Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?

Go down 
+6
Melgirl
viki66
kbszeljko
Besna_glista
Luna2
naociti
10 posters
Autor/icaPoruka
naociti
Zagrijao tipkovnicu
naociti


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 116
Godine : 43
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 02.11.2011

Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime09.02.13 19:47

Jer se stanovita Ivana Miličević, naša actress in big USA koja je nekad gostovala i u Seinfeldu (teniska epizoda!) hvali da ga NIKAD nije nosila....

Kakav je osjećaj ako ga ne nosite? coat
[Vrh] Go down
Luna2
Ljubitelj foruma
Luna2


Female
Virgo Snake
Broj postova : 4152
Godine : 46
Datum registracije : 01.12.2012

Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Re: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime09.02.13 19:49

Svaki dan obavezno Smile

Ako ga nema e onda to ne izgleda ni meni nekak vizualno dobro, mora biti push appppppp Laughing
[Vrh] Go down
Besna_glista
Zagrijao tipkovnicu
Besna_glista


Female
Gemini Dragon
Broj postova : 496
Godine : 60
Datum registracije : 17.02.2013

Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Re: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime15.03.13 10:31

..nosim na poslu a i kada izlazim iz kutje ali kod kutje nikada..osecaj je bozhanstven kada ga skinem veseli
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Re: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime05.05.13 22:06

Naravno da se nosi, bez njega sam kao bez glave Laughing tako se bar igram boja Laughing
[Vrh] Go down
kbszeljko
Početnik
Početnik



Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 10
Godine : 54
Datum registracije : 12.01.2013

Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Re: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime15.06.13 15:30

Besna_glista je napisao/la:
..nosim na poslu a i kada izlazim iz kutje ali kod kutje nikada..osecaj je bozhanstven kada ga skinem Ajde fala bogu , da je bar jedna od vas cura iskrena .veseli
[Vrh] Go down
kbszeljko
Početnik
Početnik



Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 10
Godine : 54
Datum registracije : 12.01.2013

Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Re: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime04.01.14 19:22

Besna_glista je napisao/la:
..nosim na poslu a i kada izlazim iz kutje ali kod kutje nikada..osecaj je bozhanstven kada ga skinem veseli

Svaka ti čast , najiskrenije i najljepše kad žena toga nema ni na poslu ni vani , a kamo li kod kuće .
pa što skrivate drage žene nešto tako božanstveno lijepo kao pto su grudi .?
Oa i dragi bog će Vas kazniti radi takvog skrivanja .
[Vrh] Go down
viki66
Početnik
Početnik
viki66


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 7
Godine : 58
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.01.2014

Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Re: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime15.01.14 22:59

Isključivo samo kad izlazim iz kuće, iako nisam u cvijetu mladosti i zakoni fizike su nažalost napravili svoje  cerekalo obožavam po kući hodati bez, nesputana tim svim stezalima oko mene
[Vrh] Go down
Melgirl
Početnik
Početnik
Melgirl


Female
Gemini Snake
Broj postova : 37
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 08.10.2010

Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Re: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime09.10.14 20:58

rijetke su prilike kad ga nosim. Naučila sam tako od ranih dana i navika je ostala. Mogu reći i da mi smeta tako da ga baš izbjegavam.
[Vrh] Go down
Mihica
Zagrijao tipkovnicu
Mihica


Female
Cancer Broj postova : 825
Godine : 144
Datum registracije : 28.03.2013

Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Re: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime14.10.14 22:17

da, naravno
[Vrh] Go down
Melgirl
Početnik
Početnik
Melgirl


Female
Gemini Snake
Broj postova : 37
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 08.10.2010

Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Re: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime01.11.14 9:52

Ginekolog mi je već odavno preporučio da ga izbjegavam nositi jer je i to jedan od čimbenika nastajanja kancera dojke u žena. Što manje bez grudnjaka, to bolje. Čvrste i uspravne prsi se mogu postići i sa nekim vježbama. Dnevno pola sata pažnje i eto ga. A to je jedna serija dnevno manje pred TV. Isplati se. sise
[Vrh] Go down
Shadow
Zagrijao tipkovnicu
Shadow


Female
Aquarius Rat
Broj postova : 210
Godine : 27
Lokacija : Iznad oblaka
Datum registracije : 18.12.2014

Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Re: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime19.12.14 0:29

Nosim na dnevnoj bazi jer se bez njega osjećam nekako nezaštićeno... Nije tajna da udarac u grudi boli (bez obzira koliko (ne)namjeran), a kad imam grudnjak sigurnija sam da, ako i doživim blisi susret s nekim zidom, taj susret biti manje bolan od onog u kojem ne bih nosila grudnjak :P

Ali čim dođem kući to čudo krojačke tehnike leti u veš-korpu brzinom svjetlosti cerekalo

A kad ste već spomenule grudnjake... Nedavno sam nastupala s KUD-om u Lijepom našom i nosila sam roklju (koga zanima nek progugla da ne skrećemo s teme)... U nekom trenutku smo nas nekoliko cura otišle u WC (nekoliko jer sama jedna nošnju ne može propisno namjestiti kad ima 4-5 slojeva) i tijekom tog namrdavanja nošnji skužile smo da su nam svima suknje zavezane bukvalno ispod grudi. Jedan od komentara na to saznanje bio "šokački push-up" - sad znamo da žene onda nisu morale nositi grudnjake, količina suknji i njihovo dobro pozicioniranje je bilo sasvim dovoljno cerekalo
[Vrh] Go down
http://citacica.blog.hr/
Lavanda
Ljubitelj foruma
Lavanda


Female
Broj postova : 6355
Lokacija : polje lavande
Datum registracije : 27.12.2012

Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Re: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime09.01.15 21:41

kad izlazim van obavezno al po doma sam oslobođena te "napasti" i osjećaj je savršen veseli
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Taurus Monkey
Broj postova : 3802
Godine : 44
Lokacija : Tamo di je Coco!
Datum registracije : 01.08.2022

Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Re: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime05.08.22 17:56

Naravno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? Empty
PostajNaslov: Re: Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?   Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nosite li svakodnevno grudnjak, drage cure?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kakav grudnjak nosite
» Cure..nosite li sa sobom suzavac?
» Kako izabrati pravi grudnjak?
» Drage žene, pegli je odzvonilo!
» Kako svakodnevno pomagati planeti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: