Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Umorstva u Midsomeru

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime07.11.08 21:16

Obožavam seriju "Umorstva u Midsomeru" i pratim je na Hallmarku, a odgledane epizode nerijetko pogledam opet kad ih HTV prikazuje. John Nettes i John Hopkins fenomenalno glume detektive Toma Barnabyja i Dana Scotta. U svakoj epizodi grebu ispod površine idilicnog seoskog života i otkrivaju opasnost i smrt. Bogami, koliko je ubojstava u tih nekoliko seoca, ne bih volio tamo živjeti! Laughing
Ima li još netko tko voli gledati ovu seriju?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime07.11.08 22:38

Tko bi rekao da imamo isti ukus? Laughing Meni su oni super, pogotovo Barnaby... i inače obožavam britanske serije. Nažalost nekako u zadnje vrijeme nisam uspjela pohvatat kad su se prikazivale ... bili su neki ludi termini. Ima novih epizoda koje nisu još prikazane na HTV-u?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime07.11.08 23:31

btw mogao si spomenuti da su na telki danas ... sad hvatam kraj tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime08.11.08 19:24

tana17 je napisao/la:
btw mogao si spomenuti da su na telki danas ... sad hvatam kraj tužni

ako to toliko voliš... kako nisi znala da su na tv-u? Rolling Eyes Rolling Eyes lol!

zeka pek... očito zaboravila koliko te forum zaokupio... cerekalo lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime09.11.08 11:47

I meni se dopada ta serija. cerekalo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime09.11.08 12:03

tana17 je napisao/la:
btw mogao si spomenuti da su na telki danas ... sad hvatam kraj tužni
Sorry draga... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime09.11.08 12:22

desty je napisao/la:
tana17 je napisao/la:
btw mogao si spomenuti da su na telki danas ... sad hvatam kraj tužni

ako to toliko voliš... kako nisi znala da su na tv-u? Rolling Eyes Rolling Eyes lol!

zeka pek... očito zaboravila koliko te forum zaokupio... cerekalo lol!

u zadnje vrijeme zanemarujem TV program draga, samo forumarim lol!
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime11.02.09 1:14

To mi je jedna od najdražih serija uopće. Volim sve na njoj, od prekrasne prirode, odličnih glumaca, pravog britanskog engleskog, vrhunskih zapleta i raspleta... Sve ljubav
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime11.02.09 1:18

Osnivamo klub ljubitelja Umorstava u Midsomeru! cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime11.02.09 1:26

Eh da, može cheers skočko
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime15.02.09 12:00

Opčenito volim britanske filmove i serije, a Umorstva u Midsomeru su mi doista najbolja serija. Zbog ambijenta o kojem govori Lux, dobre glumačke izvedbe svih glumaca, a naravno i zbog zanimljivog scenarija.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime24.04.09 12:43

Obožavam serije koje dolaze iz Britanije, sve su mi super, osim onih crnih humora to mi je loše .
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime24.04.09 22:20

Meni su i crnohumoristične serije zabavne.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime01.05.09 15:59

MA nevolim onog Mr. Benna i Onu Šljam, to mi totalni bljak, ljigave su mi, ali njihov mi je humor inače super.
Ali ipak sve njihovo mi je čak ponekad i bolje od američkih serija.
Danas ima ona neka u 23.i nešto, več sam zaboravila kako se zove, uglavnom neki policajci nešto istražuju, večinom ostanem tako kasno budna zbog takvih serija.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime01.05.09 19:44

Ne volim tu seriju,a ni crni humor.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Umorstva u Midsomeru Empty
PostajNaslov: Re: Umorstva u Midsomeru   Umorstva u Midsomeru I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Umorstva u Midsomeru
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Serije-
Forum(o)Bir: