Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Škripanje zubima, hrkanje.....

Go down 
+2
Lux
Goran
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime02.03.09 18:39

da li noću mirno spavate?
ili hrčete i škripite zubima i time svojim boljim polovicama ne date mira?
jel vam itko ikad rekao da hrčete ili škripite zubima, imate li taj problem..? jeste li ga pokušali riješiti?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime02.03.09 19:05

Ne škripam zubima, ali to nadoknađujem hrkanjem! looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime02.03.09 23:29

Pitala sam jednom muža radim li nešto od spomenutog i rekao mi je da samo ponekad malo hrčem. I on isto tako. Moja mama je škripala zubima u snu. Inače se jako malo toga može napraviti po pitanju onoga što radimo u snu. Možemo malo dotaknuti onoga tko hrče i taj će se okrenuti na bok i prestati hrkati. No kod težih slučajeva ovaj trik ne pali. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime04.03.09 13:44

Ne škripim zubima daok spavam no što se hrkanja tiče ovisi, to se mi najčešće javlja kad sam jako umoran pa zaspim u položaju koji disanjem proizvodi hrkanje (nastanak hrkanja kod svih je isti) to se rijetko događa. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime04.03.09 14:46

Ne hrčem,ne škripim Laughing pa ni ne spavam (nesanica) Laughing ma ja sam super cerekalo: ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime04.03.09 16:33

Kate je napisao/la:
Ne hrčem,ne škripim Laughing pa ni ne spavam (nesanica) Laughing ma ja sam super cerekalo: ...
cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime04.03.09 19:06

ja tu i tamo koji put zahrčem....Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime29.09.10 21:06

Samački život zadnje dvije godine ima i prednosti, ne slušam ni hrkanje ni ništa slično. cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime29.09.10 23:22

Ja ne hrčem ni ne škripim zubima...ništa Smile

zato imam dvojicu koji to nadoknađuju.....muž hrče ( u zadnje vrijeme ne prečesto)
a sin škripi zubima...kombinacija im je urnebes Laughing

[Vrh] Go down
Dusan
Ljubitelj foruma
Dusan


Male
Pisces Pig
Broj postova : 5696
Godine : 29
Lokacija : Relax Forum
Datum registracije : 10.09.2010

Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime29.09.10 23:30

Ja samo pricam u snu i imam te ispade da sam video nesto kako prolazi pored mene dok spavam , pa se trznem i gledam okolo xD
[Vrh] Go down
http://www.relax-forum.com
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime30.09.10 12:42

Koliko znam, niti hrčem niti škripam sa zubima dok spavam.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime30.09.10 12:44

ni ja, ne hrčem i ne škripim zubima, spavam kao uspavana ljepotica :kavica:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime03.11.10 20:13

Aha Yana, to ti misliš cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime03.11.10 21:18

receno mi da skripim zubima
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime03.11.10 21:25

Neznam,jednom mi je muž reko da sam hrkala..mislim da se zezo,al da nemirno spavam to stoji..
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime03.11.10 21:26

Sve je dobro dok ne prdite.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime03.11.10 21:28

Wall i to je za ljude Laughing
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime03.11.10 21:32

Jest ali kada je zima pa se to desi nije baš ugodno, neznam dali bi bježao ili ostao, ni jedno ni drugo nije dobra opcija.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Škripanje zubima, hrkanje..... Empty
PostajNaslov: Re: Škripanje zubima, hrkanje.....   Škripanje zubima, hrkanje..... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Škripanje zubima, hrkanje.....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pjevanje liječi hrkanje, stres i manjak samopouzdanja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: