Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Farma 2009.

Go down 
+3
king_in_crimson
Alba
boomba
7 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime27.02.09 13:48

Napokon su poznata imena sudionika druge sezone reality showa Farma - Ante Gotovac i njegova supruga Simonica, Dino Bubičić, pjevač Stjepan Barišić Gego, bivša Miss Universe Ivana Paris, Marija Štrajh, jedna od glazbenih zvijezda bivše Jugoslavije Marina Perazić, glumac Mario Mlinarić, manekenka i wannabe glumica Petra Maroja, Pjer Žardin, pjevač Seid Memić-Vajta, veteran hrvatskog hip hopa Renato Đošić Rennman, glumica i Indexova blogerica Sonja Kovač te Tanja Jovanović koja kreće stopama Alena Macinića Svisca, odnosno, domaćoj javnosti je prepoznatljiva jedino po sudjelovanju u reality showovima.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime27.02.09 13:53

Meni je farma još veća glupost od Big brothera.....i sad još uz ovu ekipu...cirkus...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime27.02.09 14:24

mogla je biti interesantna u pocetku ali sada loše i ekipa je loše

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Farma 2009. Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime27.02.09 14:39

Ekipa farme mi se čini bezveze,ali vidjet ćemo...
[Vrh] Go down
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime27.02.09 15:26

farma je bolja od bb, ali je ekipa stvarno bez veze
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime27.02.09 18:46

ma...još jedan razlog da ne palim TV..Laughing
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime27.02.09 19:06

A peezdarija jebiga...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime27.02.09 21:12

korny je napisao/la:
ma...još jedan razlog da ne palim TV..Laughing
Ima, hvala Bogu, na televiziji i kvalitetnijih stvari za pogledati od tih reality gluposti! cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime27.02.09 21:16

sranje...cisto samo to....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime02.03.09 16:39

ne gledam takve stvari loše
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime02.03.09 16:47

Gledao sam malo, svi su biseri, ali ona Marija Štrajh je debilna do bola! pika u oko

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime02.03.09 16:49

Goran je napisao/la:
Gledao sam malo, svi su biseri, ali ona Marija Štrajh je debilna do bola! pika u oko
biseri su prelijepa riječ za njih cerekalo:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime02.03.09 16:51

Gledao sam jučer kad su si radili ležajeve za spavanje, punili ih sijenom umjesto slamom jer ne znaju razliku... looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime02.03.09 17:05

Na max tv-u malo uživo gledala,ekipa je Laughing di su ih iskopali samo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime02.03.09 17:06

pogledao sam jučer malo prije spavanja....
razveselilo me kako se simonica dočepala domaćeg vina....i nije uopće ispuštala bocu iz ruku...Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime07.03.09 0:19

Ante ispao, Simonica u očaju

Pognute glave i sa suzama u očima pratila je večeras Simona Gotovac težak poraz svojeg supruga Ante u igri znanja koji ga je stajao daljnjeg sudjelovanja u reality showu Farma.

Nesretnom Anti nije pomoglo ni grozničavo učenje posljednjih dana, jer kako je sam priznao, 'on nije čovjek od knjige'. Nakon poraza požalio se kako su mu rekli da čita prvu od dvije ponuđene knjige.

– Nisam ih trebao slušati, trebao sam slušati sebe – gunđao je sebi u bradu. Tema dvoboja bila je 'Flora i fauna, odnosno ljudi i običaji', a Ante je pao kao žrtva lukave procjene prve duelistice Marije Štrajh da će joj biti lak zalogaj.

Marija je bila uvjerljivo bolja i pobijedila s pet prema jedan. Ante je već u odgovoru na prvo pitanje najavio katastrofu. Požurio je prijaviti se za odgovor, međutim, na pitanje 'U kojem su se stoljeću i gdje nastanili prvi Hrvati' odgovorio je - u Dalmaciji, a u kojem stoljeću ne znam. Je li u 15.?

Stanari Farme Mariju su izabrali za prvu duelisticu jer im je dojadila vrijeđanjem i svađama, a ona je pak iskoristila nova pravila koja joj omogućuju da sama odabere protivnika. Osim što je Ante bio lak plijen, bračni par Gotovac zamjerio joj se već prvih dana pa je mladi poduzetnik i s te strane bio logičan izbor.

Simona je prva prišla Anti ošamućenom od poraza i izljubila ga po cijelom licu, a za njom se izredala cijela postava.

Kako je bračni par bio glavni pokretač zbivanja na Farmi, za očekivati je da će show izgubiti Antinim ispadanjem. Naime, upravo su Simona i Ante svađama, seksom, raspravama o spolnosti i higijeni, kokainu, ispadima ljubomore i manifestacijama neznanja, naivnosti i jednostavnosti bili glavna poslastica prvog tjedna emisije
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime07.03.09 0:32

cheers nek je ispao,sad još ona....nisam ni jednu pogledala užas mi je........
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime07.03.09 1:12

Vajta KRALJ!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime07.03.09 12:26

Ja Farmu ne gledam, niti pratim kao ni Big Brother to je za mene jedino te isto.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime07.03.09 12:52

nerviraju me svi, nije mi uopce interesantno, volim vise pogledat dobar dokumentarac...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Farma 2009. Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime07.03.09 12:53

blizanac je napisao/la:
nerviraju me svi, nije mi uopce interesantno, volim vise pogledat dobar dokumentarac...
bravo
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime07.03.09 12:58

svaka cast Teo , da i ti mislis tako kod mene niko to ne voli, cak ni djeci nije interesantno, nije mi jasno kako neko moze gledat ,sta su jeli, jesul se okupali,jel ko hrko,ko je podrigno.... loše

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Farma 2009. Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime07.03.09 14:41

A baš su svi neki sje****...da prostite... Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime01.04.09 1:03

Otrovni pauk u Petrinim gaćama

Petra je ispričala Sonji kako joj je 'osip' koji ju je mučio u biti izazvao otrovni pauk koji joj je ušao u gaće i izgrizao je. Ivani je pozlilo, nakon čega ju je Mario upozorio da se ne izvlači.


Petra je otkrila Sonji tajnu svog 'osipa', koji ju je zabrinjavao posljednjih dana.

Naime Petra je otkrila kako to nije alergija, jer je ona alergična samo na boju na kosu, već je u pitanju nestašni otrovni pauk.

"Otrovni pauk me ugrizao, u jednoj ili dvije noći me čitavu izgrizao. Bio mi je u gaćama i samo je šetao i bockao, svaki onaj krug jedan je njegov ugriz", objašnjavala je Petra Sonji, koja nije mogla povjerovati svojim ušima.

Sonja je zaključila kako je nemoguće da ju je toliko puta izgrizao pauk, a druge djevojke, kada su čule za priču, našalile su se kako Petra postaje žena-pauk.

Zdravstvenih problema imala je i Ivana Paris, kojoj je pozlilo. Njoj je pak dijagnozu postavila Gianna, koja je samo rekla – Vajta, aludirajući kako njegovo gazdovanje, uzrokuje stres.

U cijelom slučaju 'zasjao' je Mario, koji je u stilu Pjera Žardina, koji se svojedobno zamjerio Tanji svojim primjedbama, rekao: "Ivana, nemoj se izmotavati da ne pereš suđe."


Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime03.04.09 22:27

Simona je u dvoboju znanja, kojeg je sama izabrala, izgubila od Sonje nakon što nije odgovorila ni na jedno pitanje. Ante je njeno ispadanje komentirao: 'Hvala Bogu!'


Simona je unatoč tome što je očigledno jača, veća i teža od džepne venere Sonje Kovač izabrala dvoboj znanja u kojem nije briljirala.

Ponudila je tri netočna odgovora, i nasmijala farmere pitanjima što to znači teritorij te oprasiti.

Na kraju je i Sonja, koja nije pokazala zavidnu količinu znanja, iscijedila dva točna odgovora i pobijedila Simonu sa sjajnih pet naprema nula bodova.

Simona je prije nego što je napustila Farmu poručila bivšim sustanarima: "Budite dobri i nemojte tračati".

Njeno ispadanje Ante Gotovac je kratko komentirao : "Hvala Bogu".

Inače Ante je uvijeno otkrio kako je uvjeren da će Simona popustiti u dvoboju kako bi vidjela njihovu kćerku Gabicu, pogotovo jer je baš danas njen rođendan.

U svakom slučaju Simona nije krila koliko je zadovoljna što je izašla s Farme.
"Sretna sam, jako sam sretna. Sretna sam", rekla je Simona u studiju nakon što je izljubila Antu i svoju majku.

Simonica je ipak priznala i da je sretna što je ispunila svojoj kćerki želju za rođendan.

"Moja je Gabica htjela imati majku za rođendan i sada će je imati.", uzviknula je Simke koja je na pitanje o Antinoj nevjeri ustvrdila kako treba živjeti u sadašnjosti, a ne prošlosti. Na to su se i ona i Antica složili kako su oni najjači par.

No Simonino ispadanje nije bio jedini šok u emisiji. Marija Štrajh odlučila je otkriti cijeloj Hrvatskoj ono što je njoj Vajta prišapnuo na uho : da mu se sviđa Gianna Apostolski. Super upućena Marija ispričala je i kako Ivana Paris ne traži dečka već ženika, te da je njoj najvjerovatnije žao što je njena 'trudnoća' bila samo prvoaprilska šala.

Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Farma 2009. Empty
PostajNaslov: Re: Farma 2009.   Farma 2009. I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Farma 2009.
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Modni trendovi za proljeće 2009.
» Nova opel astra 2009
» Švicarska: Pomoću Google Eartha otkrivena farma marihuane...
» Wimbledon 2009.
» Što kaže Nostradamus za 2009.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: