Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 ATP Casablanca

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

ATP Casablanca Empty
PostajNaslov: ATP Casablanca   ATP Casablanca I_icon_minitime16.04.13 3:20

Španjolski veteran Tommy Robredo okrunio je odličan tjedan u Casablanci svojim 11. turnirskim naslovom u karijeri. U finalu je u tri seta bio bolji od drugog nositelja Kevina Andersona...
Poslije više od dvije godine Tommy Robredo okitio se naslovom pobjednika ATP turnira. Sretno mjesto bila mu je Casablanca, u kojoj je do titule stigao porazivši u finalu Kevina Andersona 7:6 (6), 4:6, 6:3. Ranije tijekom turnira uskoro 31-godišnji Španjolac izbacio je četvrtog nositelja Benoita Pairea te prvog nositelja Stanislasa Wawrinku.
"Jako sam dobro trenirao u Barceloni prije dolaska ovdje. Znao sam da mogu odigrati dobro, išao sam meč po meč i pobjeđivao. Danas sam bio nervozan jer je ovo bio važan meč za mene. Stvarno sam želio pobijediti", izjavio je Robredo, koji je prošle godine pauzirao čak pet mjeseci zbog ozljede noge.
"Cilj mi je doći na Roland Garros u najboljoj mogućoj formi. Nakon toga ću sjesti i vidjeti koji su mi daljnji ciljevi", dodao je Španjolac, trenutno 72. tenisač svijeta.
S druge strane, Anderson nije uspio zakomplicirati završnicu meča i vratiti se u igru. Kada je Robredo servirao za meč kod 5:3 u trećem setu Južnoafrikanac je imao 15-40, ali nije realizirao ni jednu od te dvije break prilike. Ovo mu je bilo prvo finale na zemlji, a sada je u finalima na omjeru pobjeda i poraza 2-3.
"Činilo mi se da kontroliram susret. Imao sam puno šansi u prvom setu, ali sam odigrao loše i ispustio break prednosti. U drugom sam setu dobro reagirao, a u trećem sam se odjednom našao u zaostatku, iako mi se činilo da sam u naletu. Nisam zadovoljan greškama koje sam napravio na break loptama kod 3:5."
ATP Casablanca, finale:
Robredo (Španjolska) - Anderson (JAR, 2) 7:6 (6), 4:6, 6:3

hrsport.net

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
ATP Casablanca
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Tenis-
Forum(o)Bir: