Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako pospremiti kuću u samo 2 sata?

Go down 
Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? Empty
PostajNaslov: Kako pospremiti kuću u samo 2 sata?   Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? I_icon_minitime03.05.09 0:08

Stižu Vam nenajavljeni gosti, a u kući kao da vam je pala bomba. Nije vrijeme za paniku. Slijedite naš plan i za 2 sata kuća će blistati.

1.Počinjemo s 15-minutnim radom u kuhinji. Prvo pospremi radne površine i obriši ih vlažnom krpom, stavi prljavo suđe u perilicu i operi sudoper.

2.Sljedećih 15 minuta posvetite pospremanju dnevnog boravka i blagavaonice. Uzmite košaru za veš i u nju potrpajte sve što ne spada u ovu sobu (hrpe dječjih igračaka, papuče, odjeća, novine...). Košaru za sada samo odloži u sobu u koju nitko neće zalaziti. Bacite smeće.

3.Krećemo u kupaonicu. Operi WC školjku, operi kadu i lavabo-e (pazi – ovo nije detaljno čišćenje kupaonice, već samo površinsko koje ne smije trajati više od 15 min.). Pospremi prljavi veš, baci smeće i stavi svježe ručnike.

4.Na kraju hodnik. Pospremi cipele i odjeću u ormare. Napravi mjesta za odjeću i obuću gostiju i pripremi im papuče (pogotovo ako je vani mokro).

5.Odmori se 15 min uz sok ili kavu. Isplaniraj hranu i piće koje ćeš poslužiti.

6.U sljedećih 30 minuta usisaj sve prostorije i operi podove (ja koristim gotove maramice za pranje podova – odlično čiste i pod se brže suši).

7.I na kraju, neka tvoj dom zrači skladom i udobnošću. Stavi buket cvijeća na stol, zapali mirisnu svijeću, stavi lijepe stoljnjake. Upali ugodnu muziku i nipošto ne pali televizor!

domza5.hr
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pospremiti kuću u samo 2 sata?   Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? I_icon_minitime03.05.09 0:24

e onda ne bi bila ni zašta ... heheh Laughing
može ovako prekri sve krpom što se ne vidi, prašinu gurni pod tepih, uzmi metlu i pometi samo velike dijelove i onda uzmi buket i stoljnjake, al neki dugi da ne vidi šta je ispod stola?? Laughing Laughing

šalim se naravno.. ariela dobri savjeti... samo bi ja to malo brže sve raditi kad bi baš morala požuriti i da mi je "bomba pala u kuću"... Smile
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pospremiti kuću u samo 2 sata?   Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? I_icon_minitime03.05.09 0:27

Ma i ja to napravim malčicebrže nego su oni to predvidjeli...A kad gosti odu tek onda imam pospremnja... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pospremiti kuću u samo 2 sata?   Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? I_icon_minitime03.05.09 0:29

pa da.. to tako i ide.. mislim da za to nisu potrebna pravila, al dobro je čuti kako se ostali pripremaju za slučajan nenajavljen dolazak.... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pospremiti kuću u samo 2 sata?   Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? I_icon_minitime03.05.09 11:10

Ne dozvoljavam si da mi je stan u neredu,
pa da moram na frku spremati... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pospremiti kuću u samo 2 sata?   Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? I_icon_minitime03.05.09 13:05

Potpisujem Kate, svako jutro sve lipo detaljno sredim, i ono što se vidi i ono što se ne vidi, tako da me nikad gosti ne mogu iznenaditi... Ali savjeti su dobri bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pospremiti kuću u samo 2 sata?   Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? I_icon_minitime03.05.09 19:51

Da,tako je i kod mene ne znam kad mi je se desilo da mi je bio nered i još da mi gosti upadnu,ali ko zna desit će se još svega...... Laughing
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pospremiti kuću u samo 2 sata?   Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? I_icon_minitime03.05.09 19:53

neznam ja imam sina koji uredno razbaca svašta i treba mu podosta vremena da to pospremi...ja cijeli dan idem za njim i pričam spremi ovo,spremi ono...tak da se zna desit da mi kuća izgleda koda je atomska bomba pala...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pospremiti kuću u samo 2 sata?   Kako pospremiti kuću u samo 2 sata? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako pospremiti kuću u samo 2 sata?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» U samo 24 sata regiju pogodilo čak 60 potresa
» I vi unosite otrove u kuću? Pogledajte kako!
» 11 trikova koji će zauvijek promijeniti kako čistite kuću
» Kako poboljšati kreativnost u samo 10 minuta na dan
» Kako sam se naučila da zaspim za samo 1 minut. Efikasna metoda protiv nesanice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Dom :: Mali savjeti i svaštara-
Forum(o)Bir: