Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koje svijeće koristiti?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koje svijeće koristiti? Empty
PostajNaslov: Koje svijeće koristiti?   Koje svijeće koristiti? I_icon_minitime25.04.09 11:31

Plamen strasti uz plamen sveće

Većina ljudi smatra da su plamen sveće i svetlo koje se tom prilikom stvara, veoma romantični i seksi.
Neki idu i dalje pa kažu da nije svejedno koje sveće se koriste.

Cvetni mirisi sveća od crvenog voska, naročito su seksi. Stručnjaci ih preporučuju za studentske i slične sobe - blagi crveni odsajaj i miris ruže, na primer, učiniće ih veoma privlačnim ljubavnim gnezdom.

Miris vanile, cimeta i sličnih kulinarskih đakonija se ne preporučuje kada su ljubavne igre u pitanju. Takve sveće utiču na neka sasvim druga čula i može vam se desiti da umesto u krevetu, završite za trpezarijskim stolom.

Mada, posle toga možete biti i na stolu…

Orijentalni mirisi, sandalovina na primer, idealni su za hladne zimske noći zato što podsećaju na neke daleke tople predele gde sva čula uživaju.

Sveže arome sapuna, mora, ali i borove šume, možete koristiti za kupatilo. Osim što ćete oko kade poređati nekoliko upaljenih sveća, isti miris može imati i pena u kadi, kao i gel za tuširanje.

Međutim, kada vas obuzme “plamen ljubavne strasti” nemojte zaboraviti i na plamen sveće - ugasite ga na vreme i izbegnite požar.

(MONDO)Koje svijeće koristiti? V131573p0

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koje svijeće koristiti? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koje svijeće koristiti? Empty
PostajNaslov: Re: Koje svijeće koristiti?   Koje svijeće koristiti? I_icon_minitime25.04.09 11:52

JAo ,nikada nepalim svijeće u kući, mislim ne zato što ih nevolim ili nešto drugo, več jer sam trapava kao slon i zaboravna kao kakav matorac, prvo bi ju prevrnula, a onda zaboravila što sam napravila i eto ti požar.


Zadnja promjena: Kiki; 26.04.09 8:59; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koje svijeće koristiti? Empty
PostajNaslov: Re: Koje svijeće koristiti?   Koje svijeće koristiti? I_icon_minitime25.04.09 13:35

Volim svijeće,uvijek mi gore u stanu...paaaa malo i za romantiku cerekalo: ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koje svijeće koristiti? Empty
PostajNaslov: Re: Koje svijeće koristiti?   Koje svijeće koristiti? I_icon_minitime25.04.09 15:12

Volim svijeće ali rijetko ih palim,uvijek imam neke mirisne,od vanilije obožavam ,a i cvijetne... Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koje svijeće koristiti? Empty
PostajNaslov: Re: Koje svijeće koristiti?   Koje svijeće koristiti? I_icon_minitime25.04.09 19:18

Kate je napisao/la:
Volim svijeće,uvijek mi gore u stanu...paaaa malo i za romantiku cerekalo: ...
tako treba kate ..pali stalno i u svakoj prilici super je to kasnije kad se udas ...sve ces rjede i rjede palit ...ja sad palim samo kad mi neko pusi u kuci... Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koje svijeće koristiti? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Koje svijeće koristiti? Empty
PostajNaslov: Re: Koje svijeće koristiti?   Koje svijeće koristiti? I_icon_minitime25.04.09 20:26

Haha blizanko Laughing ...ok palit ću ih i dalje...ko zna hoću se ja udati cerekalo: ...
izgorit će ih još punoooooooo cerekalo: ...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koje svijeće koristiti? Empty
PostajNaslov: Re: Koje svijeće koristiti?   Koje svijeće koristiti? I_icon_minitime25.04.09 20:30

ma daj kate gdje se neces udati ...nikad nije kasno....dok god imas mladenackog duha u sebi ...i vjeru u ljubav ...nikad ti nije kasno ...davno sdu prosla ona vremena kad je bila stara cura sa 24 god ...sad sto starije ...bolje je i zrelije ... ljubi

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koje svijeće koristiti? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Koje svijeće koristiti? Empty
PostajNaslov: Re: Koje svijeće koristiti?   Koje svijeće koristiti? I_icon_minitime25.04.09 20:32

Ma to ja onako blizanko,nije meni bed i ako se ne udam... cerekalo: ...
Ali...svijeće ću paliti i dalje,mirisne :flower: ... Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koje svijeće koristiti? Empty
PostajNaslov: Re: Koje svijeće koristiti?   Koje svijeće koristiti? I_icon_minitime06.07.10 16:01

lijepo je upaliti i za svoj cef mirisne svijece ...ne mora biti samo romantika da bi se palile ..moze se covjek i sam osjecati dobro uz muziku i mirisne svijece ..i to bi trebali cesce raditi ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koje svijeće koristiti? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Koje svijeće koristiti? Empty
PostajNaslov: Re: Koje svijeće koristiti?   Koje svijeće koristiti? I_icon_minitime06.07.10 18:39

Uvijek mi gori svijeca.....miris ruze Koje svijeće koristiti? 765814
[Vrh] Go down
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Koje svijeće koristiti? Empty
PostajNaslov: Re: Koje svijeće koristiti?   Koje svijeće koristiti? I_icon_minitime07.07.10 0:06

Ja obožavam svijeće. Ne palim ih često samo kad mi treba za dobro raspoloženje. Onda zgasiš sva svjetla i upališ svijeće, mirisne štapiće i lampice s eteričnim uljem... opustiš se isti tren.
Ja radim sama svoje svijeće i obično s mirisom jasmina ^^ jer mi je to omiljeni miris, ali onda se smije paliti samo jedna takva jer je miris intezivan

sada mi trenutno jedna gori s nakapanim nečim protiv komaraca :/ ne pomaže... već mi jedan zuji oko glave

da li ikad radite opuštajuće kupke i onda za atmosferu upalite puno svijeća okolo? eh tada bi se moga i utopiti u kadi od miline Koje svijeće koristiti? 167637
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koje svijeće koristiti? Empty
PostajNaslov: Re: Koje svijeće koristiti?   Koje svijeće koristiti? I_icon_minitime21.01.11 18:41

obožavam svijeće i često ih palim..bez mirisa,ne podnosim mirisne svijeće....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koje svijeće koristiti? Empty
PostajNaslov: Re: Koje svijeće koristiti?   Koje svijeće koristiti? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koje svijeće koristiti?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mirisne svijeće od vanilije i kafe
» Koje su navike vašeg dragog koje ne podnosite?
» Djevojčice sve ranije počinju koristiti šminku
» David Duchovny (X Files) ne zna koristiti toalet
» Koje biljke i čajeve izbjegavati, a koje upotrebljavati u trudnoći?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: