Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Malo se napila: Bellucci trusila rakije i zabavljala se do jutra

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Luna2
Ljubitelj foruma
Luna2


Female
Virgo Snake
Broj postova : 4152
Godine : 46
Datum registracije : 01.12.2012

Malo se napila: Bellucci trusila rakije i zabavljala se do jutra Empty
PostajNaslov: Malo se napila: Bellucci trusila rakije i zabavljala se do jutra   Malo se napila: Bellucci trusila rakije i zabavljala se do jutra I_icon_minitime20.01.13 19:51


ZBUNJENA Monica Bellucci iz Banje Luke je otišla u Višegrad. Mislila je da je u Srbiji. Na Mokroj Gori častili su je domaćim sirevima, pogačama, ali i alkoholom


Prvi put sam u Srbiji, pohvalila se lijepa Talijanka. Glumica nije znala da je Višegrad grad u Bosni i Hercegovini.
 Monica Bellucci (48) obećala se vratiti u Višegrad sljedeće godine kad redatelj Emir Kusturica ondje završi gradnju sela Andrićgrad koji je posvetio nobelovcu Ivi Andriću. Nakon kraćeg razgledavanja s ekipom i tjelohraniteljima, otišla je prema Drvengradu u Srbiji. Ondje Kusturica, veliki obožavatelj Slobodana Miloševića, organizira glazbeno-filmski festival Kustendorf.

- Nisam znala što očekivati, ali oduševljena sam načinom na koji su me dočekali - izjavila je supruga Vincenta Cassela. 

Monicu su počastili domaćim specijalitetima pa je tako glumica trusila rakije, jela sireve i domaće pogače. S Kusturicom i društvom zabavljala se do jutra. Početkom svibnja Monica bi u Trebinju trebala početi snimati njegov novi film “Ljubav i rat”. 
U njemu talijanska zvijezda ima glavnu ulogu, a kako bi se što bolje pripremila, uskoro će početi učiti i srpski jezik.

izvor
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Malo se napila: Bellucci trusila rakije i zabavljala se do jutra Empty
PostajNaslov: Re: Malo se napila: Bellucci trusila rakije i zabavljala se do jutra   Malo se napila: Bellucci trusila rakije i zabavljala se do jutra I_icon_minitime20.01.13 21:07

Citat :
Prvi put sam u Srbiji, pohvalila se lijepa Talijanka. Glumica nije znala da je Višegrad grad u Bosni i Hercegovini.

Nikakvo cudo ....kad ovi koji zive tamo cesto kazu ovo je Srbija pa joj se pobrkalo Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Malo se napila: Bellucci trusila rakije i zabavljala se do jutra Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
 
Malo se napila: Bellucci trusila rakije i zabavljala se do jutra
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Malo soli, malo... mlevenog crnca?!
» Beskrajni dan: Svakog jutra budi se 1994. godine
» >>Da se malo...<<
» >>Malo hrabrosti<<
» >>Ajdmo malo..Step<<

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: