Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Bila sam zaljubljena u ideju a ne u tebe ..

Go down 
Autor/icaPoruka
Riječanka
Zlatni VIP član
Riječanka


Female
Scorpio Goat
Broj postova : 78227
Godine : 44
Lokacija : Relax
Datum registracije : 17.07.2010

Bila sam zaljubljena u ideju a ne u tebe .. Empty
PostajNaslov: Bila sam zaljubljena u ideju a ne u tebe ..   Bila sam zaljubljena u ideju a ne u tebe .. I_icon_minitime23.11.21 14:03


Bila sam zaljubljena u ideju a ne u tebe



1

Čim sam te upoznala, osjetila sam neku iskru. Jedne rane jeseni si mi dodirnuo bedro pod stolom i srce mi je umalo ispalo iz grudi.

Kad si položio ruke na mene, osjećala sam sve emocije odjednom. Kad si me poljubio, svaka negativna misao o mom životu je nestala.
Znala sam da imamo nešto

Možda je bila samo požuda, možda usamljenost, a možda je nakratko bila i ljubav. Previše je vremena prošlo da bih znala. Sada je sve nekako maglovito.

Možda smo u početku mogli biti nešto više. Možda smo mogli imati budućnost. Ali na kraju smo samo bili dva tijela koja su željela biti zajedno. Srca su nam bila tiha. Srca su nam bila hladna. Mislim da sam te željela voljeti više nego što bih ikada mogla. Željela sam te nasmijavati i vidjeti kako ti se oči sjaje dok ulazim u prostoriju. Željela sam biti osoba koja će te dići kad padneš. Željela sam biti tvoja osoba.

Ti si me pustio do pola. Pustio si me u hodnik, ali ne u cijelu kuću. Pustio si me u polovicu svog srca.

Očajno sam željela da želimo isto. Da razgovaramo o budućnosti dok se mazimo na kauču. Nakon nekog vremena bi nam se razgovor pretvorio u nešto depresivno. Srca, koja su jednom svijetlila kao božićna drvca, pretvorila su se u sivilo. Nije bila tvoja krivnja. Niti moja.

Možda su nam srca bila previše ista da bi se privlačila jednakim intenzitetom kao tijela. Možda su naša tijela bila previše moćna. Mislim da sam nas ipak voljela. Nas. Ideju da ćemo ipak uspjeti. Da ćeš možda jednog dana ti biti razlog nestanka moje tuge. Da ću nekoga voljeti.

Mislim da sam previše voljela tu ideju. Bila sam opsjednuta tim konceptom i nisam te dovoljno upoznala. Možda sam voljela neke dijelove tebe. Možda sam obožavala tvoj osmijeh i tvoju sreću.
Ali, mislim da sam voljela biti s nekim, a ne s tobom. Voljela sam ideju tebe, a ne tebe.

Zbog toga mi je žao. Pogriješila sam. Nije bilo pravedno. Ja nisam bila pravedna. Nadam se da dobro živiš bez mene. Nadam se da se više smiješ. Iskreno se nadam da si zaljubljen u nekoga tko te čini puno sretnijim nego što sam ja ikada mogla.

izvor
[Vrh] Go down
 
Bila sam zaljubljena u ideju a ne u tebe ..
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zaljubljena u Eiffelov toranj - dokumentarni film
» Čestitke
» Poduzetnicima do 700.000 kuna, imate ideju?
» Maškare su tu! Trebate ideju za masku?
» Pogodi tko ce postati poslije tebe

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: