Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu Empty
PostajNaslov: HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu   HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu I_icon_minitime26.03.09 14:02

Tajnik SDP-a u Orebiću Boris Šuvak zaplakao je jer je nakon javne rasprave o izmjenama prostornog plana županije na njega nasrnuo općinski načelnik HDZ-a Tomislav Jurjević.


SDP-ovac Boris Šuvak tvrdi da mu je Tomislav Jurjević psovao majku i govorio ''Razbit ću te! Pederčino! Šupčino!''. Tajnik SDP-a nazvao je policiju i prijavio prijetnje, piše Večernji list.

Tijekom rasprave o prostornom planu najviše je polemike bilo oko predjela Mokalo, gdje se, smatraju pojedini, pogodovalo jednom privatniku.

''Ja nisam ništa govorio. No, kada je rasprava završila, Jurjević mi je prišao i počeo se derati na mene, psovao mi majku i govorio kako će me razbiti. Udaljio sam se jer ga se bojim zato što je bahat i već mi je ranije pravio probleme. Nazvao sam policiju i oni su mi rekli kako je prošle godine nasrnuo i na njihova kolegu. Policajci su mi rekli kako su ga opomenuli, ali je mene njega i dalje strah. Bojim se da ću ga sresti na ulici te da će me ponovno napasti'', rekao je Šuvak za Večernji list.

Šuvak je rekao kako je najveći razlog ovakva ispada približavanje lokalnih izbora.

Načelnik Orebića Jurjević rekao je da nije nikome prijetio te da je riječ o ''uobičajenoj verbalnoj raspravi kakvih je na stotine''.

''Nemam nikakav komentar na ovaj događaj. Nikada nikome nisam prijetio, a osobito ne takvom jadu od čovjeka. Samo sam mu skrenuo pozornost i rekao kako je sramotno to što govori o meni'', rekao je Jurjević za Večernji list.

(Net.hr)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu Empty
PostajNaslov: Re: HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu   HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu I_icon_minitime26.03.09 14:54

pa svijet je fakat poludio.. ljudi više ne znaju šta da rade, tak da me ovo više ni ne čudi... No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu Empty
PostajNaslov: Re: HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu   HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu I_icon_minitime26.03.09 14:56

To je postala normala kod nas u politici,još će se početi i tući.... loše
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu Empty
PostajNaslov: Re: HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu   HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu I_icon_minitime26.03.09 15:00

kod nas je već bilo raznih upada.. fuj, stvarno nisu noramlni... znamo svi da je kriza i da to veliki problem i da svi imaju svoje probleme al psovati javno, vrijeđati i svašta raditi , ja mislim da to nije za ulice a pogotovo ne za vladu ili neku stranku... bljuv
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu Empty
PostajNaslov: Re: HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu   HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu I_icon_minitime26.03.09 15:03

I ja tako mislim,trebali bi biti ajd recimo primjer,a oni sve budala do budale,ponašaju se kao da nemaju ni trunke kulture doduše ni nemaju inače ne bi si dopuštali takve ispade.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu Empty
PostajNaslov: Re: HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu   HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu I_icon_minitime26.03.09 15:05

ana je napisao/la:
I ja tako mislim,trebali bi biti ajd recimo primjer,a oni sve budala do budale,ponašaju se kao da nemaju ni trunke kulture doduše ni nemaju inače ne bi si dopuštali takve ispade.


slažem se upotpunosti..... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu Empty
PostajNaslov: Re: HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu   HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu I_icon_minitime26.03.09 15:24

Teško psovati uopće, a pogotovo majku, i to javno, je izraz krajnjeg primitivizma. Nažalost, među političarima je strahovito puno primitivaca, a upravo bi trebalo biti suprotno. Oni bi trebali biti primjer u svemu, a ne ponašati se ovako.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu Empty
PostajNaslov: Re: HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu   HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HDZ-ovac psovao majku SDP-ovcu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Lopovi ukrali ovcu s kamiona u pokretu
» Austrija: Djevojčica ubila majku zbog računara
» Kćerka ubila majku nožem jer joj je zabranila korištenje interneta
» Najopasnije je imati majku znanstvenicu ili čistačicu
» Prijetio da će ubiti majku i brata pa napao policiju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: