Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kolotečina.....

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime28.02.09 10:21

jeste li imali ikada osjećaj da ste zapali u kolotečinu života?
da vam je svaki dan isti...i tako iz dana u dan.....

evo, npr kod mene....od ponedjeljka do subote radim kao pas, život mi se sveo na posao - kuća - spavanje....vikendom sam počeo rijetko izlaziti zbog umora....

imate li i vi sličnih situacija? jeste li bili u takvoj situaciji?

kako se toga riješiti?
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime28.02.09 14:07

Jesam (iako nisam muško, a ovo je u muškom kutku) Moraš pokušati promijeniti bitne stvari u životu, a ako ne možeš, a vjerojatno ti se čini da ne možeš, promijeni postepeno svoj stav o njima, što će samo po sebi izazvati željenu promjenu. A dotad - dopusti si nešto spontanosti, najmanje jednom tjedno učini nešto za tebe neuobičajeno što poželiš učiniti (a sigurno ima takvih stvari, vidjet ćeš kad obratiš pažnju), ne mora to biti nešto spektakularno, važno je da je izvan kolotečine Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime28.02.09 14:10

Uvijek se trudim da me ne stigne kotlečina....al i kad mi se dogodi napravim nešto što je odmah rastjera.....i tako opet i opet.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime28.02.09 14:57

Čim upadnem u kolotečinu,a upadnem...odmah nešta poduzimam... cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime28.02.09 15:43

Lux je napisao/la:
Jesam (iako nisam muško, a ovo je u muškom kutku) Moraš pokušati promijeniti bitne stvari u životu, a ako ne možeš, a vjerojatno ti se čini da ne možeš, promijeni postepeno svoj stav o njima, što će samo po sebi izazvati željenu promjenu. A dotad - dopusti si nešto spontanosti, najmanje jednom tjedno učini nešto za tebe neuobičajeno što poželiš učiniti (a sigurno ima takvih stvari, vidjet ćeš kad obratiš pažnju), ne mora to biti nešto spektakularno, važno je da je izvan kolotečine Smile

ma može odgovoriti bilo tko na ovo..nisam znao di da stavim..pa sam stavio tu....

svaki savjet je dobrodošao..Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime28.02.09 15:43

Kate je napisao/la:
Čim upadnem u kolotečinu,a upadnem...odmah nešta poduzimam... cerekalo:

a što je to nešto? cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime28.02.09 22:37

To je da razj**** kolotečinu...ubacim nešta novo u život...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime28.02.09 22:38

a ja se već ponadao nekom savjetu...a kad ono...neema...Laughing
plešu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime28.02.09 22:40

Pa ja razj**** svoju kolotečinu tako i ti svoju...dičeš bolji savjet Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime28.02.09 22:42

znaš da se ja malo pravim naivan...kao sobarica....Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime01.03.09 12:35

Joj, nema mi glupljeg osjećaja od toga. Nastojim ga izbjeći pod svaku cijenu. Ima toliko stvari koje čovjek može raditi i mislim da stvarno treba stalno biti u movingu i isprobavati nove stvari. Na kraju krajeva, samo jednom se živi.
Korn - manje radit, sjeti se novogodišnje odluke :;): uživaj u životu Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime01.03.09 14:43

eh tana...znaš kako je..lakše reći nego učiniti...Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime01.03.09 19:29

korny je napisao/la:
Lux je napisao/la:
Jesam (iako nisam muško, a ovo je u muškom kutku) Moraš pokušati promijeniti bitne stvari u životu, a ako ne možeš, a vjerojatno ti se čini da ne možeš, promijeni postepeno svoj stav o njima, što će samo po sebi izazvati željenu promjenu. A dotad - dopusti si nešto spontanosti, najmanje jednom tjedno učini nešto za tebe neuobičajeno što poželiš učiniti (a sigurno ima takvih stvari, vidjet ćeš kad obratiš pažnju), ne mora to biti nešto spektakularno, važno je da je izvan kolotečine Smile

ma može odgovoriti bilo tko na ovo..nisam znao di da stavim..pa sam stavio tu....

svaki savjet je dobrodošao..Smile

Preselit ću na psihologiju onda skočko
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime17.10.09 21:59

Kolotečina..dosada je sigurna..ja ju volim nekada nekada ne podnosim ovisno o danima kakvi su mi..sve u svemu..ne valja ja je nebude ili da je ima previše..sve mi je stalno isto, problem je jedino što imaš osječaj da vrijeme prebrzo curi, jer se ne radi ništa previše pamtljivo..ali ne treba biti ne zahvalan..živi se diše..zdravi smo i što tražiti više od života...
Treba se jedino potruditi da se održava pozitiva koliko toliko u živutu, jer što mi malo smrtnici možemo osim probati proživjeti to malo bejde od života što ga imamo...nezahvalno zvući bjeda..jer nije bijeda ...život je zapravo divan..bio uu kolotećini ili pun pustolovina..


Zadnja promjena: Kikica; 17.10.09 22:20; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime17.10.09 22:19

KOLOTEČINA ŽIVOTA...

Jeste li se ikada pitali

koji je smisao života?

Smisao patnje,tuge i

praznine koja se nalazi

u nama...

Svaki novo započet dan

sa sobom nosi nove izazove.

Neki ih prihvaćaju,neki im

se samo lako predaju...

Zar je potrebno "podizati"

svaki kamen da bi pronašli

sreću?

Zar je potrebno dobiti svaku

bitku,da bi se osjećali

ponosno?

Prepustiti se kolotečini

života,iako znamo da se ona

negdje zauvijek prekida...

A kada se prekine,naša

potraga prestaje...

Ali ni nas tada
više nema...

Objavio innocent_eye


Cudno kako se o smislu zivota i kolotecini zapitamo samo u losim trenutcima ...smisao ne treba traziti... smisao je zivot sam po sebi....davno sam prestala "traziti"smisao i.. umjesto toga, pocela zivjeti..i kad pocnes zivjet ni jedan dan ti nije vise isti....i ne padas nikad u onu dosadnu koletacinu ..nego radujes se svakom novom danu

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kolotečina..... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime17.07.10 0:15



kolotečina života je nalik na močvaru punu žabokrečine...


neki 'temperamenti' to podnose, neki ne...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime17.07.10 11:46

sami krojimo svoj život pa tako i osjećaj kolotečine, sve ovisi o nama samima. ako želimo kolotečinu - to i dobijemo.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime18.01.12 21:31

Da mi je vidjeti samo onoga koga nije uhvatila nikad kolotecina u zivotu ...pa manje vise svima su nam dani jednaki ...al mi smo ti koji ne bi trebali dozvoliti da nas kolotecina baci u lose raspolozenje...iako su mi dani svi nalik jedni na druge ne zamaram se sa tim ..ponekad nesto ubacim izmedu obaveza za svoju dusu ..ako budemo se bacili na razmisljanje kako su nam dani svi isti eto nam problema .....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kolotečina..... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime17.05.12 23:02

Mnogo puta upadnem u kolotečinu "istih dana" koji se ponavljaju. No kako sami u to upadnemo, jedino se sami i možemo izvući, tako što se trgnemo, potražimo neke nove aktivnosti...

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Otelo
Ljubitelj foruma
Otelo


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5039
Godine : 62
Lokacija : Skoplje.. MKD..
Datum registracije : 10.05.2012

Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime26.12.14 19:00

cesto puta upadnem u kolotecinu losega raspolozenja kako fizickog tako i psihickog..no jako sam strpljiv pa sacekam da samo prodje..tu ne pomazu ljekovi nit bilo kakva terapija..jednostavno uzimam svoju prepisanu terapiju..moze da me drzi i vise od mjesec dana..u tom periodu veoma rjetko pisem po forumima..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kolotečina..... Empty
PostajNaslov: Re: Kolotečina.....   Kolotečina..... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kolotečina.....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Kompleksi, fobije i frustracije-
Forum(o)Bir: