Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kulinarski test

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:20

ovo je za blizanku... Smile
evo ti da uradiš prvo ovaj test pa onda pričaj o sexu... Laughing Laughing


1. DOK PRIPREMAM OBROK, OBIČNO:
A - radim klasična jela koja svi volimo
B - slijedim recept korak po korak
C - dodam više zdravih sastojaka
D - sve promijenim da zadivim goste
E - eksperimentiram

2. MOJI NAJDRAŽI SASTOJCI SU:
A - puno kruha, crveno meso i škrob
B - teletina i piletina
C - riba i povrće
D - moderni sastojci
E - povrće, začini i neobični sastojci

3. U SLOBODNO VRIJEME NAJRADIJE:
A - posjećujem prijatelje i obitelj
B - organiziram kuću
C - vježbam ili idem na sat pilatesa
D - sam spontan/a i tražim avanturu
E - sudjelujem u kreativnim aktivnostima

4. MEĐU NAJDRAŽIM JELIMA SU MI:
A - domaći specijaliteti
B - složenci
C - sve sa svježim sastojcima i začinima
D - roštilj 1/3
E - strane kuhinje

5. DRUGI LJUDI ME OPISUJU KAO:
A - dobrog prijatelja
B - vrijednog i promišljenog
C - zdravstveno osviještenog
D - intenzivnog
E - znatiželjnog

NAJVIŠE ODGOVORA A:
Vi ste darežljiv kuhar. Imate puno prijatelja, entuzijastični ste, volite kuhati i pozivati goste na tradicionalna iskušana obiteljska jela, iako to katkad uključuje nešto manje zdrave obroke. Niste skloni eksperimentiranju, a kuharica vam je ispunjena isprobanim jelima.

NAJVIŠE ODGOVORA B:
Vi ste promišljen kuhar. Oslanjate se strogo na postupke u receptu. Imate profinjen ukus i manire te uvijek težite da vam jelo izgleda kao u kuharici. Zbog vašeg truda svi prijatelji i kuhari u obitelji znat će propuste i prednosti određenih recepata.

NAJVIŠE ODGOVORA C:
Vi ste “zdrav” kuhar. Volite sve znati o najnovijim saznanjima stručnjaka što je zdravo, a što se pokazalo štetnim u načinu pripreme i u samim namirnicama. Volite pripremati recepte iz kuharica, prirodni ste optimist, a najviše eksperimentirate s ribom i začinima.

NAJVIŠE ODGOVORA D:
Vi ste kompetitivan kuhar. Dominantne ste i zabavne osobnosti i želite da sve bude savršeno, kako jelo, tako i sam izgled. Volite dekorirati jela i svoje umijeće pokazivati drugima. Uživate u pohvalama, a prijatelji su vas nerijetko nagovarali da napišete svoju kuharicu.

NAJVIŠE ODGOVORA E:
Vi ste inovativan kuhar. Kreativni ste i volite pratiti kulinarske trendove. Često koristite recepte iz kuharica samo kao podlogu kako biste mogli eksperimentirati sa stilovima raznolikih kuhinja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:21

A......
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:25

ana je napisao/la:
A......

bravo ana... bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:30

I ni manje ni više sve do jednog je bio odgovor a....hvala Minchy... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:31

ana je napisao/la:
I ni manje ni više sve do jednog je bio odgovor a....hvala Minchy... Smile

ništa... da ti barem čestitam, jer ovaj test ne moram ni raditi da saznam da sam užasna u kuhinji.... Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:32

Kako užasna,ne voliš,ne stigneš ili ne ide...' Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:34

ana je napisao/la:
Kako užasna,ne voliš,ne stigneš ili ne ide...' Laughing

volim slatko praviti, a ostalo, prvo mi ne ide, previše stavim soli ili izgori il slično, ne stignem jer onda izgubim volju, a kad izgubim volju onda ni ne ide.. tak da je to sve kod mene povezano.... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:37

Laughing Laughing Laughing a jesi simpatična,a slatko mora da ide,zar ne.... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:38

ma da.... to je sve povezano.. slatka ja.. a moram onda voljeti i praviti slatko.. hehe Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:39

Laughing Laughing lol! nego šta......
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:41

ana je napisao/la:
Laughing Laughing lol! nego šta......

ti si prirodno nadarena, blago tebi..... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:45

Ma nisam ja kad sam prvi put pravila paprikaš zaboravila staviti krompir,glavni sastojak..... Laughing Laughing Laughing Samo što me zanimalo kuhanje,stvarno uživam u njemu pa mi ide....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:47

ana je napisao/la:
Ma nisam ja kad sam prvi put pravila paprikaš zaboravila staviti krompir,glavni sastojak..... Laughing Laughing Laughing Samo što me zanimalo kuhanje,stvarno uživam u njemu pa mi ide....

i kkao je na kraju ispalo?? Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:49

Super,samo bez krompira,mama je se toliko smijala,kaže ukusan je ,al Ana di je krompir... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:55

ana je napisao/la:
Super,samo bez krompira,mama je se toliko smijala,kaže ukusan je ,al Ana di je krompir... Laughing

sad si me stvarno nasmijala... Laughing
ma nema veze, bar si zapamtila za drugi put.... hehe
ma ja ne zaboravim sastojke, neg slučajno zapalim cigaretu dok se to peče, i u najčešćim sluačjevima izgori i na kraju svi moraju jesti vani ili naručiti nešto... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime28.03.09 23:56

Laughing Laughing a ti si gora od mene,meni je samo jedanput malo zagorilo meso,jer sam kafenisala... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime29.03.09 0:00

ana je napisao/la:
Laughing Laughing a ti si gora od mene,meni je samo jedanput malo zagorilo meso,jer sam kafenisala... Laughing

Laughing Laughing ma znam zato kažem da neću ni da radim ovaj test.. jer bi morala barem malo da slažem da ispadne onako bar solidno... Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime29.03.09 0:02

Laughing lol! nemoj onda molim te..... Laughing a šta te briga,čovjek uči dok je živ.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime29.03.09 0:09

ana je napisao/la:
Laughing lol! nemoj onda molim te..... Laughing a šta te briga,čovjek uči dok je živ.

da da čovjek uči dok je živ... a muž ostade gladan... Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime29.03.09 0:11

Laughing Laughing lol! brate kome se ne sviđa zagoreno nek kuva drugo... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime29.03.09 0:12

ana je napisao/la:
Laughing Laughing lol! brate kome se ne sviđa zagoreno nek kuva drugo... Laughing

pa da, a može i umriejti od gladi... Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime29.03.09 0:14

E onda Minchy...kuhaj ,nemoj da pobijaš ljude okolo molim ljepo...... Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime29.03.09 0:15

ana je napisao/la:
E onda Minchy...kuhaj ,nemoj da pobijaš ljude okolo molim ljepo...... Laughing Laughing

ak ne ide ne ide.. šta da radim,.... samo ću se držati podalje od kuhinje... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime29.03.09 0:16

Laughing lol! ma imaš ti pravo bježi od kuhinje još nešto zapali.... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime29.03.09 0:17

ana je napisao/la:
Laughing lol! ma imaš ti pravo bježi od kuhinje još nešto zapali.... Laughing

ili da idem kod nekog na obuku.... big smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kulinarski test Empty
PostajNaslov: Re: Kulinarski test   Kulinarski test I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kulinarski test
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» CA 125 test
» Šta je IQ i test IQ
» IQ Test
» Beauty test
» Test boja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Ankete i razni testovi :: Razni testovi-
Forum(o)Bir: