Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Boje u spavacoj sobi

Go down 
+2
Kikica
Blizanka
6 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Boje u spavacoj sobi Empty
PostajNaslov: Boje u spavacoj sobi   Boje u spavacoj sobi I_icon_minitime26.04.09 10:51

BOJE VAS OTKRIVAJU
(PSIHOANALIZA U SPAVACOJ SOBI)

Psihoanaliticari porucuju: udjite u spavacu sobu neke zene i saznacete sve o njoj. Rezultati istrazivanja su pokazali da postoji veza zenine licnosti i boje zidova, posteljine, kao i donjeg vesa koji najcesce koristi.

Boje zidova u spavacoj sobi mogu da deluju smirujuce, ali suvise hladne ili mrtve boje mogu da ugroze seksualni zivot i odnos sa partnerom.

Povucene osobe najcesce biraju nezne nijanse za spavacu sobu.

Ekstravagantnima vise odgovaraju ljubicaste boje i crvene nijanse.

Vrsta materijala koju koristite takodje govori o Vama. Senzualne, odvazne i pomalo buntovne zene gotovo redovno koriste saten ili neki drugi svilenkasti materijal. Cipkasto obrubljena posteljina znak je jake odanosti porodici.

Bela boja posteljine odaje prakticnu i urednu osobu koja ne voli promene.

Tamnije boje radije koriste ozbiljnije, konvencionalne ili osobe strogih kriterijuma.


Sarenu posteljinu nalazimo kod osetljivih, senzualnih i romanticnih zena.

Posteljina sa geometrijskim figurama otkriva da je rec o osobi sklonoj dominaciji.


Ruzicasto je najzenstvenija boja -- znaci da zena trazi ljubav, obozavanje i paznju.

Smedja boja posteljine otkriva osobu koja suvise ozbiljno shvata zivot, privrzena je porodici i ima potrebu za smirenim, uravnotezenim zivotom.

Bezz boja odaje neodlucnost, nesredjen zivot; nju rado koriste usamljene zene.

Zelena boja odaje sramezljive zene koje zele da istaknu svoju licnost i da privuku nekog "posebnog" (zamisljeni lik) muskaraca.

Ljubicasta boja odaje jake strasti, a zene koje koriste ovu boju imaju buran ili kvalitetan seksualni zivot i sklone su mastanju.

Zuta boja je indikator potisnutih emocija, strahova, konflikata, odaje emocionalnu nesigurnost i ukazuje na neresene probleme.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Boje u spavacoj sobi Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Boje u spavacoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: Boje u spavacoj sobi   Boje u spavacoj sobi I_icon_minitime27.04.09 10:25

Kod mene je soba bijelo-roza...,a posteljina mi je različita tako da ni ne vjerujem u to za boju posteljine,ali gledala sam emisije o boji sobe,koja smiruje,koja ne,mene recimo smeta crvena...ne da mi je ružna nego baš mi smeta,a plava i bijela me smiruju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Boje u spavacoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: Boje u spavacoj sobi   Boje u spavacoj sobi I_icon_minitime27.04.09 10:36

hmmm... ovo baš ne vjerujem...

dva zida u sobi su mi žuta, a dva boja breskve... prevladava naranđasta boja, zelena, pastelna.. roza...sve nježne pretežito...

a posteljina šarena... nije određeno...nekad crveno-šarena, nekad ljubičasta, nekad roza, nekad ful šarena...

ma sve je šareno.. hahha Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Boje u spavacoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: Boje u spavacoj sobi   Boje u spavacoj sobi I_icon_minitime27.04.09 18:30

Kod mene je sve bijele boje i zidovi i pola posteljine, pola je plave boje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Boje u spavacoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: Boje u spavacoj sobi   Boje u spavacoj sobi I_icon_minitime27.04.09 23:59

kod mene sve bijelo i svijetloplavo
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Boje u spavacoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: Boje u spavacoj sobi   Boje u spavacoj sobi I_icon_minitime28.04.09 9:12

volim tople boje, kako u spavaćoj tako i u drugim sobama (a nisam ni sramežljiva ni povučena Smile )


Zadnja promjena: ajmeivana; 28.04.09 9:38; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Boje u spavacoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: Boje u spavacoj sobi   Boje u spavacoj sobi I_icon_minitime28.04.09 9:29

Citat :
Zelena boja odaje sramezljive zene koje zele da istaknu svoju licnost i da privuku nekog "posebnog" (zamisljeni lik) muskaraca.

Od mog bratića žena voli zeleno i ima većinom sve u zelenom no nije sramežljiva osoba Rolling Eyes

Bijeli zidovi i posteljina, zeleno-bijeli namještaj je u mojoj sobi, ali ja nisam birao boje. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Boje u spavacoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: Boje u spavacoj sobi   Boje u spavacoj sobi I_icon_minitime28.04.09 18:29

Kod mene je sve u plavom tonu, uskoro će biti u žutom.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Boje u spavacoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: Boje u spavacoj sobi   Boje u spavacoj sobi I_icon_minitime17.07.09 21:12

njezna boja ...oker ..nesto slicno ovoj ...posto ja volim narandastu... muz zutu nekako smo se nasli

Boje u spavacoj sobi 0498007.21 :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Boje u spavacoj sobi Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
DjBjelovarcanin
Ljubitelj foruma
DjBjelovarcanin


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 3847
Godine : 37
Lokacija : Sve zemlje u europi okruzje
Datum registracije : 17.05.2009

Boje u spavacoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: Boje u spavacoj sobi   Boje u spavacoj sobi I_icon_minitime17.07.09 21:13

sve u plavom plavo i zavjese
[Vrh] Go down
http://krmak.forummotion.com/index.htm
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Boje u spavacoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: Boje u spavacoj sobi   Boje u spavacoj sobi I_icon_minitime09.06.10 9:06

moja soba je potpuno plava a zidovi njezno ljubicasti (iako kazu da je ljubicasta samoubilacka boja do sada nisam imala takvih pokusaja)
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Boje u spavacoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: Boje u spavacoj sobi   Boje u spavacoj sobi I_icon_minitime09.06.10 9:26

Ma nije samoubilačka Boje u spavacoj sobi 684631 ...kako kažu da je ljepota u očima promatrača..tako i boje na svakoga.. nekako drugačije ..djeluje neka određena boja.

Meni se jako sviđaju tople boje poput naranđaste i žute...a inaće kod mene je sve bijelo Boje u spavacoj sobi 765814
[Vrh] Go down
Sponsored content





Boje u spavacoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: Boje u spavacoj sobi   Boje u spavacoj sobi I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Boje u spavacoj sobi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
»  Boje vas otkrivaju (psihoanaliza u spavacoj sobi)
» Rasvjeta u spavaćoj sobi
» Golf pravila u spavačoj sobi
» Goli poslovni sastanci u spavaćoj sobi
» Boje, te njezne boje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Dom :: Mali savjeti i svaštara-
Forum(o)Bir: