Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena!

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! Empty
PostajNaslov: 'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena!   'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! I_icon_minitime21.03.09 16:31

Akcija "Sat Zemlje", tijekom koje će se u gradovima ugasiti svjetla na jedan sat radi promicanja borbe protiv klimatskih promjena, predviđena je ove godine u subotu 28. ožujka od 20.30 do 21.30 sati po mjesnom vremenu u svim zemljama, objavio je Svjetski fond za zaštitu prirode (WWF).

Godine 2008. oko 50 milijuna ljudi u više od 370 gradova u 35 zemalja sudjelovalo je u toj akciji, po procjeni WWF-a za Francusku.

U 2009., godini presudnoj za klimu, zadaća je pridobiti gotovo milijardu ljudi, dodaje WWF u priopćenju objavljenu u srijedu.

Međunarodna je zajednica na skupu u prosincu prošle godine u Kopenhagenu pokušala postići dogovor o djelovanju u budućem razdoblju, s obzirom na to da potkraj 2012. istječe kyotski protokol.

Zamisao o akciji "sat planeta" rođena je u Sydneyu 2007. nakon inicijative koju su u Francuskoj pokrenule ekološke udruge.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! Empty
PostajNaslov: Re: 'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena!   'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! I_icon_minitime21.03.09 16:31

baš me zanima ako će akcija uspjeti....Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! Empty
PostajNaslov: Re: 'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena!   'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! I_icon_minitime21.03.09 16:32

Pa to večeras...javi jel mrak.... Smile ako budeš vidio pisati.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! Empty
PostajNaslov: Re: 'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena!   'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! I_icon_minitime21.03.09 16:40

ne...to je slijedeću subotu...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! Empty
PostajNaslov: Re: 'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena!   'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! I_icon_minitime21.03.09 16:42

hmm sve sam pobrkala..... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! Empty
PostajNaslov: Re: 'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena!   'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! I_icon_minitime21.03.09 17:48

kod mene svijetlo ionako puno ne gori, ja volim biti u mraku gledati i TV Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! Empty
PostajNaslov: Re: 'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena!   'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! I_icon_minitime21.03.09 18:39

Mrak mi je ok,nije mi puno svijetla potrebno... spaljen
[Vrh] Go down
Gost
Gost




'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! Empty
PostajNaslov: Re: 'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena!   'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! I_icon_minitime21.03.09 18:53

da, slažem se...ljepše je pod svjetlom svijeće...Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! Empty
PostajNaslov: Re: 'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena!   'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! I_icon_minitime21.03.09 20:31

Bravo korny, taman sam kopirao tekst da otvorim temu o tome! cerekalo: bravo
Ja svejedno ne koristim svjetlo dok mi nije doista potrebno, tako da 28. neću ulaziti u specijalne akcije. spaljen

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! Empty
PostajNaslov: Re: 'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena!   'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
'Sat Zemlje' 28. ožujka - ugasite svjetla na sat vremena!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zdravko Čolić (Zagreb, Arena, 8. ožujka)
» Ljetno računanje vremena počinje 25. ožujka!
» Neidentificirani snop svjetla usisao govedo
» Od 1. ožujka po ulaznice za Euro 2012
» Na zemlji će 2012. nestati svjetla, a ljudi će umirati?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: