Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 (Je*ena) Azra...

Go down 
+5
Blizanka
Zlatko
Goran
Alba
king_in_crimson
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime27.02.09 19:09

Ajde da mi netko objasni zasto je Azra toliko popularna i8 zasto je "svi" vole?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime27.02.09 19:18

Ne mogu ti pomoći kad je ne slušam......
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime27.02.09 19:24

volim je zato sto je to muzika starog vremena i zato sto je to jednostavno moja (okjedna od mojih) omiljena grupa... jbg... mevidim razlog za ovako agresivan stav jbg svako ima pravo da slusa ono sto zeli... koliko je tinekih drugih od kojih mi dodje muka ali ne "napadam."..
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime28.02.09 1:15

Da, ali zasto je svi uzdizu kao da je bila jedan od najvecih bandova Ex Yu kad nije? To mene nervira i kad neki Hrvat kao kaze da je Stulic zakon i sve to, a on podrzava politiku Velike Srbije (jest da ovo nije bitno ovdje, al ajde)... Takvu "glazbu" bi mogao svatko svirat i pjevat...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime28.02.09 1:25

Meni je Azra ok, ali da su jedni od najvećih - nisu. A zašto je popularna? Isto zašto i svi ostali. I Britney je popularna, a glazba joj je užas. Nisu uvijek najkvalitetniji najpopularniji.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime28.02.09 17:17

"Nisu uvijek najkvalitetniji najpopularniji."

To totalno potpisujem, ALI zasto vecina koja slusa Azru sere po drugim bandovima koji su puuuuno kvalitetniji i stariji od nje? To ne kuzim... Ako ja ne serem po Atri ispred tebe, ne moj ti srat onda ni po onom sta ja slusam preda mnom...
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime28.02.09 17:23

Tako je kic Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime28.02.09 17:37

kad bi gledala ko kakvu politiku zastupa ne bi nikad nikog slusala...ne volim Boru ali volim jos uvijek poslusat neke od prijasnjih corbinih hitova,ne volim Skoru ali i te kako volim poslusat njegove pjesme...ne volim ni Hanku ni njene pjesme pa je necu slusati.E tako mislim da svi imaju pravo slusat sta vole i ne bi trebali srat po onome sta drugi vole. Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



(Je*ena) Azra... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime28.02.09 19:57

Zadnja recenica majka! Evo primjera: ja od Ex Yu slusam vecinom od '68-'79. Naci Classic Rock fazu, tj pocetak rocka u Hrvatskoj/Jugi i sad kad me neko pita sa ja susam od domaceg ja kazem Ex Yu rock i odmah oni "aha, Azra, Corba, Plavi Orkestar...", ja velim ne, ne slusam novi val i na to oni a ti onda slusas ono govno od rocka Juge...
Ja ih onda gledam i kazem "da nije bilo Dade Topica i ekipe ne bi bilo nista ni od Azre i ekipe, tako da milom lijepo, ne seri po Classicu jer ja ne serem po Valu, iako stojim cvrsto iza toga da je Classic puuuuuuuuno kvalitetniji i kompleksniji od Vala."
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime28.02.09 20:10

king_in_crimson je napisao/la:
"Nisu uvijek najkvalitetniji najpopularniji."

To totalno potpisujem, ALI zasto vecina koja slusa Azru sere po drugim bandovima koji su puuuuno kvalitetniji i stariji od nje? To ne kuzim... Ako ja ne serem po Atri ispred tebe, ne moj ti srat onda ni po onom sta ja slusam preda mnom...
... zato što su zaluđeni Azrom! Laughing
Nije to tako rijetko da netko preuveličava kvalitetu onog što sluša i ne priznaje ništa drugo. Neka svatko sluša što voli, respektiram sve, ne pljujem po nikome, a oni koji pljuju po nekome su blago rečeno smiješni. gitara jaming

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime28.02.09 20:19

evo nesto pronadoh o rocku
Rock muzika
Sa Wikipedije, slobodne enciklopedije

Rock je vrsta popularne muzike koja tipično sadržaje pjevanje (često sa pratećim glasom), električne gitare, i značajnu back beat; drugi instrumenti, poput saksofona, se često upoterbljavaju u nekim stilovima. Kao kulturni fenomen, društveni uticaj rocka na svijet se ne može usporediti sa bilo kojom drugom vrstom muzike. Neki kažu da je rock zaustavio ratove i proširio mir i toleranciju, dok neki drugi tvrde da je iskvario nevine i proširio nemoralnost. Rock, koji se prvi put pojavljuje u Sjedinjenim Američkim Državama, je postao popularan širom svijeta i raširio se u mnoštvo različitih stilova.

Ponekad rock se također zove rock and roll (pisalo se i rock 'n' roll, naročito u prvom desetljeću), ali taj naziv uglavnom označava rane godine žanre tokom 1950ih i 1960ih, dok se kraći naziv rock upotrebljava za sve. Granice žanre su slabo utvrđene i šire. Ponekad naziv se upotrebljava za neke tek daleko-povezane žanre, poput soula i teškog metala.

* 1 Rock and roll (1953-1963)
* 2 Protukultura i klasični rock (1967-1977)
o 2.1 Psihodelični rock
o 2.2 Progresivni rock
o 2.3 Teški metal
o 2.4 Korporativni pokreti
* 3 Posljedice i diverzifikacija (1979-1991)
o 3.1 Novi talas
o 3.2 Teški rock
o 3.3 Fakultetski rock
* 4 Alternativni rock (1991-1997)
o 4.1 Grunge
o 4.2 Britpop
* 5 Savremeni rock (1997-2005)
o 5.1 MP3 revolucija
o 5.2 Indie rock
o 5.3 Noise rock
nemoj mi se samo ljutiti, ja mislim da ce tesko biti bolje pjesme od dadine Da li znas da te volim
pusti ti njih nek oni slusaju Plavi orkestrar kao rock gitara

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



(Je*ena) Azra... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime28.02.09 20:23

Bravo blizanko, nije loš ni novi talas... cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime28.02.09 20:49

volim ja i novi talas ali ne volim kad neko nekog pljuje u stilu gle sta slusa...ja ne volim turbo folk ali ko voli nek izvoli nemam nista protiv...slusam ti ja svasta... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



(Je*ena) Azra... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime01.03.09 0:19

Ne ljutim se ja, naprotiv, odlicno je ovo sa si stavila, ALI:
blizanac je napisao/la:
nemoj mi se samo ljutiti, ja mislim da ce tesko biti bolje pjesme od dadine Da li znas da te volim
Nije Dadina pjesma, nego od grupe Time u kojoj je on pjevao. ;)
blizanac je napisao/la:
pusti ti njih nek oni slusaju Plavi orkestrar kao rock
Pa pustam ja njih da to slusaju, al nem oraju zato srat po meni jer slusam Time, Smak, Leb i Sol...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime03.03.09 21:20

Što tebe nervira kic... zaboravio
Zaboli te briga što tko misli i tko po kome sere, slušaj ono što ti odgovara! jaming

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime03.03.09 22:03

Pa to i radim, ali kako da budem jos bolji nego sto jesam u tome kad netko konstantno sere po tome?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime03.03.09 22:09

Pa što misliš gdje bi svi stigli da se osvrčemo samo na negativnosti oko sebe? One koje ne možeš promjeniti - zanemari.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime03.03.09 22:11

To i pokusavam, ali ne ide jer ih je previse oko mene...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime03.03.09 22:13

Promjeni društvo! cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime03.03.09 22:20

Da, aj ti mijenjaj razred 2 mj prije kraja godine... -.-
[Vrh] Go down
Axis
Početnik
Početnik



Broj postova : 29
Datum registracije : 10.03.2009

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime10.03.09 17:24

king_in_crimson je napisao/la:
Da, ali zasto je svi uzdizu kao da je bila jedan od najvecih bandova Ex Yu kad nije? To mene nervira i kad neki Hrvat kao kaze da je Stulic zakon i sve to, a on podrzava politiku Velike Srbije (jest da ovo nije bitno ovdje, al ajde)... Takvu "glazbu" bi mogao svatko svirat i pjevat...


Totalni potpis na ovo stavljam.Dva razloga su zašto podupirem mišljenje od kic-a.

Kao prvo Azru nikad ne bi stavila kao jedan od najvećih bendova Ex Yu jel ima troduplo boljih bendova a prije svega kvalitetnijih od jedne Azre. Štulić kao Štulić je bio totalni debil ali kad se govori o glazbi onda se ne gleda osoba kao osoba u glazbi nego njegova djela tj.pjesme tako da me nijedan pjevač ne zanima kao osoba.
Azru sam slušala za vrijeme srednje škole,jedino što meni ajd koliko toliko valja su tekstovi,ostalo mi baš i ne prolazi ali mogu izdvojiti max dvije pjesme što meni valjaju kod Azre.

Kao drugu stvar koliko je vas čulo nešto drugo osim Azre,ili Plavog orkestra affraid ili tako tih stvari (za Kic-a znam da ne sluša ovo cheers )...to po meni nije glazba. Ne znam malo vas je čulo i za EKV(Ekatarina Velika) što je meni jedan od najboljih bendova EX Yu i ne može se usporediti s nekom Azrom ili sl..,Generacija 5 isto jedan meni od dobrih bendova,YU grupa,Smak,i još puno ali puno dobrih bendova. Osobno više ne slušam taj Ex Yu ali ono što sam ja slušala i moje preporuke:

1)EKV definitivno
2)Generacija 5
3) Yu grupa
4) Smak
5) Time-iako nisam ljubitelj Dade Topića

i nisu mi loše neke stvari od Partibrejkersa.( naglasak na neke stvari)
Kad poslušate neke od ovih grupa vidjeti čete da Azra nije ni upola dobra niti će ikad biti dobra kao ovi bendovi,nije da nešto podcjenjujem ali ima i boljih grupa od Azre.
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime12.03.09 22:29

Ajde, barem netko tko je na mojoj strani u potpunosti...

Axis je napisao/la:
Kao drugu stvar koliko je vas čulo nešto drugo osim Azre,ili Plavog orkestra affraid ili tako tih stvari (za Kic-a znam da ne sluša ovo cheers )
Naravno da ne slusa ovo!

Mojih 5 najboljih (nije po redu jer nema smisla kad su svi predobri)

1. Smak
2. Leb i Sol
3. Time
4. Atomsko Skloniste
5. Grupa 220
[Vrh] Go down
Gost
Gost




(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime22.03.09 23:57

pomalo cudno..ha ha
Azra..njihovi eksplicitni tekstovi su najvise zabranjeni ..
pricaju o svemu..treba ih malo cuti..
oni su oduvijek bili Klosar bend sa ulice...
svirali gdje god da su stigli..
malo preostro..ha ha

a sto se tice drugih...
eto ovih zadnjih...
to su mnogi od njih Dylanovci i Claptomani
vidim ovdje..Tocka,Topica,Mlinarca,Vlatka...
oni su imali svoj stil muzike...
kao i Bozic,Kostic,Bregovic...
da ne nabrajam dalje...

Azra je usla u antologiju EX/YU kao novi val..
kao i Z.Pusenje..sa novim primitivizmom...
razlike su ogromne..u svima..
sad svatko zna sto ce slusati....
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime08.05.09 14:16

POTPIS!!!
[Vrh] Go down
Them
Totalno relaxiran
Them


Broj postova : 1267
Lokacija : Merkur
Datum registracije : 31.08.2010

(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime31.08.10 16:40

Nedavno su me pitali..........:
"kako vidiš apokalipsu" ????
"komet, poplava, planet X" ?


Moj odgovor je bio

AZRA REUNION Smile


i mada sam dugo furao Azru ko klinac..................i poštujem njihov rad.............al se stvorilo nepotrebno mistificiranje Štulićeva lika i djela koje mi je postalo degutantno....
[Vrh] Go down
Sponsored content





(Je*ena) Azra... Empty
PostajNaslov: Re: (Je*ena) Azra...   (Je*ena) Azra... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
(Je*ena) Azra...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Azra

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Glazba :: Biografije, glazbene vijesti i glazba općenito-
Forum(o)Bir: