Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Slavite li rođendane?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime06.04.09 19:30

Slavite li svoje rođendane i rođendane svojih bližnjih? Imate li koju zanimljivu anegdotu za ispričati sa nekog od rođendanskih slavlja? U mojoj obitelji gotovo svi prave fešte za rođendane, pogotovo dječje. Ja za svoj rođendan počastim najdraže osobe doma i redovito sa ekipom profeštam negdje vani. Ne radim nikakve ekstra fešte doma za svoj rođendan, mada prije jesam. party

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime06.04.09 19:36

evo pošto je moj rođendan danas pa i da odgovorim prva...
obično slavim sa društvom vani, malo popijemo, odemo u disko i tako..
a prošle godine sam pravila party kod sebe kod kuće, al bolje je na vani, pa sam odlučila tako uraditi slijedeći rođendan tj. večeras..
a anegdota.. sad se ne mogu baš sjetiti.... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime06.04.09 19:50

Onda smo slični Minač. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime06.04.09 21:13

obavezno neki dobar ručak taj vikend za obitelj....marenda ekipi sa posla...
i fešta sa prijateljima kod mene u konobi...Smile

nemam baš neke anegdote.....ili nemam, ili ih se ne sjećam...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime06.04.09 21:16

Da,slavim uvijek u društvu prijatelja...i nemam posebno šta izdvojiti jer uvijek mi je bila ludnica...Izađemo negdje ili budemo kod mene....bitno da je fešta...... party
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime06.04.09 21:29

Rođendani se kod mene slave pod obavezno... cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime06.04.09 21:59

katinim frendovima u planeru tjedan prije katinog rođendana piše: PSIHIČKO PRIPREMANJE...dan prije i dan poslije katinog rođendana negdje tulumare...a tjedan dana poslije rođendana se liječe....Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime06.04.09 22:01

Al' me ishvali... cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime06.04.09 22:07

big hug
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime06.04.09 22:32

da i to "fest"..ha ha plešu
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime14.04.09 15:42

O pa naravno, baš volim kada dobijem neki poklončić, baš sam happy kad dobijem iznenađenje, svejedno mi je što je.
Inaće obilazim one koje volim, za rođendane obavezno, im nešto poklonim.
Party pravimo:party: , ali mali, samo za kćerkicu. Doduše biti će mali još god.-dvije, a kad počne njoj društvo dolaziti neće biti baš tako mali.
Sebi i njemu uvijek napravim neku torticu, jer nam se uvijek netko sjeti rođendana. Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime19.01.10 17:01

obiljezim rodendane svojih najblizih ..rucak malo svecaniji...kolaci...poklon....prijatelji i to je to ...svoj rodendan prije sam isto proslavi u krugu porodice i s prijateljima koji dodi navece ... a sad ova zadnja dva svoja nesto nisam ni slavila ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Slavite li rođendane? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime21.01.10 22:21

..ja svoj samo s mojima..njegov isto tako..druge ne obilazim za rođ..ali od Lucke....joj Slavite li rođendane? 31382 obožavam...svi se skupe...ona kao nova godina..torte i kolaći..lani mi je lopov mali pojela jedan biskvit za tortu dok sam širila veš vani... Slavite li rođendane? 73820
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime05.02.10 13:58

Ranije sam slavila kuci...uvek je bilo ono nas 10-15ak.....uglavnom nam je bio super...samo sto smo svake godine posle mog rodjendana morali da krecimo moju sobu, shvatili smo da se bas i ne isplati tako nesto xD
Pocela sam posle sa 2 drugarice da idem u grad...odemo na picu i sok...i tako..
Sad vise ne slavim uopste...prosle godine cak ni tortu nisam pravila...mrzi me... Slavite li rođendane? 776231 Slavicu samo 15. rodjendan, jer mi je nekako bas bitan...ne znam...al taj 15. je bas ONO! I to je to...
posle toga ako nekad odemo do grada, super, ako ne, opet super...i tako Slavite li rođendane? 668150
[Vrh] Go down
dear_green_gem
Zagrijao tipkovnicu
dear_green_gem


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 497
Godine : 32
Lokacija : Kladanj,bih
Datum registracije : 29.12.2009

Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime05.02.10 21:29

nisam do sada slavila rodjendane.. cak ni ovaj jubilarni 18ti... sta ja znam.. takve okolnosti... ali zato jedva cekam 21.. neznam sto ali eto... nadam se da cu ga moci slaviti.. tužni
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime09.02.10 15:31

Joj još malo i stiže nam onaj glavni..naše male žabe..več je narućila tortu..bez voća s gumenim bombonima, po torti.. Slavite li rođendane? 12363
Samo ove godine mogli bi na kirvaj kod mojih pošto je 19.3 dan sv. Josipa...baka je več dobila naruđbu za tortu...sreća po mene jedna manje za mamu... Slavite li rođendane? 31382
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slavite li rođendane? Empty
PostajNaslov: Re: Slavite li rođendane?   Slavite li rođendane? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Slavite li rođendane?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: