Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena

Go down 
+2
Kikica
Ary
6 posters
Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime12.05.09 23:37

Što vam nikad neće priznati

Svaki muškarac prije ili kasnije shvati kako neke stvari ne smije otkriti svojoj boljoj polovici. Ty Wenger je napravio istraživanje među muškarcima i za Redbook magazine otkrio koje tajne muškarci ne žele podijeliti sa svojim ženama.

Tajna br. 1: Istina je da se 10 puta na dan okrenemo za drugim ženama – ali to ne znači da ćemo vas ostaviti
“Jesi li gledao onu ženu?” odgovor je “Da, jesam!”. Ako ste sigurni da vaš partner nije pogledao neku ženu, vjerojatno je kratkovidan. Kako to oni objašnjavaju: “Gledanje drugih žena je poput radara koji ne možemo isključiti. To ne znači da ćemo ih odmah ići zavađati. Naš pogled ne predstavlja nikakvu opasnost za našu vezu.”

Tajna br. 2: Sportom se zapravo bavimo kako bismo pobjegli od vas
Više od 21 milijuna Amerikanaca igra barem jednu partiju golfa godišnje. Od svih njih, čak 75% igra izuzetno loše. Za muškarce bit bavljenja sportom nije u samom sportu. Bave se sportom kako bi pobjegli od vas, kuće, djece…

Tajna br. 3: Nervira nas pomisao na vezanje, čak i nakon sklapanja braka
Ovo je jako osjetljivo područje. Evo kako to oni objašnjavaju: “Volimo vas dok nas smrt ne rastavi. Mislimo da ste fantastične. Većinu vremena smo oduševljeni što smo se obavezali vama na vjernost.
Ali većina nas nije provela godine razmišljajući o ženi s kojom će se skrasiti i živjeti do kraja života. Više smo razmišljali o tome s koliko smo zgodnih žena mogli spavati prije tridesete.”

Tajna br. 4: Osjećamo se važno kad zarađujemo novac
Iako vam kažu da nemaju ništa protiv toga da žena zarađuje više od muškarca, zapravo su plitki i natjecateljski raspoloženi egomanijaci. Mislite da ih ne bi smetala činjenica da vi zarađujete više od njih?

Tajna br. 5: Iako se žalimo, zapravo volimo popravljati stvari po kući
Iako to neće priznati, vole popraviti nešto što bi inače ostalo pokvareno. Uostalom, popravci po kući su idealna prilika da isprobaju svoj novi alat. No ovo često ne odaju ženama jer one ne razlikuju iznošenje smeća (dosadan fizički posao), od popravljanja pokvarenih stvari, što zahtijeva složeno razmišljanje i korištenje različitog alata.

Tajna br. 6: Volimo kad se brinete o nama, ali se bojimo da ćete se pretvoriti u svoju majku.

Tajna br. 7: Svake vas godine volimo sve više
Već dobro znamo da muškarci kasnije emotivno sazrijevaju od žena. Isto je i u vezi – treba im jedno vrijeme da vas počnu cijeniti. Jedan od ispitanika to objašnjava ovako: “Prošlo je godinu dana prije nego što sam počeo uistinu cijeniti svoju ženu zbog drugih stvari, a ne samo seksa. A tek sam u trećoj godini braka otkrio kako razmišlja”.

Tajna br. 8: Baš i ne razumijemo o čemu pričate
Znate kako ponekad tijekom dana razmišljate o složenim stvarima i problemima u vezi? Zatim stignete kući i želite s partnerom razgovarati o tome? I tijekom razgovora vaš partner sjedi i klima glavom “Da, shvaćam”, “Više ću se potruditi sljedeći put” i slično?
E, pa ne razumije o čemu pričate. Stalo mu je i htio bi se popraviti, kad bi znao o čemu pričate.

Tajna br. 9: Prestravljeni smo kad vozite
Želite li znati kako možete svog velikog i snažnog muškarca dobro prestrašiti? Zatražite od njega ključeve od auta.
“Moja žena mi ispriča otprilike jednu priču tjedno o problemima s vožnjom ili autom – i nikad ona nije kriva. Sve joj se te grozne stvari jednostavno dešavaju – jadna nema sreće”, kaže Andy Beshuk, iz Missourija.

Tajna br. 10: Željeli bismo opet imati 25 godina
Bez obzira koliko obožavaju sada biti s vama, uvijek se sa sjetom prisjećaju dana slobode i mladosti, kad je sve bilo lako i jednostavno. “S 25 vam se puno više tolerira nego s 40 godina” , kaže Rob Aronson, 41, iz New Jerseya. Zato se nemojte začuditi kad ga vidite da oblači staru rokersku kožnu jaknu.

Tajna br. 11: Dajte nam prst i bit ćemo s vama do kraja života
“Bio sam na putovanju u Meksiku, stajao sam na plaži s daskom za surfanje, kad sam odlučio zaprositi djevojku koja mi je sad žena. Istina, to je bilo 3 godine prije nego što sam je zaprosio, ali tada sam bio siguran da ću to učiniti.
Zašto? Jer mi je dozvolila da odem sam na godišnji odmor. Zapravo me natjerala da odem sam. Ovo je najvažnija stvar koju vam muškarci neće reći: Ako nas pustite da budemo muški, ako prihvatite naše muške večeri, ako nas potaknete da sami odemo surfati, naša će vas srca zbog toga zauvijek voljeti.”


Izvori:

webmd.com

redbook.com

žena.hr


Zadnja promjena: Ariela; 13.05.09 10:18; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime13.05.09 8:19

Pa bome dobro su to istaražili,baš su pogodiliTajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Tojeok
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime13.05.09 10:36

ja se sve više zabrinjavam da sam ja zapravo muškarac hmmm
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime07.11.10 10:28

Tajna br. 1:...Koja je to tajna ...strasno ...mislim da je od svih tajni ova najstrasnija Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime14.11.10 13:44

Tajna br. 2: Sportom se zapravo bavimo kako bismo pobjegli od vas
Više od 21 milijuna Amerikanaca igra barem jednu partiju golfa godišnje. Od svih njih, čak 75% igra izuzetno loše. Za muškarce bit bavljenja sportom nije u samom sportu. Bave se sportom kako bi pobjegli od vas, kuće, djece…

E pa nismo baš svi kao amerikanci tease Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime14.11.10 13:57

imas pravo nekli bjeze od sporta kucama Laughing

Tajna br. 8: Baš i ne razumijemo o čemu pričate...ni ovo nije neka tajna ..mislim da je svi znamo Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime14.11.10 17:28

Citat :
Tajna br. 7: Svake vas godine volimo sve više
Već dobro znamo da muškarci kasnije emotivno sazrijevaju od žena. Isto je i u vezi – treba im jedno vrijeme da vas počnu cijeniti. Jedan od ispitanika to objašnjava ovako: “Prošlo je godinu dana prije nego što sam počeo uistinu cijeniti svoju ženu zbog drugih stvari, a ne samo seksa. A tek sam u trećoj godini braka otkrio kako razmišlja”.

koja laz ,evo ja cu prst u steker ako moj zna nakon 15 god kako razmisljam looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime24.12.10 21:42

Ary je napisao/la:
Što vam nikad neće priznati

Tajna br. 1: Istina je da se 10 puta na dan okrenemo za drugim ženama – ali to ne znači da ćemo vas ostaviti

Tajna br. 2: Sportom se zapravo bavimo kako bismo pobjegli od vas

Tajna br. 3: Nervira nas pomisao na vezanje, čak i nakon sklapanja braka


Tajna br. 4: Osjećamo se važno kad zarađujemo novac


Tajna br. 5: Iako se žalimo, zapravo volimo popravljati stvari po kući


Tajna br. 6: Volimo kad se brinete o nama, ali se bojimo da ćete se pretvoriti u svoju majku.

Tajna br. 7: Svake vas godine volimo sve više


Tajna br. 8: Baš i ne razumijemo o čemu pričate


Tajna br. 9: Prestravljeni smo kad vozite


Tajna br. 10: Željeli bismo opet imati 25 godina


Tajna br. 11: Dajte nam prst i bit ćemo s vama do kraja života



KAo i vecina istrazivanja americkih, valjaju gomilu gluposti....

Da ne idem redom od tajne do tajne...nagomilacu Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena 12363

Kakva je tajna da ce se muskarac okrenuti za zgodnom zenom? Pa okrenuce see i 70% zena..
Amerikanci i sport? Oni samo znaju za sportove koje niko ne igra i u kojima su "najbolji" ...nebulozno je napisati da se vecina muskaraca bavi sportom da nebi bili sa zenom
Sto se tice braka i vezivanja i to je veoma individualna stvar i zavisi od osobe do osobe...bio muskarac ili zena
Isto je i sa visinom zarade...bio bi presretan da dobro zaradim, a zena i deset puta vise...pa to samo ide u korist oboma...i po meni to je jedino racionalno razmisljanje
itd itd...

kad sam procitao naslov teme mislio sam da su u pitanju neke male stvari, neke sitnice koje svi mi ponekad tajimo, i za koje se ne mora znati...a ne ove nebuloze Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena 765814
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime24.12.10 21:57

Vitez ..vidi ovu tajnu nju nisi komentarisao

Tajna br. 7: Svake vas godine volimo sve više...

koja tajna Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime24.12.10 22:00

blizanka je napisao/la:
Vitez ..vidi ovu tajnu nju nisi komentarisao

Tajna br. 7: Svake vas godine volimo sve više...

koja tajna Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena 12363

Pa neke nebuloze se ne mogu ni kometarisati Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena 12363 Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena 12363 Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena 12363

ali je anketa i rezultati tipicno americko..... Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena 272887
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime24.12.10 22:06

pa kako bi znanstvenici zaradiovali ..da ne rade ovakve ankete ..a koliko ljudi vjeruje u ove ankete ..kad procitaju jednostavno cereci svome partneru vidis bila/o sam u pravu Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime24.12.10 22:10

najzalosnije je sto sve manje ljudi razmislja o onome sto cita ili gleda...i onda je normalno da ovakve stvari prime zdravo za gotovo...

cuj tajna...volim te vise nego juce...al ti necu reci da se ne uobrazis Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime24.12.10 22:32

Laughing Laughing i ne moras mi reci ..vec cu ja to skontati iz nekog istrazivanja Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime24.12.10 22:36

E imas doba avatar, al to je tajna Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena 36244
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime25.12.10 12:10

Rezultati se čine glupima, samo nisam siguran koliko dani rezultati doista ne vrijede za prosjek. cerekalo
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime02.03.11 22:36

Citat :
Ovo je najvažnija stvar koju vam muškarci neće reći: Ako nas pustite da budemo muški, ako prihvatite naše muške večeri, ako nas potaknete da sami odemo surfati, naša će vas srca zbog toga zauvijek voljeti.”

ma kakva tajna ..reci ce oni sve to ..da zele raditi bez nas ...ali nece reci da ce nas njihova srca zauvjek voljeti Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime14.05.11 14:41

smeo bih sve da priznam
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena Empty
PostajNaslov: Re: Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena   Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tajne koje svi muškarci skrivaju od svojih žena
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tajne koje muškarci čuvaju za sebe
» Tajne o ženama koje bi muškarci trebali znati
» Pet tipova žena koje muškarci ne vole
» Pet tipova žena koje muškarci ne podnose
» Muškarci bi trebali znati:Tri romantične geste koje priželjkuje svaka žena

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: