Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Manijaci i samoodbrana

Go down 
+3
Kikica
DJ Tea
Goran
7 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime10.04.09 18:00

da li ste ikada imali problema sa manijacima i kako ste se odbranili??
ako niste šta biste uradili ako bi se to desilo??
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime10.04.09 18:22

Jako dobra tema, ženama je jako bitno znati obraniti se od manijaka.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime10.04.09 18:24

Nemam beda s tim,5 godina sam trenirala taekwondo cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime10.04.09 18:29

bravo kate.. to je za svaku pohvalu.... cheers cheers
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime10.04.09 18:58

Super, Kate je sigurna! bravo cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime10.04.09 20:05

znam ja koje je njihovo bolno mjesto Laughing
ozbač, nisam imala problema, ne znam nikakvu borilačku vještinu, uff sad se brinem ... idem odma nabaviti neki štap makar da ga imam čime tresnut po nosu :;):
[Vrh] Go down
DJ Tea
Početnik
Početnik
DJ Tea


Female
Libra Monkey
Broj postova : 42
Godine : 31
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 18.12.2008

Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime10.04.09 20:08

haha...nisam imala problema s manijacima..a da mi se to dogodi..hmmm...
isla sam na karate i tecaj samoobrane tako da se potezi znaju...najvazniji i najsigurniji je onaj izmedu nogu..hahaha...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime14.04.09 10:39

sad samo treniranje...
malo teze kad se nadjes u takvoj situaciji...
moze ali i ne pomaze previse..
jer sve se svodi na snagu..
a tu smo ipak slabije...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime14.04.09 10:59

Ništa od toga svega, ja mislim da bi mene lako savladali, ja sam kao zeko samo se ukoćim i radite mi što god hočete.Šalim se.
NIsam se nikada našla u situacija da se moram braniti i neznam kako bi reagirala, volim misliti da bi ostala prisebana i dala sve od sebe da se obranim.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime14.04.09 11:05

Šta sad kao borilačke vještine,ne pomažu...OMG... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime14.04.09 11:54

da pomazu..samo na velikoj udaljenosti...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime14.04.09 13:31

Pokušavaš biti humoristična,odustani ne ide ti...
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime14.04.09 21:16

imala sam probleme u par navrata, al jaka sam ja Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime14.04.09 21:24

E pa jesam zaboravila jedan slučaj, ali valjda me netko pazi gore Smile
Imala sam 18-19 mlado ludo, izašle cure vanka i veselile se i lumpale, tu naleti jedan simpa farajer. I ja odem s njim, malo se drpati kako to već ide. Bilo nam zima pa se ušuljali ženski toalet i tako mic po mic i meni je dosta malo se izgrlili, pomazili i meni to dosta idem sada k curama, da dalje feštamo, ali...
On neda da odem , i nemoj i pusti, ali on ne pušta. Sad sam se sjetila da nisam ostala hladna postao je agresivan i sve se jako zahuktalo, a nikog u toaletu. I proleti mi glavom, pa neće se to meni dogodit, pazim uvijek s kim sam i znam ga....
I sreća i bog netko kuca po vratima:" Policija ,racija svi van i osobne na izlazu".
Sreća ili što ili tko ,ne znam.
[Vrh] Go down
_plavusa_
Zagrijao tipkovnicu
_plavusa_


Female
Aries Monkey
Broj postova : 218
Godine : 32
Lokacija : bihac
Datum registracije : 04.03.2009

Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime15.04.09 15:46

nisam imala bedova s njima. i drago mi je zbog toga Smile
[Vrh] Go down
len
Zagrijao tipkovnicu
len


Female
Broj postova : 470
Datum registracije : 23.06.2010

Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime26.06.10 20:01

Srecom nemam slicna iskustva.


Zadnja promjena: len; 07.07.10 17:01; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime26.06.10 21:03

Nisam imala bliskog iskustva...ali sam nekako bila blizu.Ali i kad idem ulicom gledam ljude nisam zamišljena...sve pratim.

Jednom u autobusu je ušla grupica mladih oko 18 godina i sve drndali i vikali i baš sjeli svuda oko mene.Onako malo prvokacija...propitvkivanje...baš sam osjetila opasnost.Samo napravim malo stav siguran i ležeran i na pitanja mirno odgovaram.Čini mi se da im malo fali da energiju ne ispucaju.Znam samo da je dobro biti hladnokrvan i glumit snagu(iako sam u sebi bila preplašena).

Najgore je, znam i u najtežim situacijama kad budala vidi da ga se netko boji.To mu daje snagu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Manijaci i samoodbrana Empty
PostajNaslov: Re: Manijaci i samoodbrana   Manijaci i samoodbrana I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Manijaci i samoodbrana
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: