing-gallery1

Tetovaža - Piercing - Page 2 Hbear Tetovaža - Piercing - Page 2 Labret-piercing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime11.03.10 15:30

Imam želju.... za jednu malu tetovažu, samo neznam gdje i kakvu.....kad se odlučim i napravim....javim Tetovaža - Piercing - Page 2 776231

Djeca se slažu Tetovaža - Piercing - Page 2 12363 , mama veli da nisam normalna Tetovaža - Piercing - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime11.03.10 16:07

Busenje koze ne volim...ne nosim cak ni nausnice....ali neka simpa mala tetovaza bi dosla u obzir...samo mi se vrti milion ideja o tematici tetovaze da ne znam koju izabrati Tetovaža - Piercing - Page 2 41367
Ev primam i (dobronamjerne) prijedloge Tetovaža - Piercing - Page 2 31382
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime20.04.10 13:01

Tetovaža - Piercing - Page 2 Amazing_tattoos_10
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime20.04.10 13:01

Tetovaža - Piercing - Page 2 Tattooconventionberlin2007
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tetovaža - Piercing - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tetovaža - Piercing   Tetovaža - Piercing - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tetovaža - Piercing
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Istranin ženi nasilno stavio genitalni piercing
» Časopis kao tetovaža
» Žena sa najviše tetovaža na svijetu
» 'Elektronska tetovaža' koja prati vitalne funkcije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Moda :: Modni detalji-
Forum(o)Bir: