Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaRegistracijaLogin

Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!"

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87086
Godine : 40
Datum registracije : 24.09.2008

Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!" Empty
PostajNaslov: Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!"   Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!" I_icon_minitime2/28/2009, 22:09

Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!" Silvioberlusconinicolassarkozy_AFM
"DAROVAO sam ti tvoju ženu", rečenica je koju je talijanski premijer Silvio Berlusconi kazao francuskom predsjedniku Nicolasu Sarkozyju za prošlotjedne konferencije u Villi Madami, a koja je podigla priličnu prašinu nakon objave na televizjskoj postaji Canale Plus.

Talijanska vlada pokušala je objasniti kako Berlusconi nije navedenu rečenicu odnosno "Moi je t'ai donne la tua donna" nego "Tu sais que j'ai etudie a la Sorbonne" ("Znaš li da sam studirao na Sorbonni?"), a u daljnjem dijelu demantija stoji da je talijanski premijer na pariškoj Sorbonni polazio ljetni tečaj, čime se navodno pohvalio nebrojeno puta do sada.

Pa ipak, zbog ovakvog verbalnog ispada na račun žena odlučile su ga tužiti dvije talijanske parlamentarke, zastupnica talijanskog parlamenta Anna Paola Concia i zastupnica Europskog parlamenta Donata Gottardi, koje smatraju da je Berlusconi svojim zadnjim kabaretskim dosjetkama prekršio europsku Konvenciju o ljudskim pravima.

Tako će se Berlusconi, koji se u svojoj zemlji zakonski zaštitio od odgovornosti zbog posprdnih izjava o ženama i to čuvenim "Alfanovim zakonom", najvjerojatnije odgovarati pred Europskim sudom za ljudska prava, kojem će ga tužiti dvije izrevoltirane parlamentarke.

Izvor

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 42
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!"   Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!" I_icon_minitime3/12/2009, 08:06

Ma mogu mu piriti, znate gdje...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!"   Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!" I_icon_minitime3/12/2009, 09:30

Berlusconi je oduvijek bio takav, promjeniti se neće, mogu ga tužiti koliko hoće, izvukao se iz puno gorih suđenja, suviše je močan.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!"   Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!" I_icon_minitime3/13/2009, 10:13

Berlusconi je budala,koja nezna osnovnu kulturu i ponašanje,a sav taj novac mu to i omogućava..........
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!"   Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!" I_icon_minitime3/13/2009, 10:22

A i Sarkozy mu puno ne bježi, najjači potez mu je bio kad je pijan došao na konferenciju za novinare. Laughing

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!"   Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!" I_icon_minitime3/13/2009, 10:24

Ma ja neznam kakvi su to ljudi,trebaju biti primjeri,vođe a oni sami od sebe prave budale i još se čude zašto im ljudi ne vjeruju.....Zato je za mene Obama zakon....Pogledaj samo onog Busha ma idiot.............. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!"   Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!" I_icon_minitime3/13/2009, 10:26

Za sad je Obama ok, vrijeme će pokazati koliko je doista sposoban.

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!"   Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!" I_icon_minitime3/13/2009, 10:29

Istina,al do sada te njegove rječi,nešto kod njega,ne znam,znam samo da me politika nikad nije interesirala posebno tuđa,al on kad je bio izabran i onaj njegov govor daj zaplakala sam...I čvrsto vjerujem da če biti onaj pravi....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!"   Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!" I_icon_minitime3/13/2009, 10:36

Istina, pravi je lider, zna što govori, vjerojatno je spreman ispuniti obečanja.

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!"   Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!" I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Berlusconi objasnio Sarkozyju: "Darovao sam ti tvoju ženu!"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.