Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Nikad ne reci nikad....

Go down 
+4
krave su ljubičaste
Lux
Alba
Blizanka
8 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime07.03.09 19:34

jeste li ikada za nešto rekli da nećete nikada i onda vam se to vratilo i morali ste napraviti onako kako prije niste htjeli?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime07.03.09 19:35

nikad Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime07.03.09 20:06

kad kazem NIKAD onda je to NIKAD , kad kazem necu e onda je to druga stvar :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Nikad ne reci nikad.... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime07.03.09 20:29

Nije mi se to dogodilo...još,ako sam rekla za nešto a jesam NIKAD,nisam to prekršila...
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime07.03.09 21:30

nikad ako reknem nako nekome onda je to nikad ali ak to reknem svojoj inket to znaci dodji za 5 minuta...jbg ne mogu se na nju naljutit....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime08.03.09 8:43

ne sjećam se da mi se desilo tako nešto
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime08.03.09 9:35

Pa život me naučio da pazim što govorim kad su važne stvari u pitanju. Postoje situacije koje su toliko ekstremne da čovjek naprosto ne zna kako će u njima reagirati, ne može znati. To su trenuci kad vrlo naglo moramo donositi odluke o kojima može ovisiti naš život ili život naših dragih ili nekih drugih ljudi. Dobro je znati da ne možemo unaprijed znati kakva će biti naša reakcija u takvom trenutku. Zato i postoji ta izreka, u svakodnevnom životu se možemo zezati na taj račun i na račun nekarakternosti nekih ljudi, ali ovo gore je nešto drugo...
[Vrh] Go down
krave su ljubičaste
Početnik
Početnik



Broj postova : 18
Datum registracije : 12.02.2009

Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime08.03.09 9:40

ne sjećam se kad sam zadnji put rekla to nikad...vjerovatno jesam kad sam lkince upozoravala da ne pale upaljač ako osjete smrad plina cerekalo: . kao šta Lux kaže pazim jer ne znam na kakve puteve me život može odvesti.
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime25.03.09 15:14

korny je napisao/la:
jeste li ikada za nešto rekli da nećete nikada i onda vam se to vratilo i morali ste napraviti onako kako prije niste htjeli?

masu puta cerekalo:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime25.03.09 15:19

Ja stalno koristim tu riječicu.
Lucija nikad više nečeš igrati igrice...
.........dobiti bombon....
.........ići sa mnom u trgovinu..
.........na kompjuter.....i ..
..svaki puta pregazim, a što ću puno pričam,a samo laprdam. zaboravio Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime24.04.10 21:43

...a kada govorim o nečemu drugom u životu tada pazim da nikada nije puko kako sam gore rekla.... laprdanje... Nikad ne reci nikad.... 816407
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime20.10.10 17:53

Naravno da mi se desilo...iks puta u svadji s bratom on spomene kako je ovo njegov komp jer je u njegovoj sobi, a ja sam se najvise odrekla da bi se kupio, i onda ja poludim i kazem mu da mu se serem na njegov komp i da vise NIKAD necu da sednem...
Posle pola sata dodje kod mene i kaze mi "Debela, eno ti komp odo na trening" i tako ja odem za komp Laughing A dobro, to su neozbiljne stvari... Kad bi nesto ozbiljno bilo u pitanju, verovatno ne bih uradila cerekalo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime03.11.10 20:43

Ima jedna dobra izreka - nikad ne valja pljuvati pa lizati.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime03.11.10 21:09

Inače niti ne govorim,jer nikad ne znaš šta sutra nosi...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nikad ne reci nikad.... Empty
PostajNaslov: Re: Nikad ne reci nikad....   Nikad ne reci nikad.... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nikad ne reci nikad....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nikad?
» Nikad dosta
» Sta nikad ne bi oprostili?
» Opreza nikad dosta
» Nikad nemaš vremena za mene!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: