Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Drugi varaju pa ću i ja!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime02.05.09 12:14

Ako ste u monogamnoj vezi punoj ljubavi, u kojoj je prioritet povjerenje – čestitamo, vaša je veza raritet 21. stoljeća. U modernim vezama lojalnost nekima i nije toliko važna...


Ponekad je iskušenja previše i da budemo iskreni, nekim ljudima nije teško naći opravdanje za švrljanje, zar ne?
Od krize srednjih godina do odlaska na Oktobarfest - ima ih svakakvih, a evo onih izdvojenih na bild.de.

● Svi vaši prijatelji su se već upustili u izvanbračnu avanturu pa smatrate da je na vama red.

● To je samo seks s bivšom.

● Vaša djevojka misli da je možda lezbijka.

● Ne možete se prestati pitati jeste li biseksualac dok to ne isprobate.

● Na Oktobarfestu je sve dozvoljeno pa tako i varanje.

● Sutra je vaš pedeseti rođendan.

● Ovisni ste o seksu. A ako niste to vam može biti dobar izgovor ako vas uhvate.

● Ne možete se sjetiti kada ste posljednji put vodili ljubav.

● Žena ispred vas je naprosto neodoljiva, bio bi grijeh ne učiniti to.

● Na dijeti ste, a seksom se troše kalorije.

● Varate iz osvete jer je partnerica prva vas prevarila.

● Žena vam je priznala da vaše dijete nije vaše.

● Svaki muškarac treba imati neku tajnu.

● Vi i vaš partner ste u vezi na daljinu.

● Pod stresom ste zbog posla, djeca vas izluđuju, a žena gnjavi. Potrebno vam je "odseksati" sve brige.

● Želite kazniti partnericu.

● Ona je vaš odvjetnik, a vi nemate novaca za platiti njezine usluge.

● Komad ima Porschea, a vi ste oduvijek htjeli bludno zgriješiti u jednom od takvih auta.

● Treba vam novac, a neka vam je žena za seks ponudila 100 eura.

● Baš ste raspoloženi za neku avanturu.

● Seks kod kuće je loš. Jako loš.

● Na službenom ste putu koji se odužio i osjećate se usamljeno.

● Bližite se krizi srednjih godina ili ste već u njoj.




Net.hr
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime07.06.10 14:47

Muškarci sa visokim IQ-om manje varaju svoje partnere nego oni manje inteligentni.
Zanimljivo je, pokazalo je također istraživanje British universitya, da kod žena to nije tako odnosno da ako su inteligentnije ne znači da su vjernije.

Tako je, nakon ispitivanja na stotinama adolescenata i odraslih osoba, zaključeno da inteligentni muškarci više cijene monogamiju nego oni s manjim kvocijentom inteligencije.

Istraživači smatraju da je razlog tome to što ponašanje inteligentnijih nije determinirano biološki. A prema teoriji evolucije muškarci su tu da bi varali kako bi vrsta opstala jer je pokazano da društva „varalica“ su u prednosti u preživljavanju pred monogamnima.

Istraživači tvrde da inteligentni muškarci naprosto mogu zaobići odnosno svladati ovakvo ponašanje odnosno varanje te time biti evolucijski još „napredniji“.





_______________________________________________________________________

Zanimljiva studija..lako moguće. Drugi varaju pa ću i ja! 477390
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 12:10

Svi vaši prijatelji su se već upustili u izvanbračnu avanturu pa smatrate da je na vama red.


ma je li ovo ozbiljno? ako je, one koji razmišljaju na ovaj način, svejedno jesu li muškarci ili žene, trebalo bi podvrgnuti testu inteligencije - sigurna sam da ga ne bi uopće prošli

ja ne razmišljam s mozgom mog prijatelja ili prijateljice, nego sa svojim

[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:11

U biti je to samo opravdanje, ne razlog. Netko tko ide varati iz navedenog "razloga", taj je o tome i ranije razmišljao, samo je sad u slici svojih prijatelja našao neko svoje opravdanje. ^^
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:14

po toj logici, sve gore navedeno su opravdanja Smile


Zadnja promjena: Yana; 26.11.10 15:17; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:16

● Žena vam je priznala da vaše dijete nije vaše.

-zbog ovog razloga bi opravdala nevjeru,jer je više nego odvratan..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:18

zbog tog razloga bi muškarac trebao otići
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:20

trebao bi ,al ako ostane treba joj nanijet bol kao i ona njemu
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:20

Yana je napisao/la:
po toj logici, sve gore navedeno su opravdanja Smile

Pa kad i jesu, s tim da su neki "realniji", a drugi su prazna opravdanja :P
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:22

a procy, koja je razlika između ''realnijih'' opravdanja pod navodnicima i onih praznih?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:22

tija je napisao/la:
trebao bi ,al ako ostane treba joj nanijet bol kao i ona njemu

nema od toga nista tija, sve je uzalud onda
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:26

a znam ,al to me tako brutalno...jedno je prevaarit partnera a drugo dijete zataajit..ko s tim može da živi svaka mu čast
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:27

@ Yana
Razlika je subjektivna procjena. Nekome su svi navedeni razlozi smiješni i jadni, a meni pak neki od razloga su "realniji", recimo razlog "● Seks kod kuće je loš. Jako loš. ". Ako je tako, onda će se, pretpostavljam, prije ili kasnije dogoditi ili lutanje na tuđu postelju, ili prekid veze. Kako rekoh, subjektivna procjena je u pitanju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:28

procy, onda realnije nije trebalo biti pod navodnicima tease

skrenuli smo s teme, zašli u filozofiju Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:34

Drugi varaju pa ću i ja!

Ja nisam kao drugi :zaigrana ja sam ja :zaigrana
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:36

Neka, zašli smo u filozofiju, bitno da nismo u tuđu postelju!

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime26.11.10 15:38

looool looool

ma procy looool

nikad ne reci - nikad
[Vrh] Go down
Them
Totalno relaxiran
Them


Broj postova : 1267
Lokacija : Merkur
Datum registracije : 31.08.2010

Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime02.12.10 9:59

To šta drugi rade me ne zanima...ja nisam ovca koja prati trendove i koja koristi bijedne isprike za svoje neiživljene budalaštine...To je najjadniji izgovor u povijesti čovječanstva...
Gotovo mi se povraća od toga kako ljudi to smatraju NORMALNIM i kako je OK zašarati...NIJE...
Ostavite "voljenu" osobu pa se onda demonizirajte do mile volje...a još kad krenu izgovori tipa "ALKOHOL" i ostali jad...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Drugi varaju pa ću i ja! Empty
PostajNaslov: Re: Drugi varaju pa ću i ja!   Drugi varaju pa ću i ja! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Drugi varaju pa ću i ja!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zašto žene varaju?
» Žene varaju više i bolje od muškaraca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: