Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 swinganje ili ti grupni sex

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
swingerruza
Početnik
Početnik



Female
Capricorn Dog
Broj postova : 4
Godine : 53
Datum registracije : 15.10.2014

swinganje ili ti grupni sex Empty
PostajNaslov: swinganje ili ti grupni sex   swinganje ili ti grupni sex I_icon_minitime15.10.14 5:31

Drage naše dame -- moje kolegice , supatnice u sexu , budući se i sama takvom smatram , što bi rekle o temi swinganja ili ti grupnog sexa ?
Bi li voljele prisustvovati takvom jednom zatvorenom partyu -- bar gledajući , a možda bi skupile hrabrosti , pa se i pridružile ? Vjerujete li svome partneru toliko , da bi ga slobodno dovele među druge , a bez straha da će te ga poslije izgubiti i da će upoznati neku bolju od Vas ? Što mislite , ima li u njegovom mozgu ikoja bolja od Vas ili bi probao malo druge , ali bi mu Vi ostale jedini životni izbor .
Imate li toliko samouvjerenja u svoju vrijednost , da ste sigurne da u njegovim očima i srcu nema ni jedne bolje od vas , pa mu slobodno dozvolite da pred Vašim očima pokuša i sa drugom?
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

swinganje ili ti grupni sex Empty
PostajNaslov: Re: swinganje ili ti grupni sex   swinganje ili ti grupni sex I_icon_minitime15.10.14 13:50

Vjerujem svom partneru a i samouvjerena sam u svoje vrijednosti ...tako da mislim da to nema veze sa swinganjem ..stvar je do partnera da li ih to privlaci ili ne da bi se upustili u tu vrstu igre ...mene to ni malo ne privlaci ..hrabrost mi ne treba ni za promatranje istoga al ni to me ne privlaci ...



i ne mogu da se ne nasmijem na ovo napisano .... "ima li u njegovom mozgu ikoja bolja" "ili bi probao malo druge"..kako da znamo ko sta "ima u mozgu" a ovo probanje me asocira na neki novi recept u kuhanju da li bi probao Laughing

a ako ima koja bolja za njega od mene bujrum neka ide probati i malo sta drugo ...al bez vracanja nisam tip koji je toliko velikodusan da dijeli voljenu osobu tako da ni u kom slucaju nisam za grupnjak ili ti ga za swinganje ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



swinganje ili ti grupni sex Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

swinganje ili ti grupni sex Empty
PostajNaslov: Re: swinganje ili ti grupni sex   swinganje ili ti grupni sex I_icon_minitime15.10.14 18:06

Previše mi i moj jedan, kuda bi došla da još moram misliti na cijelu hrpu ljudi Laughing A da sam imala i u jednom trenutku početka naše veze da mu jedna nije dovoljna, ne jedna nego i sa nekoliko da mu nije dovoljno, pobjegla bi ko vrag od tamjana. Smile
[Vrh] Go down
swingerruza
Početnik
Početnik



Female
Capricorn Dog
Broj postova : 4
Godine : 53
Datum registracije : 15.10.2014

swinganje ili ti grupni sex Empty
PostajNaslov: Re: swinganje ili ti grupni sex   swinganje ili ti grupni sex I_icon_minitime15.10.14 22:23

Kikica je napisao/la:
Previše mi i moj jedan, kuda bi došla da još moram misliti na cijelu hrpu ljudi Laughing A da sam imala i u jednom trenutku početka naše veze da mu jedna nije dovoljna, ne jedna nego i sa nekoliko da mu nije dovoljno, pobjegla bi ko vrag od tamjana. Smile
Ti si stvarno sretna u svom mozgu , kad si sigurna u tako nešto . Mislim , da je vrijeme od prije četrdesetak godinica , još nekako , ali danas , pa da mu stvarno vjeruješ ?
Ajde malo se restartaj ko kompić , pa da ti misli bolje rade , možda i promijeniš svoje mišljenje
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

swinganje ili ti grupni sex Empty
PostajNaslov: Re: swinganje ili ti grupni sex   swinganje ili ti grupni sex I_icon_minitime17.10.14 15:16

Prvo nisam se uopče dirala u tvoj post , ja sam rekla svoje mišljenje koje se tebe uopče ne tiče i ti si ta koja je poreknula temu, a drugo mani se moga mozga ako ništa bar smo utvrdili da  sam ponosni vlasnik što se za mnoge nebi moglo tvrditi.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33523
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

swinganje ili ti grupni sex Empty
PostajNaslov: Re: swinganje ili ti grupni sex   swinganje ili ti grupni sex I_icon_minitime27.10.14 9:21

swingerruza je napisao/la:
Drage naše dame -- moje kolegice , supatnice u sexu , budući se i sama takvom smatram , što bi rekle o temi swinganja ili ti grupnog sexa ?
Bi li voljele prisustvovati takvom jednom zatvorenom partyu -- bar gledajući , a možda bi skupile hrabrosti , pa se i pridružile ? Vjerujete li svome partneru toliko , da bi ga slobodno dovele među druge , a bez straha da će te ga poslije izgubiti i da će upoznati neku bolju od Vas ? Što mislite , ima li u njegovom mozgu ikoja bolja od Vas ili bi probao malo druge , ali bi mu Vi ostale jedini životni izbor .
Imate li toliko samouvjerenja u svoju vrijednost , da ste sigurne da u njegovim očima i srcu nema ni jedne bolje od vas , pa mu slobodno dozvolite da pred Vašim očima pokuša i sa drugom
?


iako nisam dama pokušati ću dati svoje mišljenje...po pitanju swinganja ili grupnog recimo da imam neutralan stav...niti za, a niti protiv...jednostavno neki vakuum...drugo ne osuđujem ljude koji to rade i ne smatram ih samo životinjama...većina će protivnika tako reći za njih...s druge strane treba priznati naročito muška populacija da bi rado imala sex sa 2 ili 3 žene...sad će me napasti pa reći, nije ti jedna dosta...opet postoje i žene koje bi voljele da imaju sa 2 ili 3 muškarca...i tu ne vidim ništa nastrano niti naopako...samo za realizaciju toga treba jaka psiha ili povjerenje između partnera...to tko može da prođe svaka čast, opet treba i drugima odati poštovanje jer priznaju da ne mogu i bolje se ne uplitati...jednostavno nije za svakoga i ne može svatko biti swinger ili grupnjak upražnajvati...treba shvatiti to kao dio normalne sex. mašte...a, ne kao neko iživljavanje...jer na sam čin Vas nitko ne prisiljava...niti goni...tu smo mi muški sebični, povalili bi 10 riba odjednom, a koliko bi nas bilo u stanju gledati svoju sa drugim...?! žene su po tom pitanju jače od muškaraca...prije će one podijeliti nego mi...ali da ponovim, sex. mašta koju možete i ne morate da ostvarite...jednostavno ne treba osuđivati što drugi netko u sexu radi...jer možda što mi radimo je za druge blud...s te strane treba gledati...bilo koji vid sex. zadovoljstva i ispunjavanja...izuzimam extremene slučajeve... kafa
[Vrh] Go down
 
swinganje ili ti grupni sex
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Grupni seks školaraca završio s pet trudnih djevojčica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: