Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Najniži glumac na svijetu

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Najniži glumac na svijetu Empty
PostajNaslov: Najniži glumac na svijetu   Najniži glumac na svijetu I_icon_minitime23.04.09 20:26

Najniži glumac na svijetu 0243007.17
Nakon što je u posljednjih 13 godina glumio u čak 50 filmova, Ajay Kumar, zvijezda indijskih komedija, i službeno je proglašen najmanjim glumcem na svijetu.

Ajay Kumar, zvijezda indijskih komedija, proglašen je najmanjim glumcem na svijetu.

Kumar, koji nema niti 80 centimetara, ušao je u Guinnessovu knjigu rekorda nakon što je u posljednjih 13 godina glumio u 50 filmova.

''Nama smisla žaliti se zbog toga što ste patuljak. Malen sam, ali sam talentiran i mogu raditi kao normalan muškarac'', kaže Ajay.

Ajay, poznatiji pod umjetničkim imenom Unda Pakru, postao je općepoznat u svom rodnom Keralu.

Svojim talentom stekao je slavu i zaradio malo bogatstvo, te je posto poželjan mladoženja za mnoge obitelji koje žele udati svoje kćeri.

Njegov brak s Gayatri, koja je dvostruko viša od njega, bila je vijest na lokalnim televizijama diljem jugozapadne Indije.

''Bio je to tradicionalni, dogovoreni brak. Majka mi je tražila ženu, a susjeda je rekla da ima rođakinju s lijepom i obrazovanom kćeri. Dogovorili su nam sastanak, upoznali smo se i svidjela mi se.''

''Sada imamo petomjesečnu kćer koja je normalne visine, kao i njena majka, i jako sam sretan zbog toga'', otkriva Ajay.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Najniži glumac na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najniži glumac na svijetu   Najniži glumac na svijetu I_icon_minitime23.04.09 22:50

Kao patuljak svoju visinu iskoristio je u filmovima i zaradio. bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Najniži glumac na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najniži glumac na svijetu   Najniži glumac na svijetu I_icon_minitime24.04.09 0:10

svaka čast kad je to znao iskoristiti i ujedno i dobro zaraditi,a ne smatrati sebe manjim vrijednim zbog svoje veličine.. ovo je ujedno i pouka za mnoge druge da svako na svoj način može usrećiti sam sebe ako to zaista želi uprkos svom izgledu i svome zaostatku...
bravo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Najniži glumac na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najniži glumac na svijetu   Najniži glumac na svijetu I_icon_minitime24.04.09 10:31

Tako je minchy! bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Najniži glumac na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najniži glumac na svijetu   Najniži glumac na svijetu I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najniži glumac na svijetu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Preminuo glumac Žan Marolt
» koji bi vas glumac/ica najbolje odglumio?
» Johnny Depp najplaćeniji holivudski glumac
» Johnny Depp najplaćeniji holivudski glumac
» Najskuplji psi na svijetu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: