Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Tko izda...pi***...

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime24.03.09 20:21

jeste li ikada nekoga izdali? nekoga tko vam je vjerovao najviše na svijetu i onda ste vi iz nekoga razloga ga/ju izdali?

ako jeste, koji su bili razlozi? jeste li bili ljuti na nju ili njega, dal zbog financija....ili nešto treće?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime24.03.09 20:22

Ne..nisam nikoga izdala i ne bi nikada to napravila osobama u mom životu... ne valja
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime24.03.09 20:22

nikada i mislim da to nikada necu ni uraditi... koja fajda ak nekom reknes...nis...sranje.... nikad nikom niss! uvrjeđenpovrijeđen
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime24.03.09 22:02

Nikada nikoga ne izdajem ni po koju cijenu...
KOD MENE NEMA IZDAJE !!!!!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime24.03.09 22:09

Ponekad nekoga izdaš jer ne ispuniš njegova očekivanja. A u svjesnu izdaju nikad ni zbog čega nisam išao, niti ću ikad.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime10.05.09 14:33

Ja sma bila pi**da, jednom davno. Nisma to npravila namjerno, splet okolnosti, bila sam mlada i ništa o životu i prijateljima nisam znala. Sad cijenim svako, a osobu kojoj sam srce slomila nikada neću zaboraviti i kada god se sretnemo srce me boli. tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime10.05.09 14:39

Nikog nisam izdao, niti ću izdavati....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime11.05.09 20:37

U kojem smislu "izdala"?
Uvijek se može dogoditi da ne ispuniš nečija očekivanja, no, ja ne bih to nazvala izdajom. Ja ne mogu utjecati na nečija očekivanja.
Svijesno i namjerno nekoga izdati? U smislu da planski nekoga zaje***? To je po meni čista zloba. To mi je nepoljmivo.
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 33
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime11.05.09 20:40

nisam nikada nikog izdala, ali na svu moju žalost, bila sam izdana više puta...
mislim da je to najgori osjećaj, pogotovo ako vas izda netko kome ste vjerovali, tko vam je bio drag i do koga vam je bilo stalo...kad sam doživjela izdaju, iz toga svega sam izašla, ajmo reći, pametnija...
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime11.05.09 21:25

Izdao sam onoga koji je izdao mene.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime17.05.09 9:48

tana je napisao/la:
U kojem smislu "izdala"?
Uvijek se može dogoditi da ne ispuniš nečija očekivanja, no, ja ne bih to nazvala izdajom. Ja ne mogu utjecati na nečija očekivanja.
Svijesno i namjerno nekoga izdati? U smislu da planski nekoga zaje***? To je po meni čista zloba. To mi je nepoljmivo.

rečeš nečije tajne i tako to....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime17.05.09 9:53

Ne, najgore mi je kad netko krene s onom pričom "ovo ću ja samo tebi reći, iako mi je onaj rekao da ne kažem nikome" i onda cijelo selo dozna. Ako mi se netko povjerio ne želim izgubiti njegovo povjerenje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime17.05.09 13:09

sve rečeno na taj način je javna tajna..Laughing
najbolje je kada započne sa tom rečenicom nekako mu začepiti usta da uopće ne nastavlja...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime17.05.09 15:32

baš ...dobro si to rekao Smile ne vidim koje zadovoljstvo ljudi imaju u blebetanju okolo i ogovaranju ne valja
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tko izda...pi***... Empty
PostajNaslov: Re: Tko izda...pi***...   Tko izda...pi***... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tko izda...pi***...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: