Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 O moj Bože horoskop

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

O moj Bože horoskop Empty
PostajNaslov: O moj Bože horoskop   O moj Bože horoskop I_icon_minitime20.04.09 20:43

OVAN:
Bože, molim te daj mi strpljenja, ako može odmah.

BIK:
Bože pomozi mi prihvatiti promjene u životu, ali ne moraš žuriti jer upravo kuham večeru.

BLIZANAC:
Oh Bože, ili možda Boginjo. gdje si. Tko si? Koliko vas zapravo ima? Kojemu da se zapravo molim?!

RAK:
Bože molim te dok sam na putu čuvaj moju mamu, moje prijatelje, moj stan i moju domovinu. (Draga Mama, znam da ne bih trebao biti toliko ovisan o tebi, idem na put i neće me biti tri dana. Zvat ću te sutra, u utorak, srijedu i četvrtak čim se vratim).

LAV:
Bože, kladim se da si ponosan sto sam upravo ja tvoje dijete!

DJEVICA:
Bože molim te učini da svijet bude bolji, koncentriraj se dok to činiš, molim te. Zadnji put si napravio puno grešaka.

VAGA:
O, Bože, znam da bih sam morao donositi svoje odluke. S druge strane, što ti o tome misliš?

ŠKORPION:
Bože, pomozi mi oprostiti ljudima koji su me povrijedili, ne dozvoli da to zaboravim i podsjeti me da tim ljigavim gadovima kad-tad uzvratim.

STRIJELAC:
Jedini, svemoćni, sveznajući, uzvišeni, svemogući, vječni, moj, samo moj Bože, molio sam te već milion puta, pomozi mi ne pretjerivati u životu !

JARAC:
Dragi moj Bože, zapravo, nemam te što tražiti. Mislim da je bolje da to ipak napravim sam. Svejedno, hvala ti što si tu pored mene.

VODENJAK:
Bože znam kako čuješ i moje misli i kako te ne trebam posebno pozivati. S druge strane, mislim, da smo svi mi bog. Onda. čemu molitve?!

RIBA:
Bože svih Nebesa, popio sam osam votki da isperu svu moju tugu i jad. Smijem li ovom devetom nazdraviti tvojoj Neizmjernoj Slavi i Milosti?!
__________________
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

O moj Bože horoskop Empty
PostajNaslov: Re: O moj Bože horoskop   O moj Bože horoskop I_icon_minitime20.04.09 21:10

O moj Bože, nisam takav kakvim me ovaj horoskop opisuje... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




O moj Bože horoskop Empty
PostajNaslov: Re: O moj Bože horoskop   O moj Bože horoskop I_icon_minitime20.04.09 21:39

cerekalo: omg...
[Vrh] Go down
Sponsored content





O moj Bože horoskop Empty
PostajNaslov: Re: O moj Bože horoskop   O moj Bože horoskop I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
O moj Bože horoskop
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» sexy horoskop
» zagorski horoskop...
» Horoskop & prehrana
» Tjedni horoskop
» Mjesečni horoskop

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Horoskop i numerologija :: Astrologija-
Forum(o)Bir: