Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime01.05.09 12:58

Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? LubanjaVanzemaljca_NASA
NLO entuzijasti sinoć su bili gotovo na rubu ekstaze, nakon što su na prikazanoj slici, uočili nešto što ih je neodoljivo podsjetilo na lubanju vanzemaljca.

Fotografiju je snimila sonda Spirit Rover, koja polako putuje površinom Crvenog planeta te snima kadrove okoliša i šalje ih NASA-i. "Ma ovo nije nikakav kamen", napisao je jedan od NLO fanatika na NASA-inom internetskom forumu, piše The Sun.

"Baš kao i vanzemaljci iz Roswella, lubanja ima zašiljenu bradu te velike oči udaljene pet centimetara jedno od drugog. Ima i mala šiljasta usta, stoga je ovo biće vjerojatno bilo mesojed", napisao je isti forumaš.

Njegova zapažanja na forumu nisu prošla bez popratnih komentara. "Nego, je li tom vanzemaljcu odrubljena glava, ili je samo ukopan do vrata?", našalio se drugi forumaš.

Izvor
Sklon sam vjerovati da je to kamen zanimljivog oblika, a ne lubanja vanzemaljca. cerekalo:
Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? 587471

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime01.05.09 13:37

Meni to isto liči na neki kamen,al hajde nek im bude...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime01.05.09 13:39

Stvarno je zanimljivo od čega sve rade vijesti i senzacije. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime01.05.09 19:21

A joj kakva glupost,baš me zanima tko je to doktorirao za vanzemaljce pa da je zaključio da je to lubanja od vanzemaljca,ma budaleštine,vjerujem da je kamen.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime05.05.09 10:55

Ja mislim da je to cijeli zakopani Marsovac, samo su mu ostavili glavu izvan tla da viri. To su gledali naše kaubojske filomve, pa su nas kopirali Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime05.05.09 10:58

dobro da kamen nije u obliku bogorodice pa bi odmah rekli da se gospa ukazala na Marsu Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime05.05.09 11:00

Laughing lol! baš tako Teo...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime05.05.09 11:00

A jesi lud Laughing
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime05.05.09 11:41

Laughing Laughing A baš tako Teo...ova ti je dobra... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime05.05.09 11:44

Joj više i oni i svemirci,daj neka uhvate jednog živog,
to bi bila vijest Smile ...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime08.05.09 8:36

Mislim da je bilo i uhvačenih vanzemaljaca, ali su to strogo čuvane tajne.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime08.05.09 10:54

Ma da confused kako ja to neznam... :shock: ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime08.05.09 10:57

mogli bi mi svi skupa na ljeto uplatiti put u Area 51....Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime08.05.09 11:22

imam i ja u akvariju jedan jako zanimljiv kamen ...podsjeca me na ...marsovca Laughing iskopala sam ga iz mora ...mozda ga sad njegovi traze.... Laughing Laughing

zezaj te se vi ...a kad jednog dana marsovci ...zauzmu zemlju...sta ce te onda.... Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime08.05.09 11:31

Onda ćemo pobjeći u Albaniju blizanko, oni su zaostali barem 50 godina za nama... :;):
Kad kod njih dođu ti marsovci, jebe se nama više za sve. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime08.05.09 11:33

bogami ja bi prije rekla da smo mi u Bosni zaostali za Albanijom.... Laughing Laughing

a ako dodu briga me bolje i oni nego ovi sto su sad Laughing Laughing

samo se brinem da ne zabrane ..alkohol i sex.... Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime08.05.09 11:43

Ma nisu valjda takvi dušmani da bi to zabranili... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? Empty
PostajNaslov: Re: Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?   Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» KRISTALNA LUBANJA
» Otkrivena nova kristalna lubanja!
» Kanađanka snimljena pri najgorem parkiranju
» Voda na Marsu
» Tajna stanica vanzemaljaca ili NASA-e otkrivena na Marsu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti :: Vanzemaljski oblici života-
Forum(o)Bir: